Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в TEI Східної Македонії та Фракії (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Східна Македонія і Фракія (ΤΕΙ ΑΜΘ) була заснована в 1976 році під назвою TEI Кавала. Дана форма є результатом інституційних реформ і змін. По-перше, як відкрився Центр технічної освіти (KATE), через один рік після Центру технічного навчання (Katee) і в 1983 році технологічний інститут освіти (TEI). 2001 технологічний інститут з питань освіти (TEI) і з 2007 року в якості вищого навчального закладу (ВНЗ).

Спочатку (1976-1983), то КЕЙТ / Katee було шість департаментів, відомі сьогодні як древніх кафедр TEI. У 1985 році був заснований перший Додаток Тей в драмі, де він оселився в Департамент лісового господарства та управління навколишнього природного середовища, але який був запущений в 1986 році. У тому ж році заснував і бізнес-адміністрування, який приєднався до школи економіки і управління (GFS).

У 1999-2007 роках ще 4 відділення були додані до TEI AMTH, відомий як розширення департаментів. При роботі другого відділу драми, що ландшафтної архітектури (2003), був створений і третій факультет TEI AMTH назвав Школу сільськогосподарських технологій (Steg).

У 2009 році був заснований третій акторське відділення, Департамент виноробстві, який не належить СТЕГ, але працює як незалежний департамент, поки не інституціалізувати школу сільськогосподарської техніки та харчових технологій і харчування, де належить науці.

Нинішня будівля TEI Східна Македонія і Фракія кардіоїд будівля з поля неповторним видом на затоку Кавала. Його будівництво почалося в 1983 році і, нарешті, здався в 1995 році. Комплекс (кампус) займає площу 132,000 м2 з кришкою 36.000 м2, з яких 11 000 м2 класні кімнати, 11.000 м2 майстерні (TOL і ремонт), 11,000 м2 три місткість 450 гуртожитків ліжка і 3000 м2 є будівництво бібліотека.

ΤΕΙ ΑΜΘ працює шість окремих програм післявузівської (PSP). За винятком новітніх кафедр TEI Східної Македонії та Фракії, енології і ландшафтної архітектури, для якої неминучої випуск Указів Президента (PD) все інші відділи мають встановлені законом професійні права.

ΤΕΙ ΑΜΘ знаходиться в першій десятці серед 16 TEI і 28-е серед 82 університетів і коледжів в країні. У світовому рейтингу знаходиться в першій половині (позиція 5264) 12000 кращих університетів в світі. Вимірювання (методологія) відповідно до показників Cybermetrics Lab, зокрема тих, які пов'язані з виробництвом і академічного видання наукових знань.

Навчальний процес на ΤΕΙ ΑΜΘ здійснюється членами викладацького складу (постійні), які ієрархічно розділені на 4 класи: а) б) професор доцент, з) доцент кафедри і г) викладач. Члени ОП допомагають в їх роботі по науковим і лабораторним Associates (тимчасової), від лабораторних техніків та адміністраторів.

The ΤΕΙ ΑΜΘ дає особливо велике значення наукових досліджень та інновацій. Його мета полягає в тому, щоб встановити суворі процедури досліджень передового досвіду на всіх рівнях академічної роботи. З цією метою TEI AMTH видає два журнали англійською мовою.

Важливим інституційним інструментом, який з'єднує викладацький склад наукових досліджень та інновацій ΤΕΙ ΑΜΘ є Східна Македонія і науково-дослідний центр Фракія технологічний (TRC-AMG). Центр був заснований в 2004 році і є приватним юридичною особою (приватні особи), і здійснює свою діяльність в семи секторах: а) Радіаційний б) палива, з) Marble, d) Нове планування продукту, д) Маркетинг F) Комп'ютерні та ж) охорони навколишнього середовища.

Розташування

Греція Інтернет

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Address
St. Lucas, Kavala
654 04 Греція Інтернет, Греція
Телефон
+30 251 046 2148

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія