The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatorium

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівська академія музики, як вона формується сьогодні був викликаний в 2010 році в результаті злиття між Королівської академії музики в Орхусі, заснована в 1927 році, і в Академії музики, Ольборг, заснований в 1930 році. Але якщо ви занурюєтеся в анналах історії, ви побачите, що це не так багато, як злиття повернення до первісної форми установи. Академія в Ольборг був заснований як північному департаменті Академії в Орхусі три роки потому, і обидва були засновані Йохан Нільссон і його дружини Магди. Це означає, що після 80 років розлуки дві установи були возз'єднані в 2010 році, щоб стати два відділення тієї ж академії. Королівська академія музики, Орхус / Ольборг є державною установою, під егідою Данського Міністерства культури, покладена відповідальність за подальші навчальних курсів в музиці, і в іншому випадку внесок у просування музичної культури в Данії.

Програми Програми були дані найвищий статус, так і на міжнародному рівні. Це означає, що вони вимірюють до кращих порівнянних курсів за пропозицією за кордоном. Ми навчаємо студентів до кар'єри в якості професійних музикантів, і, залежно від взятого курсу, студенти закінчують або як сольних виконавців або музичних педагогів.

Вчення Акцент вчення на сольній роботі з інструментом або голосом, але є також ансамблева гра і ряд додаткових предметів. Для тих, хто вчиться, щоб стати вчителів музики, особливе значення надається музики педагогіки та комунікативних суб'єктів. Наша корпус вчителів, активно і зацікавлено, і ми очікуємо, що наші студенти проявляють ті ж якості. Ми гнучкі, але ми надаємо великого значення дисципліні та співробітництва в якості важливих елементів у підготовці професійних музикантів і викладачів музики.

Розташування

Орхус

Address
The Royal Academy of Music Skovgaardsgade 2C
DK-8000 Орхус, Данія

Гельсінкі

Address
Гельсінкі, Фінляндія

Стокгольм

Address
Стокгольм, Стокгольм, Швеція

Мальме

Address
Мальме, Повіт Сконе, Швеція