The University Of Georgia

Введення

Прочитайте офіційний опис

The University Of Georgia є найбільшим приватним навчальним закладом, розташованим у Тбілісі, Грузія, є членом Європейського простору вищої освіти (ЄПВО), Групи Болонського моніторингу - BF UG , Копенгагенської декларації (основа для розвитку рамки взаємного забезпечення якості освіти та навчання в Європі), ENIC-NARIC Network ( академічне визнання та мобільність ЄС ); MCI в Індії, визнання MSRT в Ірані, Yok в Туреччині та багато подібної освітньої інтеграції та угод. Ці та університетські агресивні рівні досліджень зробили успішність університету дуже видатною в регіоні, а ступені та дипломи акредитовані по всьому світу і дуже прийнятні в ЄС та США.

UG досягла найкращої освітньої інфраструктури та високих освітніх стандартів у Кавказькому регіоні. Сьогодні UG займає провідні місцеві регіональні освітні установи, присвячені особистому зростанню кожного студента, так що вони не тільки закінчують професійно підготовлені фахівці, але й готові взяти на себе завдання реального світу. The University Of Georgia обладнаний сучасними комп'ютерними технологіями та новітніми лабораторіями. Відповідно до теоретичних знань, студенти мають можливість отримати практичний досвід і працювати з різним технічним і науковим обладнанням. Наш факультет присвячений викладанню творчо та з ентузіазмом, допомагаючи виховувати молодих фахівців з демонстрацією прихильності до громадськості. Для іноземних студентів The University Of Georgia наразі пропонує програми в цих областях:

 • Бізнес-адміністрування (Бакалавр);
 • Майстер ділового адміністрування (Випускник);
 • Інженерія / ІТ (Бакалавр);
 • ІТ-інжиніринг (Випускник);
 • Англійська філологія (Бакалавр);
 • Догляд (докторантура);
 • Аптека (Бакалавр);
 • Стоматологія (одиночний цикл)
 • Загальна медицина (одиночний цикл)
 • Магістр міжнародної комерційної права програми (випускник);
 • Майстер управління освітою (випускник)

UG пишається своєю різноманітною спільнотою з міжкультурною обізнаністю. Він вітає студентів з усього світу, роблячи його центром знань з міжнародною атмосферою. Міжнародні студенти мають рівні можливості, включаючи повноцінне студентське життя та можливості кар'єрного розвитку. UG сприяє здоровому способу життя і пропонує відмінну інфраструктуру для активного заняття спортом і фітнесом. Студенти мають доступ до різноманітних спортивних стадіонів у приміщенні та на відкритому повітрі, а також до тенісних кортів і добре обладнаного фітнес-центру. Студенти UG мають можливість заснувати клуби та втілити в життя інноваційні ідеї та зайнятися захоплюючими заходами. Студенти отримують підтримку, щоб повністю реалізувати свій потенціал і відчути пам'ятні моменти в The University Of Georgia . Сьогодні університет має честь запропонувати своїм студентам сучасні умови та умови навчання, в яких вони можуть отримати якісну освіту, а також практичний досвід. Знання та навички, отримані в нашому університеті, є запорукою успішної кар'єри не тільки в Грузії, але й на міжнародному ринку праці. Інформація про процедури та інші деталі щодо прийому доступна на офіційному сайті The University Of Georgia - www. UG .edu.ge.

Додаткову інформацію також можна отримати, надіславши листа електронною поштою пану Джону Дастурі та професору Бахману Могімі

J.Dastouri @ UG .edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

Розташування

Тбілісі

The University of Georgia

Address
77a, M. Kostava str.
0171 Тбілісі, Тбілісі, Грузія
Веб-сайт
Телефон
+995 322 55 22 22

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія