Estonian Academy Of Music And Theatre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія Естонської академії музики та театру полягає в тому, щоб сприяти розвитку людського центру Естонського суспільства, поширенню творчого мислення та збереженню естонської мови та культури через освіту в галузі музики та театру та пропаганда творчої та дослідницької роботи.

EAMT цінує збереження притаманних йому цінностей естонської національної культури та збереження академічних традицій європейської музики та театральної освіти, відкриваючи останні новинки у світі музики та театру.

EAMT є державним університетом музики та драматургії, пропонуючи вищу освіту у всіх основних сферах музики та театру шляхом бакалавра, магістра та докторантури. Хоча з приблизно 700 учнями EAMT є найменшим серед шістьох естонських державних університетів та університетських вищих навчальних закладів, на міжнародному рівні його можна порівняти з середніми музичними та театральними академіями.

Бакалаврські програми забезпечують підготовку вокалістів та інструменталістів, а також диригентів, композиторів, музикознавців, музичних вчителів та звукоінженерів. Магістерські програми також пропонують додаткову освіту та навчання в камерній музиці, акомпанементу, сучасній імпровізації та культурному менеджменті. Навчальні програми для музикантів орієнтовані на соліста, ансамблю та оркестрові вистави або оперу; Теорія та історія музики, а також інші галузі гуманітарних наук. Можна також отримати кваліфікацію для навчання.

Коротка історія Естонської академії музики та театру

Як і в інших європейських країнах, музична освіта в Естонії історично була пов'язана з діяльністю університетів та церков. Вже в кінці 19 століття існувало декілька приватних музичних шкіл, що надають спеціалізовану освіту за різними інструментами.

1919 рік, коли в Талліні та Тарту було створено дві незалежні інститути музичної освіти, вважається початком вищої музичної освіти в Естонії. Тартуська вища музична школа стала потужним середнім музичним навчальним закладом, що тепер називається музичною школою Хайне Еллер.

Музичний департамент Товариства "Естонія" заснував Талліннську вищу музичну школу, яка вважається попередником нинішнього ЕАМТ, з церемонією відкриття 28 вересня 1919 року в Естонському концертному залі. З 1919-1923 рр. Директором школи був Міхкл Лідіг.

У 1923 р. Ця установа була перейменована в Талліннську консерваторію. У 1925 році адміністратори школи прийняли нові угоди, і відповідно до цих змін школа обрала професорськими професорами: Р. Бюкке, А. Капп, Й. Паулсен, П. Рамуль та А. Топман. Разом з А. і Th. Лемба та Я. Тамм, які раніше отримували свої професори від Петербурзької консерваторії, в Талліннській консерваторії зараз було 8 професорів. Ці цифри зростуть пізніше. Перші десять студентів закінчили в 1925 році. Академічний рівень консерваторії можна вважати досить високим, оскільки багато її студентів брали участь у міжнародних змаганнях у 1930-х роках. Найуспішнішим з них був Тіц Куусик, який був удостоєний першого призу на Міжнародному конкурсі співачки у Відні у 1938 році.

Спочатку приватна установа, консерваторія стала націоналізована в 1935 році. У 1938 році була відкрита державна драматична школа.

Радянська окупація, яка почалася в 1940 році, не зазнала впливу на консерваторію. Мета полягала в тому, щоб привести систему музичної освіти у відповідність до сформованих поглядів Радянського Союзу. Реорганізація навчальної програми пішла практично відразу. Прикладом цих змін було ліквідація церковної музики як галузі спеціалізації; крім того, розпочалося навчання політично орієнтованих предметів.

Після прибуття німецьких окупаційних сил консерваторія намагалася відновити свою ранню педагогічну діяльність. Дж. Аавік, який повернувся на посаду директора, прагнув набрати якомога більше колишніх викладачів. Проте реальність війни значно гальмувала навчальний процес. Під час повітряного нальоту 9 березня 1944 року будівля консерваторії, а також більша частина її обладнання була майже повністю знищена. У листопаді 1944 року, після чергової зміни влади, консерваторія була відкрита. Будинок на 3 проспекті Каарлі був обраний тимчасовим будинком консерваторії. У 1950 році VIII пленарне засідання ЦК КПСС Естонії відбулося з руйнівним наслідком для співробітників консерваторії. Багато чудових викладачів були змушені піти з ідеологічних причин; Три з них - А. Карінді, Р. Пейтс і Т. Ветик - були заарештовані і відправлені до трудового табору.

Творче оточення Консерваторії почало бачити відродження в середині 1950-х років. Кілька викладачів, які були "тимчасово відсутніми", змогли повернутись. У 1957 році в консерваторії було створено драматичний факультет, де Волдемар Пансо став першим головою. Драматичний факультет відкрився у будівлі колишнього Toomkool у Тоомпеї. Протягом 1970-х років клас органів, який був закритий в 1950 році, був знову відкритий. У 1971 році була відновлена ​​програма навчання вчителів музики для роботи у загальноосвітній школі. Значно зросла кількість студентів, що навчаються в консерваторії. Венно Лаул, який був призначений ректором у 1982 році, знову висунув ідею створення нового навчального закладу. Він продовжував стежити за етапом проектування проекту; фактичні будівельні роботи стали відповідальністю наступного ректора.

У 1989 році, незадовго до 70-річчя школи, його колишнє ім'я - "Таллінська консерваторія" - було відновлено. Через чотири роки школа була перейменована в "Естонську академію музики" (Eesti Muusikaakadeemia). Ця зміна вважалася необхідною, оскільки в Європі "консерваторія" частіше називає інститут вторинної музичної освіти.

Протягом 1987-1993 років у будівлі Драматичного факультету відбулося значне реконструкцію та реконструкцію, що дозволило факультету розпочати використання всієї двоповерхової будівлі у Тоомпеа. У 1995 році Драматичний факультет був перейменований в Вищу школу театру.

У 1992 р. Ректором був обраний професор Піп Лассманн. Було запроваджено масштабну реформу структури дослідження, а школа прийняла предметну систему навчання. Ступінь вчення дозволило студентам чотирирічної програми отримати ступінь бакалавра. У 1993 році була додана дворічна програма магістра. У 1996 році була введена чотирирічна докторська програма з музикознавства, тоді як у 2000 році спеціальні навчальні програми були розроблені для виконавців та композиторів. У 2006 році була додана нова програма для драматичного мистецтва, яка також має творчий акцент.

У 1999 році Естонська академія музики нарешті отримала те, що чекала останні 55 років - нове будівництво в центрі Таллінна. На сьогоднішній день це одна з найкращих і найсучасніших консерваторійських будівель у світі, особливо щодо функціональності та технологічних рішень.

У новому будинку EAM існує 7 500 квадратних метрів зручного простору, розробленого і побудованого спеціально для вищого музичного навчального закладу. Є 60 класних кімнат плюс 14 репетиційних залів, де можна провести заняття. Особливу увагу слід приділити невеликому камерному залі EAMT, який розміщує 130-200, клас хорів у поєднанні з великою аудиторією для 77 студентів, зал для прослуховування на 40 осіб з новим барочним органом, оперу студію, електронну музичну лабораторію і студія звукозапису, бібліотека з комп'ютером, студентська їдальня. Будівля відповідає найвищим акустичним вимогам, обладнана звуконепроникними кімнатами з можливістю регулювання будь-якої акустики даної кімнати шляхом додавання або видалення стінових панелей.

Сьогодні EAMT - це навчально-дослідницька установа на міжнародному рівні. Більшість естонських музикантів залучаються до ЕАМТ через свої власні дослідження або через навчання. Наші найвідоміші випускники включають композиторів Арво Петар та Ерккі-Свен Тюрр, піаністів Пепе Лассмана та Калле Рандалу, а також провідників Оларі Елтс, Тіну Кальюсте, Ері Класа, Велло Пейна та Арво Волмера. Більшість акторів та режисерів естонських театрів є також випускниками нашої Драматичної школи. Нинішня назва академії - Естонська академія музики і театру - була прийнята в 2005 році.

Розташування

Таллінн

Address
Estonian Academy Of Music And Theatre
Tatari 13,

10116 Таллінн, Округ Гарджу, Естонія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія