Designskolen Kolding

Введення

Прочитайте офіційний опис

Designskolen Kolding

Ми працюємо на рівні очей, віримо в рівність і повагу до різноманітності.

Designskolen Kolding - це освіта, заснована на допуску талантів. Цим ми відрізняємося від традиційних університетів. Ми розвиваємо та шануємо талант, і кидаємо виклик їм, навчаючи учнів замислитися над власним процесом і навчити їх співпрацювати через завдання, що випливають з конкретного контексту використання - бажано у взаємодії з бізнес-спільнотою.

Designskolen Kolding спирається на традицію датського дизайну і зосереджується на дизайні, що має сенс. Ми вважаємо, що якщо дотримуватися історії та традиції, можна створити щось нове. Шкільний підхід до навчання полягає в тому, що ми не даємо відповіді, ми знаходимо відповідь разом.

У Designskolen Kolding ми працюємо з інструментами, методами, концепціями та методами. Ми культивуємо талановитих студентів і віримо у професійне співробітництво між людьми. Ми будуємо на знаннях і дослідженнях і підкреслюємо відчуття і експерименти - поєднання рук і духу, голови і рук.

Designskolen Kolding має статус університету і формує рамки для ряду визнаних дослідників у молодій науковій сфері та зростаючої продуктивності проектів PhD. У той же час ми ставимо високий рівень практики і надаємо пріоритет хорошим умовам семінару, де студенти можуть працювати з матеріалом 1: 1. Ми підкреслюємо, що регулярні вчителі школи є практиками зі своєї професії і використовують велику кількість запрошених вчителів для забезпечення натхнення з професійної практики.

Аліна Moat, колишня міжнародна аспірантка Designskolen Kolding : "Школа Designskolen Kolding може бути невеликою в порівнянні з іншими школами, але це чудово, коли мова йде про взаємодію, здатність і відданість людини".


Про школу

Designskolen Kolding є незалежною інституцією при Міністерстві досліджень, інновацій та вищої освіти. Ми готуємо дизайнерів на рівні бакалавра та магістра протягом шести різних навчальних програм, розділених на два відділи:

Кафедра проектування виробів та кафедри дизайну зв'язку


Приємно знати

Designskolen Kolding Колдінга має прибл. 390 студентів та декілька аспірантів, у тому числі бізнес-аспірантів. Щороку школа займає близько 90 нових студентів.

Крім того, школа пропонує ступінь магістра в галузі управління проектами у співпраці з Університетом Південної Данії.
З січня 2011 року школа також проводила магістерську програму з дизайну взаємодії в Копенгагенському інституті дизайну взаємодії (CIID).

Розташування

Колдінг

Address
Designskolen Kolding
Ågade 10

6000 Колдінг, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія