The University of Jordan - School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Йорданський університет є як сучасних, так і старе установа вищої освіти в Йорданії. Заснована в 1962 році, університет, з тих пір, застосовується себе розвиток знань не менше, ніж про її поширенні .в її якості всеосяжного навчання, наукових досліджень і общинного обслуговування установи, університет Йорданії дає можливість своїм студентам на вибір широкий спектр Programs- більше 3500 різних курсів пропонуються близько 18 факультетів.

Наша школа бізнесу стара як сам університет і в даний час є другим за величиною. Ми пишаємося тим, що провідна бізнес-школа в Йорданії, грає важливу роль в закінченні керівників і лідерів завтрашнього дня. Йорданія завжди вдарив вище його вага в діловому світі. Ми країна з традиційним акцентом на сектор послуг, але в останні роки спостерігається поява покоління підприємців, що пропонують рішення в Йорданію, регіону і світу. Тут на перший університет Йорданії, школа бізнесу грає важливу роль в підготовці цих бізнес-лідерів майбутнього. Ми прагнемо до створення наших поточних міцних основ, і продовжуючи бути школою проведення досліджень, яка забезпечує реальні рішення проблем нашого часу, і вчення, яке прагне залучити студентів і обладнати їх для всієї манери кар'єри.

Наше бачення

Для того, щоб стати провідним школа бізнесу, регіональному і глобальному рівнях впливовим повагою.

Наша місія

Школа бізнесу при Університеті Йорданії прагне забезпечити високу якість академічних бізнес-програм і науково-дослідних центрів, які дозволять своїм співробітникам і випускникам, щоб досягти успіху на основі постійного вдосконалення в процесі навчання, формування знань, розвитку навичок і комунальних послуг при збереженні цінностей нації і культура.

Наші цілі

Підтримка і зміцнення переваги і репутацію школи, працюючи в напрямку досягнення контролю якості місцевих і міжнародних стандартів.

Розташування

Амман

Address
The University of Jordan
Queen Rania str

11942 Амман, Губернаторство Аммана, Йорданія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: