Hellenic Open University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Еллінський відкритий університет був заснований як самоуправляемый державний університет з приміщеннями, розташованими в основному в Патрі Греція . Університет прийняв своїх перших студентів у 1998 році. Він має чотири школи (соціальні науки, прикладне мистецтво, наука і технології та гуманітарні науки).

В даний час зареєстровано понад 30 тисяч студентів та аспірантів. Вони виховуються навчально-викладацьким факультетом, який налічує близько 50 членів та підтримується 2000 доповнюючими викладачами, професорами, докторантами, працівниками лабораторії, інструкторами, а також навчальними закладами. 200 адміністративних працівників.

Місія відкритого університету Греції (HOU) - забезпечити якісну університетську освіту за допомогою дистанційного навчання як на бакалавраті, так і на аспірантурі. З цією метою вона розробляє та впроваджує відповідні навчальні матеріали та методи навчання. Просування наукових досліджень, а також розробка відповідних технологій та методологій у сфері дистанційного навчання поширюються на сферу її цілей.

Розташування

Патра

Address
Parodos Aristotelous 18
26 335 Патра, Ахея, Греція