Прочитайте офіційний опис

IT-коледжу Естонії

The Інформаційні технології коледжу Естонії є провідним ІТ-інститут прикладного вищої освіти в Естонії. Що робить спеціальне IT-коледжу є його викладацький склад, що всі професіонали в області - третина всіх викладачів приходять з ІТ-компаній і компанії або заявляють ІТ-відділи.

Сильні сторони естонського IT-коледжу засновані на багаторічній навчальної та дослідно-конструкторських робіт з використанням нашої мережі висококваліфікованих освічених і досвідчених фахівців галузі ІКТ Естонії, третього сектора та науковцями.

Для забезпечення добре збалансованих викладання, заснованої на знаннях та практиці орієнтованого навчання, IT-коледжу працює дуже близько один до одного з обома засновниками університетів, а також з ІКТ-індустрії в Естонії. Хороші сусіди Естонії ІТ-коледжу є Талліннський технічний університет і Талліннський технологічний парк Технопол. Навчання в IT-коледжі збагачується за допомогою міжнародного співробітництва та зв'язків з більш двадцяти вищих навчальних партнерів в різних європейських країнах.

Місія

Місія College`s є запропонувати краще прикладної ІТ-освіти в регіоні, об'єднуючи високотехнологічні ноу-хау і практичних потреб інформаційного суспільства, в той же час вісь її розвитку.

IT-коледжу Естонії є приватною некомерційною вищий навчальний заклад (UAS - Університет прикладних наук), створена в 2000 році і в власності технологічного фонду Естонії інформації (EITF). Засновники EITF демонструють унікальний державно-приватного партнерства в країні - вони є: держава, в особі Міністерства освіти Естонії і досліджень двох найбільших естонських університетів - Талліннського технічного університету і Тартуського університету, а також у приватному секторі, в особі Естонії Telecom і Асоціацією інформаційних технологій і телекомунікацій.

Фонд і співробітництво

Власник IT-коледжу, Фонд Естонії інформаційних технологій, була створена в Естонській Республіці (в особі Міністерства освіти і науки), Тартуського університету, Талліннського технологічного університету, AS Eesti Telekom і Естонської асоціації інформаційних технологій і телекомунікацій.

Основними спонсорами коледжу є SPSS, Sybase, Swedbank, з розвитку бізнесу Шведське агентство NUTEK, Oracle і Microsoft, але і TeliaSonera. Коледж отримує значні внески від Hewlett-Packard, Elion, Cisco Systems і ЕМТ.

Співпраця з Cisco Systems, Microsoft і Oracle включає в себе міжнародні програми сертифікації Cisco Network Academy (CCNP і CCNA), Microsoft IT Academy і MSDN AA і Oracle Academic Initiative.

В Естонії Фонд інформаційних технологій (EITF) цілі полягають в наданні сприяння в підготовці висококваліфікованих фахівців ІТ та підтримки інформаційно-комунікаційних технологій, пов'язаних з розвитком в Естонії. Для цих цілей Фонд створений і управляє ІТ-коледж естонської і adminsters Національну програму підтримки ІКТ у вищій освіті "Тигр університету."

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • естонський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Estonian Information Technology College

Освіта: повна вища освіта ... [+]

Освіта: повна вища освіта Мова навчання: Англійська Офіційна тривалість програми: 3 роки, 180 ECTS (European Credit Transfer і накопичувальна система) кредитів Форма навчання: денна форма навчання Вартість навчання 2400 € за навчальний рік Початок навчання: сентябрь 2016

Період прийому для іноземців відкритий:

до 1 травня 2016 року строку подачі заявок для не входять в ЄС до 7 липня 2016 року строку подачі заявок для ЄС ... [-]
Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою