Estonian Academy of Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Estonian Academy of Arts , заснована в 1914 році, є єдиним державним університетом в Естонії, що пропонує вищу освіту у образотворчому мистецтві, дизайні, архітектурі, медіа, візуальних дослідженнях, художній культурі, культурній спадщині та збереженні. Розташований у столиці Таллінні, він є активним науково-дослідним інститутом та провідним національним центром інновацій у візуальній культурі.

На сьогодні в Estonian Academy of Arts навчається близько 1200 студентів, яких навчають 89 професорів, доцентів, викладачів та викладачів з Естонії та за кордоном. Навчання проводяться у невеликих групах ретельно відібраних студентів, а Estonian Academy of Arts пишається низьким рівнем студента-професора.

EAA пропонує шість магістерських програм, що викладаються англійською мовою: анімація, сучасне мистецтво, дизайн та ремесла, дизайн взаємодії, архітектура інтер’єру та міські дослідження. (У рамках дизайну та ремесел студенти обирають спеціалізацію: кераміка, мистецтво та дизайн скла, ювелірні вироби та ковальство, текстильний дизайн, шкіряне мистецтво та дизайн або дизайн одягу.) Крім того, існує магістерська програма з дизайну та технологічних ф’ючерсів, яка пропонується спільно з Таллінський технологічний університет, а також магістерська програма з літератури, візуальної культури та кінознавства, пропонована спільно з Талліннським університетом. Усі магістерські програми складають два роки (120 ECTS).

Ми також пропонуємо програму бакалавра в Media Graphics , яка викладається російською мовою. Крім того, ми пропонуємо міжнародну докторську програму " Мистецтво та дизайн" .

EAA заохочує інновації та експерименти, а студенти можуть приймати модулі та семінари за межами їх спеціалізації. Маєте ідею? Спробуй це! Тут ви знайдете освіжаючу відсутність бюрократичної помилки. Ті, хто навчається в EAA незабаром, відкриють для себе широкий спектр можливостей.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас!

ІСТОРІЯ

З початку ХХ століття Estonian Academy of Arts була важливим центром естонської художньої освіти. Естонське мистецьке товариство заснувало в 1914 році Талліннську школу прикладного мистецтва, яка запропонувала загальну освіту та професійну підготовку в галузі мистецтва та ремесел.

При розробці навчальних планів в якості моделі була використана петербурзька художня школа Штиглиц - яка зосереджувалася на викладанні технічних та практичних навичок. У 1924 р. Школа стала державною школою прикладного мистецтва, яка займалася вихованням всіх традиційних дисциплін прикладного мистецтва, а дисципліни візуального мистецтва були додані до її програми у 1930-х роках. У 1932 році школа переїхала в новий багатоступеневий шкільний тип, і стало можливим подати заявку на диплом спеціаліста або прикладного майстра.

У 1938 році школа була перейменована в Державну школу промислового мистецтва. У 1944 році школа була перейменована в Талліннський державний інститут прикладного мистецтва СРСР. Внаслідок централізації системи художньої освіти в 1951 р. Всі дослідження були перенесені з Тарту на Таллін, додані архітектурні дослідження, а назва була змінена на Державний художній інститут Естонської РСР (SAIE, естонська абревіатура ERKI). У 1989 р. ERKI перейменовано в Талліннський художній унiверситет, а з 1995 р. - Estonian Academy of Arts .

МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ

Мета академії полягає у тому, щоб бути в житті, що відбувається. Саме тому увага суспільства та професійного світу приділяється широкому колу.

EAA має тісні зв'язки та угоди про співпрацю з більш ніж 100 міжнародними університетами та багатьма міжнародними мережами, через які можна обговорити можливості обміну студентами та факультетами, а також можливості розширення можливостей для навчання. EAA є членом CUMULUS (Міжнародної асоціації університетів та коледжів мистецтва, дизайну та медіа); EAAE (Європейська асоціація архітектурної освіти); ELIA (Європейська Ліга Інститутів Мистецтв), а через NORDPLUS є членом багатьох професійних мереж.

З 1999 року EAA є членом Європейської Комісії "Програма повного навчання для вищої освіти" Erasmus ", в рамках якої було підписано понад 100 двосторонніх угод про обмін. Окрім програми "Еразм", Estonian Academy of Arts уклала договори про обмін та співпрацю студентів та факультетів з десятьма всесвітньо визнаними художнями вищими навчальними закладами поза межами Європейського Союзу.

Регулярні та інтенсивні контакти з світом за межами академії підтримуються через виставку та видавничу роботу, організовуючи безліч заходів, а також у співпраці з бізнесом та державними установами.

Управління міжнародних зв'язків координує зовнішні зв'язки, факультети та студентські обміни, поради щодо можливостей іноземних учнях та надання грантів.

СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

EAA співпрацює з університетами, культурними установами, мистецькими об'єднаннями, органами місцевого самоврядування та бізнесом в Естонії та за кордоном.

Estonian Academy of Arts співпрацює з багатьма естонськими та міжнародними компаніями в галузі науки та розвитку. Партнери варіюються в залежності від області спеціалізації, і Академія може запропонувати низку послуг від досліджень і аналізу до створення прототипів.

Департамент розвитку - це зв'язок між освітою та бізнесом. Розроблені послуги та рішення, що підтримують основні напрямки діяльності EAA , надаючи юридичні та підприємницькі поради співробітникам та підприємствам для проведення спільних проектів з відділеннями Академії. Департамент розвитку активно співпрацює з бізнесом в Естонії та за кордоном та здійснює спільні проекти. Багато студентів виконують проектні завдання для естонських компаній у державному та приватному секторах та беруть участь у міжнародних та місцевих конкурсах під час навчання.

Департамент розвитку організовує тренінги у сферах підприємництва, прав інтелектуальної власності, планування кар'єри, міжнародної практики та управління проектами. Студенти отримують поради щодо розробки бізнес-планів, і існує безліч ресурсів, доступних для віддаленого бізнесу EAA (компанії, засновані студентами під час навчання). Відділ координує міжвідомчі проекти розвитку та, якщо необхідно, здійснює проекти в галузі науки і розвитку. Департамент розвитку керує місцевими та міжнародними спільними проектами EAA .

140679_eu_structural_and_investment_funds_horizontal.jpg

Розташування

Таллінн

Address
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

10412 Таллінн, Округ Гарджу, Естонія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія