University of Macedonia

Введення

Прочитайте офіційний опис

118814_16255880117_4def23218d_o1.jpg

University of Macedonia . Місце призначення: досконалість

У своєму шостому десятилітті функціонування University of Macedonia , спадкоємність історичної аспірантури промислових студій Салоніків - це сучасний державний вищий навчальний заклад, відомий атмосферою якості, свободи, демократії, меритократії та індивідуального розвитку, який він забезпечує усім її членам: студентам, викладачам та науковим працівникам та працівникам університету.

Наша місія вже давно полягає в тому, щоб сприяти суспільству, соціально-економічному розвитку нашої країни через предмети, які ми пропонуємо в наших чотирьох школах, проведені дослідження та просування та поширення знань.

Тисячі випускників University of Macedonia продовжують успішну кар'єру в Греції та за кордоном. З нашого боку, враховуючи нинішню несприятливу економічну ситуацію, яка впливає на грецьку молодь, зазнала безробіття, ми в університеті робимо все можливе, щоб підтримати наших випускників та студентів, щоб покращити їхні перспективи виходу на ринок праці за допомогою кар'єри та Стажування та оновлення програм навчання на всіх наших кафедрах.

Позитивні результати оцінювання, отримані переважною більшістю кафедр University of Macedonia , його безперебійна робота протягом усього навчального року, продумане господарське управління своїми коштами та обізнані, амбітні та талановиті людські ресурси, гарантують якість роботи Університет сьогодні і поручиться на наш подальший розвиток в динамічно зростаючому середньому університеті не тільки в Греції, але і в навколишніх регіонах.

Наша університетська спільнота ставить досконалість як свою непереговорну мету. Наші щоденні прагнення відповідати вимогам процесів оцінювання університету - це, безумовно, найкращі засоби для досягнення наших цілей.

Я по-справжньому вірю, що університети як інститути, взагалі, і University of Macedonia , зокрема, можуть взяти на себе провідну роль у цьому переломному для нашої країни. Розвиток безпосередньо пов'язаний з дослідженнями та просуванням знань. Тільки завдяки тісній співпраці державних установ, приватного сектору, університетів та дослідницьких центрів ми можемо досягти успіху.

Моя мета під час мого перебування на посаді ректора - прищеплювати ставлення до досконалості всім членам університету: студентам, науково-дослідним працівникам та працівникам університету, щоб досягти максимально можливої співпраці з державними та приватними структурами. Таким чином University of Macedonia буде відкритим для всіх і щоденно виконуватиме свою соціальну місію як державного університету, зробивши всіх нас гордими.

Ректор University of Macedonia
Ахілеас Запраніс

118809_kastra2.jpg

Місцезнаходження

University of Macedonia знаходиться в Салоніках. Він розміщений у групі будівель загальною площею приблизно 40 000 квадратних метрів, що складається з амфітеатрів, навчальних та семінарських кабінетів, кабінетів та областей адміністративних відділень, ресторану, який працює протягом усього навчального року, гімназії та книгарня; також незабаром запрацює дитяча установа. Також є два кімнати, де можуть розміститися 4-8 осіб (переважно офіційні відвідувачі). Нещодавно університет додав основний аудиторій, який стане одним із найсучасніших конференц-центрів з міжнародними стандартами, а також прийматиме важливі культурні події міста.

Послуги та обладнання

Студенти надають значну підтримку бібліотечно-інформаційною службою (LIS), службою кар'єри та Центром комп'ютерних та мережевих операцій. Спортивні, культурні та політичні заходи університету відкриті для всіх студентів.

Міжнародне середовище

University of Macedonia приймає студентів з усього світу. Ми знаємо, що якість програми збагачується різноманітністю культурного та освітнього досвіду наших міжнародних студентів. Таким чином, наші студенти, що надходять, отримують будь-яку підтримку від Вищого секретаря і щиро вітаються незалежними студентськими мережами, які допомагають їм швидко долучитися до місцевого студентського життя.

Відгуки випускників та студентів

118819_martinidis2.jpg

Д-р Джордж Мартинідіс (доктор наук), Греція

"Окрім того, що цікавий та просвітлюючий досвід та можливість познайомитись із дуже цікавими людьми, магістр UoM з політики та економіки сучасного е

118818_rodjetton.jpg

Род Джеттон, США

about.me/rodjetton

"Мій час в University of Macedonia був надзвичайно вражаючим, допомагаючи мені досягти кар'єрних цілей. Зосередження уваги на всіх країнах Південно-Східної Європи було неоціненним, і я вважав, що акцент на економіці є надзвичайно корисним. Професори вимагали важкої роботи та зосередженості щоб досягти успіху, але вони були найкращою групою викладачів, яких я коли-небудь навчав. Я вважаю, що кожен з них не тільки захопився, щоб допомогти мені вивчити матеріал, але й запропонував свої поради, поради та підтримку у всіх моїх починаннях. після закінчення навчання. Зацікавленість МОМ у тому, щоб допомогти мені досягти успіху, а також якість їх навчання значно перевищила мої сподівання американця, який навчається за кордоном. Я настійно рекомендую цю програму тим, хто бажає краще зрозуміти, як політика та економіка впливають на уряд у південно-східній Європі та Євросоюзі в цілому ".

Розташування

Салоніки

Address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

540 06 Салоніки, Салоніки, Греція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія