Mediterranean College, Athens

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми перемагаємо, тому що…

Ми є провідним провайдером вищої освіти з 1977 р. Будучи першим приватним коледжем, який був заснований в Греції ще в 1977 році, ми пишаємося нашими новаторськими ініціативами, які формували приватну, вищу освіту в Греції.

Ми співпрацюємо з авторитетними університетами Великобританії Ми підтримуємо стратегічні партнерські відносини з високо оціненими університетами Великобританії, які надають конкурентну перевагу нашим випускникам у розвитку кар'єри.

Для нас кожен студент унікальний. Ми розробили системи і послуги, орієнтовані на студентів, які спрямовані на індивідуальну підтримку студентів і призводять до високої академічної успішності.

Ми інвестуємо в наші співробітники Ми застосовуємо складну систему відбору та оцінки персоналу та структурований щорічний план розвитку персоналу, щоб виконати нашу обіцянку щодо “Передового досвіду в освіті”.

Ми зосереджуємось на можливостях працевлаштування наших студентів Наша «схема працевлаштування MC» дає перевагу нашим студентам у їхній кар'єрі.

Ми пропонуємо багато можливостей для розвитку Завдяки різноманітній науковій, культурній, спортивній та соціальній діяльності ми сприяємо професійному та особистому розвитку наших студентів.

Ми обіцяємо багате студентське життя Наші Студентські Союзи заочної діяльності та Студентські клуби

Наша історія

Середземноморський коледж є першим незалежним англомовним коледжем, який можна знайти в Греції в 1977 році. З тих пір він постійно працює відповідно до стандартів країн з давньою традицією у сфері вищої освіти, таких як США та Великобританія. Середземномор'я було першим коледжем у Греції (у 1992 році), який «франшизував» програму ступенів Британського державного університету.

Сьогодні, у партнерстві з авторитетними британськими університетами та організаціями, що надають нагороди, Mediterranean College пропонує широкий спектр курсів франчайзингу, аспірантів та професійного розвитку (CPD). Студенти мають можливість реєструватися в програмах, які проводяться на повний робочий день або за сумісництвом / гнучкому режимі і викладаються англійською або грецькою мовами.

Після успішного завершення курсів, студенти отримують ступені та кваліфікації, які видаються співпрацюючими університетами, які призначають органи. Середземномор'я - це коледж, ліцензований і затверджений Міністерством освіти Греції, і його ступінь є міжнародно визнаним і професійно еквівалентним ступеням, наданим грецькими державними університетами. Ступені також визнані Великобританією NARIC.

Коледж відповідає кількома критеріями якості: він акредитований Британською радою з акредитації (BAC), як установа, що надає вищу освіту, і розглядається Агентством із забезпечення якості Великобританії (QAA), організацією, яка контролює стандарти якості університетів Великобританії. В даний час у середземноморському коледжі функціонують два кампуси в Афінах і Салоніках, розташовані в центрі міст, і таким чином вони легко доступні всіма засобами громадського транспорту.

У сучасному навчальному середовищі Коледж пропонує свої курси в 7 академічних школах: бізнес-школа, школа туризму

Коледж також проводив провідні ініціативи, включаючи розробку цілісної схеми працевлаштування, яка підвищує можливості працевлаштування студентів у співпраці з широкою мережею партнерів галузі.

Як студент-орієнтований коледж, Середземномор'я намагається розвивати сильні сторони та можливості кожного студента, пропонуючи послуги підтримки, такі як персональні репетитори, консультації, підтримка навчання та кар'єрні послуги, стипендії

Наше завдання

У 21-му столітті Середземноморський коледж - у співпраці з авторитетними закордонними університетами - перетворився на вищий навчальний заклад з провідною роллю в Греції, в галузях економіки, бізнесу, обчислювальної техніки, соціальних наук, туризму, охорони здоров'я та інженерії. Високоякісні академічні програми коледжу пропонуються в освітньому середовищі, де якість завжди відповідає потребам студентів.

Для реалізації своєї місії академічної досконалості, успішності студентів, академічних та технологічних інновацій , а також соціального внеску , Коледж працює з відданими професіоналами та академічним персоналом високої кваліфікації, які відрізняються своїм викладанням, підтримкою студентів, дослідженнями та професійними досягненнями.

Структурований на міцних засадах і принципах, Середземноморський коледж прагне виконати свою місію і стати відомим міжнародним навчальним центром у Греції . Наші цілі:

 • Надайте нашим студентам ретельну підготовку в обраній галузі, щоб підтримати успішне входження на ринок праці.
 • Підтримуйте наших учнів і створюйте навчальне середовище, яке «викличе» і дисциплінує їх, сприяючи таким чином етиці, відповідальності та цілісності.
 • Допоможіть нашим студентам розвинути навички, які можна передавати, такі як критичне мислення, творчі здібності, здібності до аналізу та синтезу, навички спілкування, які вони зможуть застосувати в кожному професійному, академічному чи соціальному контексті.
 • Підвищити можливості працевлаштування наших студентів усіма можливими засобами та активно сприяти отриманню досвіду та зайнятості в промисловості.
 • Підготуйте наших студентів до провідних посад у національній та міжнародній економіці, запропонувавши їм широкий і різноманітний академічний досвід.
 • Надайте нашому академічному персоналу можливості для розвитку, збагативши їхню базу знань і навички навчання на користь наших студентів.
 • Постійно оцінювати і розвивати наші програми і послуги, щоб гарантувати реалізацію нашого бачення.
 • Зробити коледж доступним для всіх студентів, які мають відповідні академічні кваліфікації, пропонуючи гнучкі схеми доставки та академічні / соціальні стипендії.
 • Підвищити наш міжнародний статус за рахунок залучення іноземних студентів та персоналу.
 • Розширте наші академічні та дослідницькі відносини з національними та міжнародними освітніми установами та науковцями, що мають міжнародну репутацію.
 • Участь у суспільному житті нашої спільноти, сприяючи культурній та науковій діяльності.

Розташування

Салоніки

Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης

Address
2-4 Egnatia St.
54626 Салоніки, Салоніки, Греція
Телефон
+30 231 054 7708

Афіни

Μεσογειακό Κολλέγιο

Address
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 Афіни, Центральні Афіни, Греція
Телефон
+30 210 8899600

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми