Technical University of Denmark

Введення

Прочитайте офіційний опис

DTU уважно стежить за ситуацією COVID-19 та її впливом, будь ласка, зверніться до нашої веб-сторінки dtu.dk, щоб отримати останні оновлення.

href = "https://www.dtu.dk/english/Service/coronavirus

Для отримання додаткової інформації від влади Данії про вплив на Данію: href = "https://politi.dk/en/coronavirus-in-denmark

Профіль

Протягом майже двох століть DTU, Technical University of Denmark , був присвячений виконанню бачення HC Ørsted - батька електромагнетизму - який заснував університет у 1829 році для розробки та створення цінності, використовуючи природні науки та технічні науки для користі суспільству.

ДТУ - яскравий елітний технічний університет, визнаний високим рівнем міжнародних досліджень та затребуваними випускниками. Завдяки співпраці наші співробітники та студенти виходять у світ та працюють у різних дисциплінах, щоб створити цінність, добробут та зростання, розвиваючи технології, що працюють у глобалізованому світі, долаючи соціальні та культурні відмінності.

У DTU ми вважаємо, що технологія є засобом для необхідних змін, і ми бачимо 17 цілей ООН щодо сталого розвитку як платформу для діяльності університету.

Чудові ідеї змінюють світ, і нас рухає бажання розвивати стійкі технології, які створюють робочі місця та нові можливості. У DTU дослідники та студенти співпрацюють з промисловістю та урядом, щоб створити інноваційні рішення на перетинах інженерії та творчості, теорії та практики, університету та суспільства.

У ДТУ є бачення кращого світу, і ми запрошуємо світ приєднатися до нас у реалізації цього бачення.

128571_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Дослідження

Дослідження лежать в основі всієї нашої роботи. Технологія створюється завдяки синергії досліджень, освіти, інновацій та наукових порад та інноваційним дослідникам, які працюють на передовій у глобальних партнерських відносинах.

Дослідницькі центри ДТУ з природничих та технічних наук і керуються потребами суспільства - розсуваючи межі можливих, відкриваючи і керуючи змінами. Зовнішні фокуси включають декілька суспільно важливих інженерних дисциплін, включаючи оцифрування, технології сталого енергетичного розвитку та науку про життя.

Ключовим фактором у вирішенні 17 цілей сталого розвитку ООН є співпраця у всіх сферах. Отже, дослідження в ДТУ часто є міждисциплінарними. Ми широко співпрацюємо з провідними науковими, приватними та державними партнерами з метою передачі інновацій та відкриттів громадськості.

Освіта

ДТУ виховує наступне покоління мислителів, новаторів та виконавців. Ми навчаємо тих, хто вирішує проблеми, які можуть провести шлях та вирішити найважливіші глобальні виклики, як описано у 17 цілях ООН щодо сталого розвитку.

Усі наші навчальні програми є міждисциплінарними та розроблені для сприяння стійкості, інноваційності та підприємницькому духу. Студенти отримують практичний доступ до об'єктів світового класу та беруть участь у проектних завданнях з партнерами в галузі, де вони можуть застосувати свої теоретичні знання для вирішення реальних проблем.

128566_rsz_annie-spratt-dwyu3i-mqeo-unsplash.jpg

Наукова рада

DTU пропонує наукову консультацію органам державного сектору, галузям та міжнародним установам. Це одна з головних видів діяльності ДТУ та суттєво сприяє передачі знань та інформованому прийняттю рішень у суспільстві.

З загальним оборотом понад 107 мільйонів євро (на національному та міжнародному рівнях) DTU є одним з головних постачальників наукових консультацій у Данії.

Наші консультаційні послуги включають комплексне вирішення проблем, характеристику ризику для інформованого встановлення стандартів, розроблення систем спостереження для поточних оцінок ризиків та діагностичний потенціал для планування надзвичайних ситуацій та вирішення кризи.

Інновації

ДТУ має підприємницький дух, використовуючи енергію та ентузіазм наших студентів, співробітників та людей, з якими ми працюємо. Ідеї розповсюджуються та здійснюються в суспільстві та галузі, де вони мають значення.

DTU підтримує масштабовані та стійкі стартапи, пропонуючи програми навчання, фінансування, компетенції, формування команди, наставництво та інкубацію.

У DTU ви також знайдете DTU Skylab, який є центром для інновацій, де студенти та дослідники експериментують, модифікують та перевіряють свої ідеї. Щороку DTU Skylab генерує сотні проектів та прототипів перед запуском.

DTU має кілька дослідницьких та навчальних закладів в усіх регіонах Данії. Головний кампус знаходиться в Лінгбі, розташованому в районі Великого Копенгагена.

Розташування

Лінгбі

Address
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

2800 Лінгбі, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія