Прочитайте офіційний опис

Estonian Academy of Arts , заснована в 1914 році, є єдиним державним університетом в Естонії, що пропонує вищу освіту у образотворчому мистецтві, дизайні, архітектурі, медіа, візуальних дослідженнях, художній культурі, культурній спадщині та збереженні. Розташований у столиці Таллінні, він є активним науково-дослідним інститутом та провідним національним центром інновацій у візуальній культурі.

На сьогодні в Estonian Academy of Arts навчається близько 1200 студентів, яких навчають 89 професорів, доцентів, викладачів та викладачів з Естонії та за кордоном. Навчання проводяться у невеликих групах ретельно відібраних студентів, а Estonian Academy of Arts пишається низьким рівнем студента-професора.

EAA пропонує шість магістерських програм, що викладаються англійською мовою: анімація, сучасне мистецтво, дизайн

Ми також пропонуємо програму бакалавра в Media Graphics , яка викладається російською мовою. Крім того, ми пропонуємо міжнародну докторську програму " Мистецтво та дизайн" .

EAA заохочує інновації та експерименти, а студенти можуть приймати модулі та семінари за межами їх спеціалізації. Маєте ідею? Спробуй це! Тут ви знайдете освіжаючу відсутність бюрократичної помилки. Ті, хто навчається в EAA незабаром, відкриють для себе широкий спектр можливостей.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас!

ІСТОРІЯ

З початку ХХ століття Estonian Academy of Arts була важливим центром естонської художньої освіти. Естонське мистецьке товариство заснувало в 1914 році Талліннську школу прикладного мистецтва, яка запропонувала загальну освіту та професійну підготовку в галузі мистецтва та ремесел.

При розробці навчальних планів в якості моделі була використана петербурзька художня школа Штиглиц - яка зосереджувалася на викладанні технічних та практичних навичок. У 1924 р. Школа стала державною школою прикладного мистецтва, яка займалася вихованням всіх традиційних дисциплін прикладного мистецтва, а дисципліни візуального мистецтва були додані до її програми у 1930-х роках. У 1932 році школа переїхала в новий багатоступеневий шкільний тип, і стало можливим подати заявку на диплом спеціаліста або прикладного майстра.

У 1938 році школа була перейменована в Державну школу промислового мистецтва. У 1944 році школа була перейменована в Талліннський державний інститут прикладного мистецтва СРСР. Внаслідок централізації системи художньої освіти в 1951 р. Всі дослідження були перенесені з Тарту на Таллін, додані архітектурні дослідження, а назва була змінена на Державний художній інститут Естонської РСР (SAIE, естонська абревіатура ERKI). У 1989 р. ERKI перейменовано в Талліннський художній унiверситет, а з 1995 р. - Estonian Academy of Arts .

МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ

Мета академії полягає у тому, щоб бути в житті, що відбувається. Саме тому увага суспільства та професійного світу приділяється широкому колу.

EAA має тісні зв'язки та угоди про співпрацю з більш ніж 100 міжнародними університетами та багатьма міжнародними мережами, через які можна обговорити можливості обміну студентами та факультетами, а також можливості розширення можливостей для навчання. EAA є членом CUMULUS (Міжнародної асоціації університетів та коледжів мистецтва, дизайну та медіа); EAAE (Європейська асоціація архітектурної освіти); ELIA (Європейська Ліга Інститутів Мистецтв), а через NORDPLUS є членом багатьох професійних мереж.

З 1999 року EAA є членом Європейської Комісії "Програма повного навчання для вищої освіти" Erasmus ", в рамках якої було підписано понад 100 двосторонніх угод про обмін. Окрім програми "Еразм", Estonian Academy of Arts уклала договори про обмін та співпрацю студентів та факультетів з десятьма всесвітньо визнаними художнями вищими навчальними закладами поза межами Європейського Союзу.

Регулярні та інтенсивні контакти з світом за межами академії підтримуються через виставку та видавничу роботу, організовуючи безліч заходів, а також у співпраці з бізнесом та державними установами.

Управління міжнародних зв'язків координує зовнішні зв'язки, факультети та студентські обміни, поради щодо можливостей іноземних учнях та надання грантів.

СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

EAA співпрацює з університетами, культурними установами, мистецькими об'єднаннями, органами місцевого самоврядування та бізнесом в Естонії та за кордоном.

Estonian Academy of Arts співпрацює з багатьма естонськими та міжнародними компаніями в галузі науки та розвитку. Партнери варіюються в залежності від області спеціалізації, і Академія може запропонувати низку послуг від досліджень і аналізу до створення прототипів.

Департамент розвитку - це зв'язок між освітою та бізнесом. Розроблені послуги та рішення, що підтримують основні напрямки діяльності EAA , надаючи юридичні та підприємницькі поради співробітникам та підприємствам для проведення спільних проектів з відділеннями Академії. Департамент розвитку активно співпрацює з бізнесом в Естонії та за кордоном та здійснює спільні проекти. Багато студентів виконують проектні завдання для естонських компаній у державному та приватному секторах та беруть участь у міжнародних та місцевих конкурсах під час навчання.

Департамент розвитку організовує тренінги у сферах підприємництва, прав інтелектуальної власності, планування кар'єри, міжнародної практики та управління проектами. Студенти отримують поради щодо розробки бізнес-планів, і існує безліч ресурсів, доступних для віддаленого бізнесу EAA (компанії, засновані студентами під час навчання). Відділ координує міжвідомчі проекти розвитку та, якщо необхідно, здійснює проекти в галузі науки і розвитку. Департамент розвитку керує місцевими та міжнародними спільними проектами EAA .

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • естонський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Estonian Academy of Arts

EKA пропонує добре обґрунтований та багатогранний підхід до навчання. Сучасне мистецтво, критика та теорія, авторська архітектура, інноваційний та майстерний дизайн, анім ... [+]

Дворічна програма магістра сучасного мистецтва пропонує:

Автор-орієнтований репетиторство для сучасних художниківМісцеві і відвідувачі художників, кураторів, філософів, теоретиків та галеристів, що працюють зі студентамиІндивідуальна свобода розробки власної навчальної програми в межах різноманітної програми, яка пропонує теоретичні інструменти та практичні заняттяМожливість розвивати свою художню практику через студії звукового мистецтва, мистецтва на основі лінз, монтажу та скульптури, графіки та живопису.Індивідуальні та групові підручники, семінари для групових критичних факультетівПрихильність розвитку та поглибленню концептуальних та соціальних ідей в індивідуальній художній практиціКритичне дискурсивне середовище для обговорення уявлення про сучасне мистецтво та сучасне суспільствоГнучкі майстерні та майстерні в новому будинку академіїДоступ до технічних майстерень у всій Академії з фахівцями для надання допомоги всім студентам проектів: віртуальних прототипів та 3D-друкарських майстерень, традиційних та цифрових друкованих майстерень, аналогових та цифрових темних кімнат, фотостудії, звукозаписних та кіностудій, дерев'яних та металевих майстерень, сучасних чорних ящик і монументальна студія скульптуриБезперервна програма подій поза межами міста, навчальні поїздки, виставкиМожливості для виставок у галереях, музеях, навчальних поїздках та співпраці з різними художніми установами та університетами та програмами обміну (KUNO, DAMA, ERASMUS)Що робить Естонська академія мистецтв (ЕКА) особливим?... [-]
Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Estonian Academy of Arts

Ми виховуємо майбутніх архітекторів інтер'єру. Програма надає навички критичного аналізу, розробки та експерименту з різними аспектами створення просторового середовища т ... [+]

Сучасний світ характеризується складністю та швидкими змінами, що також впливає на професію інтер'єрів архітекторів та просторових дизайнерів. Програма магістра в галузі внутрішньої архітектури грунтується на принципі, що набір навичок проектування у вузькому значенні цього терміну недостатній для того, щоб архітектори інтер'єру могли успішно працювати в своїй професії. Вони також повинні розуміти ширший контекст і вміти корегувати свої рішення в мінливих ситуаціях.... [-]

Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Estonian Academy of Arts

Програма розташована на міждисциплінарному перехресті архітектури, містобудування та дизайну, історії та теорії мистецтва, критичної географії, соціології, етнографії та ... [+]

Оскільки події та перетворення останніх десятиліть насильно показані, міське питання пронизує всі основні соціальні, економічні та політичні події сьогодні. Дворічна магістерська програма у галузі містобудування критично займається широкомасштабним проявом сучасної урбаністики. Які форми сьогодні мають процеси урбанізації? Як виробляються міські простори?

Програма визначає унітарну перспективу міста як фізичного простору, соціального простору та простору дизайну. Він поєднує в собі суворі наукові дослідження з інтенсивними польовими роботами. Програма розташована на міждисциплінарному перехресті містобудування, урбанізму та містобудування, теорії архітектури, соціології, міської етнографії та географії. Наші студенти мають академічну освіту в галузі архітектури, суспільних наук та гуманітарних наук. Інтегруючи критичні опитування та експериментальну практику, програма тричі фокусується на соціальному використанні, просторових програмах та міських формах.... [-]

Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Estonian Academy of Arts

Естонська академія мистецтв пропонує 2-річний магістр програми анімації аспірантів, зацікавлених в анімації режисури та кіновиробництва. ... [+]

Департамент анімації був створений в Естонській Академії мистецтв в 2006 році і з 2007 року він запропонував дворічну М.А. в анімації (викладаються англійською мовою). Анімаційна програма MA викладає професор Прійт Пярну і доцента Ольги Пярну. Основною метою програми є успішно навчати творців анімаційних фільмів, забезпечуючи їх з теоретичними знаннями і практичними навичками. Подальша мета полягає в тому, щоб внести свій внесок в глобальне розвиток анімації як виду мистецтва.... [-]

Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Estonian Academy of Arts

Програма MA in Interaction Design зосереджена на дизайні, орієнтованому на людину. Постійна еволюція технологій інтелектуального споживача підвищила потребу в добре проду ... [+]

Дизайн взаємодії (IxD) - це стрімко розвивається творче поле. Постійна еволюція технологій інтелектуального споживача підвищила потребу в добре продуманих інтуїтивно зрозумілих користувацьких інтерфейсах та досвіді. Будь це мобільний додаток, інтерфейс веб-сервісу або складна система, що включає різний цифровий та фізичний досвід, конструкція взаємодії є невід'ємною частиною цього. Дизайнери взаємодії спрямовані на те, щоб користувачі ставилися до найпростіших та приємних контактів зі складною інформацією та механізмами.... [-]

Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Estonian Academy of Arts

Estonian Academy of Arts пропонує магістерську програму з дизайну та ремесел, що постачається англійською мовою. Студенти вступають у загальну програму, а також вибирають ... [+]

Дворічний дизайн

Студенти вступають у загальну програму, але також обирають спеціалізацію. Студенти, які навчаються в дизайні

Дизайн

керамікаскляне мистецтво та дизайнювелірні вироби та ковальствотекстильний дизайншкіряне мистецтво та дизайнмодний дизайн

Матеріально-конструкторські та ремісничі дисципліни мають унікальний світогляд та філософію, а Estonian Academy of Arts є однією з небагатьох місць у світі, де можна навчатися в деяких з цих областей на рівні МА. Кожен випускник магістрів повинен бути найкращим у світі у чомусь - будь то у виробництві геніального продукту, який має унікальну художню позицію або демонструє глибоке дослідження матеріалів на матеріалах. Дизайн... [-]

Естонія Таллінн
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

Tallinn, Округ Гарджу, 10412 EE
Social Media