Mideast Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Академія MAA була заснована в 2000 році, розташована в аеропорту Амман / Марка та належить приватному сектору.

Академія МАА вважається однією з найважливіших польових шкіл за рахунок високого рівня освітньо-кваліфікаційних модулів, представлених найбільш кваліфікованими та підготовленими інструкторами авіації. З тих пір Академія MAA отримала репутацію та зростання на швидких темпах завдяки своїй стратегії, яка узгоджується з баченням та місією Академії, з метою випуск кваліфікованих пілотних та авіаційних інженерів та бути готовим широко обслуговуватись у різних міжнародних авіаціях поля

Близькосхідна академія авіації (MAA) є однією з найбільших авіаційних академій на місцевому та арабському рівнях. Наша Академія прагне досягти успіху серед своїх конкурентів, щоб бути активними та знаходити нові можливості для розвитку, що відповідає її поточній стратегії. Для досягнення піонерської діяльності у галузі авіації академія прагнула надати найбільш оновлені модулі, які служать студентам авіації як з точки зору високого рівня освіти та професійної підготовки, поданої найкращими інструкторами та тренерами експертів, так і для підтримки прогресу авіаційних технологій в галузі авіації. світ, щоб забезпечити кваліфікованих льотчиків та інженерів, які можуть служити в різних країнах під час авіаційної кар'єри.

Використовуючи найсучасніші технології, навчальне обладнання та обладнання, MAA пропонує професійні пілотні тренінги та курси технічного обслуговування літаків, які затверджені стандартами ІКАО JCARC (Комісія з регулювання юриспруденції цивільної авіації).

Зосередження уваги на безпеку та високу якість в стандартах навчання, MAA надав Йорданії і регіональні авіалінії сотні пілотів і техніків літаків в протягом останніх п'ятнадцяти років, MAA Закінчила понад 1200 пілотів 1300 інженерів літаків, 20 Dispatcher і 50 студентів ІАТА з початку Операція, яка закінчила навчання, становить близько 15 країн.

МАА експлуатує сучасний флот (15) літаків та (2) тренажерів імітаційного бою (FSTD), у цьому зростаючому флоті міститься (7 A / C) Piper Archer III (єдиний двигун), (4 A / C) Piper Warrior III ( Single Engine, Glass Cockpit), (2 A / C) Piper Seminole (Multi Engine) і (3 A / C) Sama CH-2000 (Одинокий двигун).

Alsim AL-200, що представляє Piper Seminole (двома моторними літаками), і схвалений JCARC як FNPT II.

Alsim ALX, що являє собою багатоядерний легкий реактивний літак, який затверджений JCARC, французьким DGAC та JAA як FSTD FNPT II MCC.

МАА затверджена JCARC (Йорданська комісія регулювання цивільної авіації) як організація польотної підготовки та сертифікована для проведення таких курсів:

 • Приватний пілотний курс, інтегрований курс АТП,
 • Модульний курс рейтингових інструментів,
 • Курс польоту викладача
 • Курс співпраці з багатьма екіпажами
 • Модульні теоретичні знання ATPL Крім інструкторів MAA (Ground

МАА підписала контракт з пошуком інституту англійської мови - Амману, який має великий досвід у цій галузі для здійснення всіх навчальних програм, пов'язаних із загальною англійською мовою

Крім того, МАА схвалена Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) , добре відомо, що авіаційний транспорт є однією з найбільш динамічних галузей у світі, він пропонує вам різні курси, такі як:

 • Управління аеропортами
 • Кабіна екіпажу авіакомпанії
 • Обізнаність про авіаційну безпеку
 • Обслуговування авіакомпаній
 • Фонд "Подорожі та туризм".
 • Система управління безпекою SMS

Ми також продовжуємо розширювати свою місію, відкриваючи нашу філію в Акабі, це було головним чином для того, щоб охопити тих, хто захоплюється авіацією в різних місцях, звертаючись до всього іншого сектора, присвяченого підготовці наших студентів до працевлаштування в авіаційній промисловості та мрії навчитися літати справді з нами.

Розташування

Амман

Address
Amman Civil Airport, Al Mataar St 22
11134 Амман, Губернаторство Аммана, Йорданія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: