Ualikhanov University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ш. Державний університет ім. Уліханова Кокшетау - один з провідних регіональних університетів Північного Казахстану. Це понад 50 років лідирує в системі освіти. Університет був створений у 1996 році.

Сьогодні Ш. Державний університет імені Уаліханова Кокшетау - це сучасний, активно розвивається вищий навчальний заклад з гідною традицією, великим потенціалом та серйозними планами на майбутнє.

Наразі в університеті працює 6 факультетів. Академічний колектив складається з понад 500 професорів. Студенти готуються за 54 спеціальностями. Загальна кількість студентів - близько 9000 чоловік. Університет пропонує освітні програми з бакалавра (4 роки), магістра (2 роки), доктора філософії. (3 роки). Навчальний процес в університеті прийнятий на основі принципів Болонського процесу, заснованих на ECTS та відносинах «університет-підприємство».123631_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpg Mimi Thian / Не знімайте

Одне з пріоритетних завдань Ш. Державний університет імені Уаліханова Кокшетау - це забезпечення конкурентоспроможності та попиту на випускників, міжнародне визнання дипломів, високий економічний та соціальний статус викладацького складу. Сьогодні університет поступово будує стратегію інтеграції зі світовою освітньою та науковою інформаційною системою. Університет тісно співпрацює з більш ніж 60 провідними науково-дослідними центрами Польщі, Туреччини, Німеччини, США, Великобританії, Словаччини, Росії, країн Центральної Азії. Викладачі та студенти беруть участь у міжнародних освітніх програмах, таких як DAAD, IREX, LOGO, TEMPUS, Erasmus Mundus, Державна стипендія «Бундестаг», «Болашак.

У 2015 році університет приєднався до Європейської асоціації та Євразійської асоціації університетів.

В інституційному рейтингу університетів - 2018 рік «Казахстан 2050 - Національний рейтинг інновацій та академічного досвіду», який проводить Національна академія наук вищої школи Казахстану, університет посідає 12 місце серед багатопрофільних університетів Республіки Казахстан.

Розташування

Kokshetau

Address
76, Abay street
020000 Kokshetau, Akmola Province, Казахстан

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія