Kazakh British Technical University (KBTU)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ідея створення КБТУ належить Президенту Республіки Казахстан Назарбаєву, який провів численні зустрічі з офіційними представниками Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Ця подія призвела до підписання меморандумом про взаєморозуміння двох країн у листопаді 2000 року. Прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер і президент Казахстану Назарбаєв стали патронами університету.

Університет був створений відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки Казахстану та Британською культурною асоціацією, згідно з Постановою Уряду Казахстану № 1027 від 3 серпня 2001 року. Підприємець, що представляє Казахстан, є урядом Республіки Казахстан, а уповноваженим органом є Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан.

Розвиток університету активно пропагувався Президентським відомством, Міністерством освіти і науки, Міністерством енергетики та мінеральних ресурсів, Міністерством фінансів, Національним агентством стратегічного планування, Посольством Казахстану в Сполученому Королівстві та Фондом Назарбаєва. Чотири з цих агентств представляють раду директорів університету КБТУ. З боку Великобританії партнером KBTU є Посольство Великої Британії в Казахстані, а її представником є Британська Рада. Консультаційні послуги надаються Університетом Абердіна та Університетом Роберта Гордона, Університетом Херріот Уотт (Едінбург) та Вестмінстерським університетом (Лондон) у місті Абердін (Великобританія). Всі ці університети пропонують курси підвищення кваліфікації в галузі нафти і газу та бізнес-адміністрування. Крім того, вони є світовими лідерами в освіті нафтогазової галузі.

  • Розробка та впровадження інноваційних рішень у пріоритетних галузях економіки, наукові дослідження;
  • Отримання статусу світового рейтингу, міжнародно визнаного та визнаного університету;
  • Демонстраційна інфраструктура з інтегрованою наукою, освітою та промисловістю;
  • Впроваджувати кадрову політику та вдосконалювати бізнес-навички викладачів і персоналу;
  • Планувати та вдосконалювати системи та політики управління якістю на основі сучасних принципів управління;
  • Забезпечення сталого взаємозв'язку між академічними, освітніми, творчими, дослідницькими та виробничими секторами університету. people, girls, women StockSnap / belchonock на світі

Місія та стратегія

Місія КБТУ - забезпечити якісну освіту майбутнім бізнесменам та лідерам галузі, а також просувати інноваційні технології та дослідження в найсучасніших і перспективних галузях науки на благо регіону та країни в цілому. Стратегічне бачення університету полягає у сприянні науковому досвіду, науковому розвитку та ідеалам державного добробуту для підтримки безперечних лідерських позицій у сфері технологій та бізнес-освіти.

Стратегічне бачення університету полягає у просуванні наукового досвіду, наукового прогресу та ідеалів державного добробуту для збереження безперечних лідерських позицій у сфері технології та бізнес-освіти.

Основна місія та амбіція Університету полягає у створенні науково-освітнього центру з високим ступенем науки та освітнього потенціалу, для створення розвиненої сучасної матеріальної та технологічної основи, для розвитку подвійного професійного навчання, а також для фінансування, енергетики, високих технологій та інформаційних технологій, Високоякісні професіонали з морською індустрією та діловими та особистими здібностями.

Для досягнення цих цілей були визначені такі стратегічні цілі, які відображають місію та бачення КБТУ:

  • Надання якісних освітніх послуг відповідно до національних та міжнародних освітніх стандартів;
  • Запровадити передові міжнародні освітні технології для залучення науковців та експертів з багатим професійним досвідом та іноземною практикою;

· Розробка та впровадження інноваційних рішень та наукових досліджень у пріоритетних галузях економіки;

· Отримати статус світового рейтингу, міжнародно визнаного та визнаного університету;

· Мати демонстраційну інфраструктуру, що об'єднує науку, освіту та промисловість;

· Виконати кадрову політику та вдосконалити ділові навички викладачів і персоналу;

· Планування та вдосконалення систем управління якістю та політики на основі сучасних принципів управління;

· Забезпечення стійкого зв'язку між академічними, освітніми, творчими, дослідницькими та виробничими секторами.

Розташування

Алмати

Address
Tole Bi Street,59
050000 Алмати, Алматинська губернія, Казахстан