IMS International Management Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Стратклайд бізнес-школи в Греції Потрійний акредитаційний статус Стратклайд бізнес-школи та міжнародні рейтинги помістити його у вищих ешелонах глобальних бізнес-шкіл. Наші недавні нагороди включають в себе:

Тримісний акредитацію AMBA EQUIS і / AACSB Дебют економіста Global Rankings виконавчих МВА (липень 2013 року). MBA Стратклайд бізнес-школи зайняла в бізнес-школах Великобританії Top 5 і в 10 європейських топ. В цілому Стратклайд був поміщений 28 з 62 міжнародних бізнес-шкіл. 11 у Великобританії, 25 в Європі і 87-й у світі (FT Global MBA Рейтинг січня 2013) 8 місце у Великобританії, 16 в Європі і 54-й у світі (Economist Який МВА жовтня 2012) Топ 10 у Великобританії, топ 35 в Європі (Європейська Бізнес Школи Рейтинг, Financial Times, нояб 2010 року і 2011 року та 2012 року) The Financial Times Магістр менеджменту рейтинг програми -Strathclyde в MBM була зайняв 33. З усього 12 британських шкіл займає, ми були розміщені 4-й, а також посіла третє по прогресії кар'єри. (FT MiM Рейтинг Сент 2013) № 6 у світі з корпоративної стратегії (FT Global MBA обстеження 2013 року)

Стратклайд MBA в Греції Стратклайд MBA в Греції, у віданні міжнародних служб управління (ІСУ) має гнучку стиль доставки включення неповний робочий день і відкритого навчання елементів у форматі 180 кредитів. Студенти можуть залишитися на своїх робочих місцях і прийняти весь їх курс всього за два роки. Це робить нашу програму життєздатною альтернативою як для вас, індивідуальний, так і для вашої компанії.

Розташування

Афіни

Address
International Management Studies
Kifissias 290 & Navarinou
Halandria


15232 Афіни, Центральні Афіни, Греція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: