Aarhus University

Введення

Прочитайте офіційний опис

72735_AUcollage.jpg

Університет був заснований у 1928 році, і на сьогоднішній день він має декілька наукових напрямів світового класу.

Університет був заснований у 1928 році, і на сьогоднішній день він має декілька наукових напрямів світового класу.

Aarhus University ( AU ) є провідним десяти університетів серед університетів, заснованих протягом останніх 100 років. Вона має давні традиції партнерства з кращими науково-дослідними установами світу та університетськими мережами.

AU має тверду прихильність розвитку суспільства, яке реалізується через його співпрацю з державними установами та установами та бізнес-спільнотою.

Мета університету - сприяти вирішенню складних глобальних проблем, що стоять перед світом. Тому університет прагне поєднати високий рівень академічних стандартів своїх дослідників з співпрацею через дисциплінарні кордони, щоб об'єднати дослідження новими способами.

Це відбувається в тісному контакті з навколишнім світом і створює основу для того, щоб університет був конкурентоспроможним на міжнародному рівні у сферах досліджень, освіти, розвитку талантів та обміну знаннями.

Основні причини вибрати Aarhus University

Aarhus University - молодий сучасний університет, створений у 1928 році. Він перетворився на провідний державний науково-дослідний університет з міжнародним охопленням, що охоплює весь дослідницький спектр.

Топ 100 університету

AU незмінно відноситься до числа найкращих університетів світу. Вона була зайнята під номером 60 в останньому рейтингу Шанхаю та серед 100 найкращих світових університетів у 15 з 48 предметів в останніх рейтингах QS World University за тематикою. Детальніше про AU читайте в рейтингу .

Викладання на основі досліджень

В AU викладачі є активними дослідниками, і викладання відбувається в неофіційному контексті. Усі програми глибоко вкорінені в дослідженнях і постійно переглядаються, щоб відповідати найвищим національним та світовим стандартам якості.

Вигідні плати за навчання

Для громадян ЄС, ЄЕП та Швейцарії навчання безкоштовне. Для інших студентів вартість навчання становить від 8000 до 14 500 євро щорічно.

Навчання англійською мовою

AU пропонує більше 50 повних програм англійською мовою на рівні бакалавра та магістра. Усі програми доктора наук - англійською мовою.

Міжнародний університет

Приблизно 12 відсотків 40 000 студентів AU є міжнародними, що представляють понад 120 національностей.

Обслуговування та керівництво

Для студентів Міжнародний центр пропонує повну програму введення та впровадження, а також професійну підтримку та керівництво протягом вашого часу перебування в AU .

Для дослідників та аспірантів Aarhus University пропонує повний спектр послуг, щоб зробити ваш перехід до університету максимально плавним. IAS допомагає дослідникам та аспірантам з-за кордону з усіх практичних питань, включаючи отримання візи, посвідки на проживання та роботу, житлових послуг , догляду за дітьми тощо.

Система вищої освіти світового класу

За даними Universitas 21, що займає 2019 рік, Данія займає п’яте місце в світі по доведенню вищої освіти.

Схема зеленої картки

Дозвіл на проживання на зеленій карті для завершення програми вищої освіти в Данії діє ще півроку після закінчення ступеня, тому випускники встигають шукати роботу в Данії.

Унікальні засоби дослідження

Aarhus University пропонує сучасні засоби та лабораторії. У нас є сильна традиція багатопрофільних досліджень, наприклад, в одному з наших 42 великих наукових центрів.

Привабливі умови праці

Міжнародні співробітники AU наголошують на сприятливих умовах праці як важливій мотивації для роботи в Aarhus University . До них відносяться приваблива зарплата, пенсія та допомога для батьківських відпусток.

Крім цього, за певних умов члени міжнародних наукових співробітників можуть скористатися спеціальною системою оподаткування для подальшого покращення умов праці.

Відмінний баланс між роботою та життям

Данія пишається тим, що має здоровий баланс між робочим та особистим життям. Дослідники будуть користуватися гнучкими умовами праці та мережами соціальної підтримки, включаючи відпустку по вагітності та пологах та догляд за дітьми за розумними цінами. Крім того, Данію широко називають одним із найзаможніших місць у світі. Відповідно до ОЕСР, це один з найвищих рівнів у світі доходів .

Безпечний, надійний, рівний

Данію широко називають одним із найзаможніших місць у світі. Він має найвищий у світі рівень рівності доходів відповідно до ОЕСР.

Виходячи з Індексу прозорості корупції , Данія є найменш корумпованою країною у світі.

Англійська - немає проблем

Датчани нещодавно були віднесені до числа кращих носіїв англійської мови у світі , тож міжнародним студентам можна легко ладити в Данії, навіть якщо вони не розмовляють датською.

Розташування

Орхус

Address
Aarhus University
Nordre Ringgade 1

8000 Орхус, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія