University of Southern Denmark

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark має понад 20 000 студентів та понад 3200 співробітників. Університет пропонує навчання та дослідження у 6 міських навчальних закладах, розташованих на Фюні, на півдні Ютландії, на заході Зеландії та в столиці - в Оденсі, Колдінг, Есбергер, Сьондерборг, Слагельсе та Копенгагені.

University of Southern Denmark створив інститут вищої освіти та освіти, який надає першокласні освітні можливості та є партнером для співпраці як державних, так і приватних підприємств та організацій для забезпечення кваліфікованої праці.

Організація

Дослідження, навчання, спілкування та передача знань в University of Southern Denmark згруповані на п'ять академічних факультетів:

  • Гуманітарний факультет
  • Факультет природничих наук
  • Факультет ділових і соціальних наук
  • Факультет медичних наук
  • Інженерний факультет

Підвищення якості

Загальною метою системи підвищення якості University of Southern Denmark є полегшення та підтримка безперервного вдосконалення нашої освіти, як зазначено в університеті.

"Наші студенти розвивають академічні компетенції та особисті навички в натхненних і інноваційних навчальних умовах. Викладання має найвищу якість як з академічного рівня, так і з педагогічних методів. Наші навчальні програми постійно переглядаються та модернізуються, щоб відповідати національним та глобальним вимогам. "

Дії з підвищення якості підтримуються широким колом завдань, кожна з яких зосереджується на тенденціях виявлення та розвитку, а також на підтримці організації з сучасною документацією, статистичними звітами та акредитацією програм. Завдання, які централізовано координуються, але виконуються спільними зусиллями з факультетами, кафедрами та іншими університетськими підрозділами.

Розташування

Оденсе

Address
Campusvej 55
DK-5230 Оденсе, Данія

Колдінг

Address
Universitetsparken 1
6000 Kolding Колдінг, Данія

Слагельзе

Address
Sdr. Stationsvej 28
4200 Slagelse Слагельзе, Данія

Sønderborg

Address
Alsion 2
6400 Sønderborg Sønderborg, Данія

Esbjerg

Address
Niels Bohrs vej 9-10
6700 Esbjerg Esbjerg, Данія

Фленсбург

Address
Фленсбург, Шлезвіг-Гольштейн, Німеччина

Копенгаген

Address
Копенгаген, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc