Technical University of Crete

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія

Незабаром після закінчення німецької окупації Греції питання про створення університету на Криті було піднято і досягло свого розквіту протягом 1960-х років. У 1977 р. Прем'єр-міністр Костянтинос Караманліс після одностайної вимоги громадськості схвалив створення університету з факультетами в Іракліоні та Ретимноні та створення Технічного університету в Ханьї . Technical University of Crete був заснований Законом 545/77 про "Створення технологічного закладу під назвою Technical University of Crete та інші положення". 17 липня 1977 р. Перший Виконавчий комітет установи, скликаний під головуванням професора Периклеса Теохаріса та в присутності тодішнього міністра національної освіти Г. Ралліса , складався з міського голови міста Ханьї та президента Західної Критський відділ Технічної палати Греції. Основним завданням цього першого виконавчого комітету у 1977 р. Було знайти землю для зведення постійних закладів університету, розпочавши процедуру експропріації 350 га землі. На цьому етапі варто згадати величезну підтримку місцевої громади з цього приводу.

У 1984 році були призначені перші члени факультету. Упродовж 1984-85 навчального року кафедра виробничої інженерії та менеджменту почала виконувати свою навчальну програму та прийняла своїх перших 120 студентів разом із відділом наук. Відділ інженерії мінеральних ресурсів - у 1987–88 рр., А в 1990–91 рр. - відділ електроніки та комп’ютерної інженерії . Згодом, і після того, як університет став незалежним, кафедра хімічної інженерії стала кафедрою інженерної екології та прийняла своїх перших студентів у 1997 році. Нарешті, у 2004 році кафедра архітектурної інженерії була створена і вітала своїх перших студентів. У вересні 1989 року новий Виконавчий комітет під головуванням професора Афінського національного технічного університету пана Іоанніса Тегопулоса разом із професорами Technical University of Crete Антонісом Фосколосом та паном Йоахімом Грисполакісом прийняв рішення про створення змінити орієнтацію просторового планування розширення університету. Проведена політика дозволила розмістити всі академічні кафедри в кампусі Акротірі, що запропонувало можливість спорудження відповідних лекційних залів, лабораторій та інфраструктури, які сучасні вимоги диктують для Технічного університету.

Починаючи з 1993 року, Technical University of Crete досягає постійних і значних успіхів. Висока якість персоналу викладачів, наукових партнерів та адміністративно-технічного персоналу гарантує майбутнє зростання університету. Кампус, безумовно, один з найкращих у Греції, має сучасні лекційні зали та науково-дослідні бази, бібліотеку, студентський зал резиденцій, ресторани та зони відпочинку. Нові кафедри заплановані на майбутнє, і в той же час, внесок Technical University of Crete в наукові дослідження широко оцінено, оскільки Інституція зараз визнана однією з найпрестижніших науково-дослідних установ Греції із сотнями науково-дослідних програм, що тривають . Technical University of Crete зараз визнаний як навчальним та дослідницьким закладом у Греції, так і за кордоном, і тому може з великим оптимізмом передбачити своє майбутнє.

Майбутні цілі

  • Наголос на забезпеченні вищої якості освіти (рівень безробіття серед випускників TUC становить від 3)
  • Проведення інноваційних досліджень ( Technical University of Crete - один з двох найактивніших університетів країни з найбільшою кількістю результатів досліджень)
  • Створення регіонального інноваційного полюсно-технологічного парку
  • Зусилля у підтримці інновацій (через інкубатори)
  • Організація семінарів з поширення технологій та інновацій
  • Співпраця з місцевою владою у вирішенні екологічних питань

Кампус

Кампус, безсумнівно, є серцем TUC: студенти, професори, лаборатори, адміністративні працівники, всі збираються на території кампусу щодня. Спільними орієнтирами всіх студентів є Бібліотека, ІТ

Розташування

Ханія

Address
Technical University of Crete
University Campus, Akrotiri
73100 Chania
GREECE

731 00 Ханія, Ханія, Греція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія