Nazarbayev University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у місті Нур-Султан, Казахстан, в Середній Азії, Nazarbayev University - це науково-дослідний університет із зростаючою міжнародною популярністю, що поєднує освіту та інновації у найсучаснішому кампусі 21 століття. Nazarbayev University швидко став відомим у всьому світі своєю прихильністю стати найвищим науково-дослідним центром. Науковці НУ проводять дослідження в різних областях і реалізують найбільш амбітні проекти. Дослідження підтримуються внутрішніми та зовнішніми фондами щороку та проводяться в сучасних лабораторіях.

Англійська мова як мова викладання та дослідження в Nazarbayev University , системи прийому та просування по службі повністю засновані на заслугах.

На сьогоднішній день НУ опублікував понад 2500 творів у різних галузях дослідження, включаючи технології та науку. З цих досліджень майже 12,6% в даний час входять до топ-10% найбільш цитуваних публікацій у всьому світі завдяки співпраці зі студентами та викладачами в 1100 міжнародних установах та 268 науково-викладацьких лабораторіях.

Щоб дізнатися більше про прихильність Nazarbayev University до своїх досліджень та стати частиною колективу, переконайтесь, що перевірити процес прийому до НУ та переглянути різні можливості фінансування на основі заслуг, які надаються майбутнім студентам.

133758_133722_IMG_50861.jpg

© Nazarbayev University

Кампус

NU - це сучасний дослідницький університетський кампус, який забезпечує комфортний спосіб життя серед мешканців. У зонах проживання є все - від сольних до групових меблів. Навколо кампусу передбачені різноманітні закуски для кулінарних розвідок, тоді як безпека та безпека гарантуються за допомогою карток контролю доступу, які обмежують доступ у всіх приміщеннях кампусу.

Наш найсучасніший спортивний комплекс сприяє активному способу життя, незалежно від того, якими видами спорту та занять ви любите. Спортивні майданчики на відкритому повітрі світового класу забезпечують ідеальне місце для командних внутрішньомуночних змагань.

У кампусі НУ є щось для відкриття кожного.

133759_133724_IMG_47202.jpg

© Nazarbayev University

Життя в НУ

Студенти, співробітники та викладачі, які вирішили жити в НУ, відкривають для себе Казахстан та насолоджуються всіма домашніми зручностями. Комфортабельне житло поєднується з першокласними послугами харчування, шопінгу, догляду та інших особистих потреб. Багато служб (включаючи наш медичний кабінет) працюють цілодобово та обслуговуються в будь-який час дня та ночі.

І студенти, і викладачі люблять жити в НУ.

133760_133723_IMG_4485.jpg

© Nazarbayev University

Міжнародне співробітництво

Модель стратегічного розвитку Nazarbayev University базується насамперед на партнерстві з вищими університетами світу. Кожна зі шкіл та дослідницьких центрів університету була розроблена у співпраці з провідними університетами та науково-дослідними установами.

НУ спрямована на сприяння інтернаціоналізації в усьому університеті за допомогою міжнародної співпраці, партнерства, позиціонування університету на світовій арені вищої освіти та міжнародної підтримки студентів, викладачів та персоналу.

Стратегічні академічні та дослідницькі партнери Nazarbayev University :

 • Університет Вісконсіна-Медісон (США) - партнер Школи наук та гуманітарних наук
 • Університет Дюка, Фукуа-школа бізнесу (США) - партнер Вищої школи бізнесу
 • Національний університет Сінгапуру, Школа публічної політики Лі Куана Ю (Сінгапур) - партнер Вищої школи публічної політики
 • Університет Пітсбурга (США) - партнер Школи медицини
 • Університет Пенсільванії (США) - партнер Вищої школи освіти
 • Кембриджський університет (Великобританія) - партнер аспірантури
 • Колорадоська школа шахт (США) - партнер Школи гірничо-геологічних наук
 • Медичний центр Університету Пітсбурга (США) - партнер Національного науково-дослідного онкологічного центру
 • Національна лабораторія Лоуренса Берклі (США) - партнер приватного закладу "Національна лабораторія Астана"
 • Університети, пов'язані з Дубовим хребтом (США) - партнер приватної установи « Nazarbayev University приймає ризики та синергію натхнення»

Стратегічні партнери, які сприяли розвитку НУ:

 • Університет Уорік (Великобританія) - партнер програми Nazarbayev University фонду Фонду Nazarbayev University між 2015 та 2016 роками.
 • Університетський коледж Лондон (Великобританія) - партнер Nazarbayev University школи інженерії та цифрових наук Nazarbayev University та Програми підготовчих сертифікатів університету між 2010 та 2015 роками.

Розташування

Нур-султан

Address
Qabanbay Batyr Avenue,53
010000 Нур-султан, Казахстан

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми