Tallinn University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення сучасного суспільства є інноваційним, підприємницьким, технологічно розвиненим та відкритим для світу. Це те, до чого звертається Tallinn Unversity of Technology (TalTech) завдяки міжнародним дослідженням та дослідженням високого рівня.

На TalTech ви можете переживати майбутнє, не вступаючи в машину часу. Тут освіта відповідає усім речам цифровим!

У TalTech ми робимо реальні речі та розробляємо їх на місці з нуля. Рекомендовані проекти охоплюють широкий спектр - автотранспортні засоби, супутник TTÜ100, e-Pavemen t (дорожнє покриття, яке виробляє сонячну електрику), штучний інтелект для створення особистих маршрутів для туристів та багато іншого! Ми пропонуємо можливість навчатись у сучасному цифровому кампусі, де щодня найновіші технології тестуються та впроваджуються. Одна з наших останніх ініціатив - TalTechDigital - пов'язує цифровізацію з освітою, завдяки чому TalTech є найбільш інноваційним містечком в країні.

Заснований у 1918 році, TalTech - єдиний технологічний університет в Естонії. Він розташований у Таллінні, столиці Естонії, і в даний час є самим міжнародним університетом в країні, де близько 1700 студентів міжнародного ступеня з понад 100 різних країн.

TalTech займає 2,5% найкращих університетів у світі та 2% у певних галузях. За даними QS Ranking, TalTech займає 601-650 позицій серед понад 25 000 оцінюваних університетів. Позиція за полями:

  • 351-400 в галузі електричної та електронної техніки
  • 351-400 в економіці та економетрії
  • 551-600 з інформатики

Сучасні навчальні програми

Навчальні програми та навчальне середовище TalTech постійно розвиваються. Досвідчені фахівці як приватного, так і державного секторів залучаються та консультуються для створення навчальних програм, які б відповідали останнім потребам ринку праці . Кілька лабораторій університету нещодавно було оновлено, і все більше і більше викладання здійснюється за допомогою електронних каналів. Техніка та ІТ йдуть рука об руку в TalTech, що знайшло своє відображення в наших сучасних навчальних програмах, які тісно поєднують дві галузі. Протягом багатьох років інженери TalTech розробили розумні та стійкі рішення для багатьох актуальних проблем в Естонії.

Наші програми забезпечують якісну освіту , поєднуючи поглиблене вивчення та творчі лабораторії . Таким чином, ви отримаєте найкращий практичний досвід для своєї освіти та своєї кар’єри. Ви можете знайти відповідну програму для своєї кар'єри з міжнародно визнаними програмами в:

  • Школа інформаційних технологій
  • Школа бізнесу та управління
  • Школа машинобудування
  • Школа науки

Об’єднання студентів, вчених та підприємців

У TalTech ми цінуємо співпрацю з підприємствами та бізнесом. Для багатьох компаній, а також державних органів ми часто є першою контактною точкою для пошуку рішень із різних питань організації та розробки продуктів. Наш інноваційно-діловий центр Mektory об'єднує дослідників, студентів та підприємців, які пропонують молодим людям натхнення, знання та ресурси для створення та розвитку стартапів для студентів та інших інноваційних бізнес-ідей.

TalTech є лідером академічної думки, а також провідним естонським інженером та технологіями. Сміливість до змін, бажання розвиватися та бажання вести дискусії на основі знань роблять TalTech аналітичним центром в академічних дискусіях.

Ми вважаємо, що високий рівень досліджень та академічних досліджень, а також академічна свобода є абсолютно важливими. Таким чином, TalTech став першим університетом в Естонії, який запропонував модель академічної кар’єри на основі трудової діяльності.

Розташування

Таллінн

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Таллінн, Округ Гарджу, Естонія
Телефон
+372 620 2022

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми