University of Tartu

Введення

Прочитайте офіційний опис

Тартуський університет (UT) є провідний центр Естонії досліджень і навчання. Це єдиний університет в Балтії займає в Найкращі 1,2% кращих університетів світу (QS World University Rankings 2017-18). Заснована в 1632 році, UT є єдиним класичним університетом в Естонії. Є більше, ніж 13 000 студентів навчання в UT (вкл. 1300 іноземних студентів (2016 г.)) і UT має 3800 співробітників (в тому числі. 1800 академічних співробітників (190 професорів)). Для підтримки та розвитку професійної компетентності студентів та викладачів університету в університеті діє 80 університетів-партнерів у 31 країні.

УТ включає в себе 4 факультетів і 4 коледжах. Більшість UT знаходиться в Тарту, Другий за величиною місто в Естонії; проте його коледжі розташовані в Пярну, Вільянді і Нарви. Тарту з населенням 100 000 чоловік, а п'ята частина його жителів є студентами.

Тарту є живою студентське місто. Кожен навчальний рік починається з новачка днів і моменти кожного семестру є весна і осінь Студентські дні, тижневий фестиваль подій, особливо для студентів. UT має численних учнів клуби та асоціації, починаючи від професійних організацій неформальних груп. Для міжнародних студентів ЄСП Тарту є основною організацією, яка зосереджена свою увагу на благополуччі іноземних студентів.

Дослідження світового класу UT є основою для його якісної освіти. На УТ захищено більше кандидатських дисертацій, ніж у всіх інших університетах Естонії: у 2016 році захистили лише 120 докторських ступенів (239 - в інших університетах Естонії). UT належить до ТОП-1% найпопулярніших університетів та науково-дослідних інститутів у сферах клінічної медицини, хімії, навколишнього середовища та екології, наук про Землю, рослин і тваринництва, наук про Землю, соціальних наук (загальне), молекулярної біології та генетики, Біологія та біохімія, неврологія та поведінка, психіатрія та психологія (ISI Web of Science 2017). У цілому 42 учнів Університету належать до ТОП-1% найбільш цитованих вчених світу (ISI Web of Science 2017), включаючи програмного менеджера з магістра в галузі програмного забезпечення професора Марлона Дюма.

UT пропонує широкий вибір програм і унікальних дисциплін для студентів. UT також бере участь у кількох Еразмус Мундус та інших програм спільних магістерських поставляються у співпраці з провідними університетами світу. UT слідує Болонському процесу в організації його навчання і бакалавр-магістр (3 + 2) системи навчальних модулів. Довжина аспірантури 4 роки. Навчальний рік починається на початку - го вересня кожного року.

Розташування

Тарту

University of Tartu

Address
Ülikooli 18
50090 Тарту, Округ Тарту, Естонія
Веб-сайт
Телефон
+372 737 5100

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA