Caucasus International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Caucasus International University (КІУ) - вищий навчальний заклад, що базується на національних цінностях та постійних змінах, спрямованих на створення конкурентоспроможного, висококваліфікованого персоналу та їх інтеграції у національну та міжнародну сферу.

Вища освіта є однією з найважливіших державних обов'язків; Тому ми прагнемо зробити отриману освіту на нашому університеті всеосяжною, засновану на наукових дослідженнях. Три навчальні ступені (аспірантура , аспірантура, докторантура ) орієнтовані на студентів - сприяння їхньому таланту та підвищення їхньої професійної майстерності. Впровадження досліджень та інновацій, управління освітньою системою за допомогою всеосяжних прозорих інструментів є одними з головних пріоритетів КІУ.

Немає цілей без наслідків і навпаки! 23-річна історія університету довела, що наша спроба створити університет класичного європейського стилю з високими академічними стандартами на основі грузинських цінностей забезпечило бажаний результат.

На сьогоднішній день ми володіємо всіма умовами конкурентоспроможності на національному та міжнародному рівнях.

85211_studentlife.jpg

Університет пропонує:

Багата бібліотека, телевізійна та радіостудія, Редагування номерів, Мультимедійний центр, Навчальні лабораторії для дисциплін фундаментальної медицини, Робоча кімната з анатомією, оснащена сучасними стимулюючими предметами, Науково-дослідна лабораторія нейрофізики та прикладної фізіології, Лабораторія біохімії, Робочі кімнати - Стимулюючі методи, стоматологічні клініки для лікування та дисциплін університету, Спілкування з вищою освітою, юридична клініка, Лабораторія геополітичного моделювання в Кавказі, Центри сприяння вирішенню конфліктів та розвитку кар'єри, Туристична робоча кімната, Підвал "Kolkhi", Науково-дослідний центр виноградарства-виноробства, Науково-дослідна лабораторія мікропроведення, Лабораторії вин-хімії, ампелографії та мікро-біології, дегустаційний зал і т. д.

85214_12.jpg

Пріоритети університету:

  • Дослідження та практичне навчання на основі міжнародних стандартів;
  • Інтеграція з міжнародним освітнім простором;
  • Команда висококваліфікованих академічних кадрів з практичним досвідом;
  • Будинок, обладнаний сучасною інфраструктурою та технологіями;
  • Залучення студентів та випускників до КІУ, урядових та неурядових структур;
  • Програми обміну;
  • Стипендії;
  • Різноманітне і щасливе студентське життя;
  • Гнучка платіжна система.

Університет пропонує орієнтовану на студентів середовище та освіту відповідно до високих академічних стандартів, що визначає базу знань, владу та перспективи учнів!

Бути студентом ГІУ означає здобуття якісної освіти, успішної кар'єри, можливостей для постійного розвитку та успішного студентського життя.

Розташування

Тбілісі

Address
Chargali Street,73
Тбілісі, Тбілісі, Грузія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: