Aristotle University Thessaloniki

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Аристотеля

Університет Аристотеля Салоніки Університет Аристотеля була заснована в 1925 році і є найбільшим всеосяжним університетом в Греції. Основний кампус знаходиться в центрі міста Салоніки, і займає площу близько 33,4 га. Вона включає в себе 10 факультетів, які складаються з 40 шкіл і 1 сингл школи факультету. Деякі освітні та адміністративні приміщення знаходяться за межами кампуса для практичних та оперативних міркувань. Деякі з цих об'єктів знаходяться за межами міста Салоніки або навіть в інших містах. Спільнота Університет Аристотеля включає в себе близько 75.000 студентів (65,000 студентів бакалаврату та 9.000 аспірантів і докторантів), 2,024 викладачів, більше 800 науково-дослідних і лабораторних персонал і майже 900 адміністративних співробітників.

Школа журналістики і масових комунікацій

Школа журналістики і масових комунікацій (http://www.jour.auth.gr/en/~~HEAD=pobj) з Університету Аристотеля в Салоніках була заснована в 1991 році з метою надати студентам теоретичну і практичну підготовку в галузі журналістики, сприяти проведенню наукових досліджень в журналістика і засоби масової комунікації, а також відстоювати права і обов'язки грецьких журналістів. Він займає шестиповерховий будинок неокласичного, розташований в 46 Egnatias вулиці, в центрі міста Салоніки. Секретаріат знаходиться на першому поверсі. ЗМІ та інформаційних лабораторії школи знаходяться в іншій будівлі, недалеко від центрального кампуса. Школа журналістики і масових комунікацій пропонує чотири роки BA з відзнакою градусів (еквівалентно 240 ECTS) в) журналістики, і б) масових комунікацій. Операційна повноцінної і фінансованої програми стажування, студенти обох спеціальностей мають можливість придбати цінні навички в місці, під час тривалого розміщення семестр в різних ЗМІ (ТБ і радіо станцій, газет і журналів, веб-ЗМІ, реклами та по зв'язках з громадськістю агентства), а також у прес-повідомлень / зв'язку в приватному і державному секторі. Аспірант програма школи був відкритий в 2008 році, і в даний час вона включає в себе ступінь магістра в галузі журналістики і нових медіа і ступінь магістра в області комунікації і культури (як триваючих 2 років і еквівалентного 120 ECTS), а також докторську програму (3 роки / 180 ECTS). Нинішнє населення студент Школи включає в себе майже 700 магістрантів, аспірантів і 64 докторантів 57. Крім того, щороку школа отримує в середньому 15 студентів Erasmus в той час, в той же час, він навчає десятки фахівців середньої ланки за допомогою широкого спектра спеціально розроблених програм безперервної освіти.

Салоніки Історично одним з найстаріших і найбільш багатонаціональних міст Європи, Салоніки з населенням близько одного мільйона чоловік, і, на її рахунку чотирьох університетів і безліч інших вищих навчальних закладів, може похвалитися студент-сильним населенням більше 150.000. Наділене тисячі-річного мультикультурного спадщини, прив'язаною до грецької, римської, візантійської, османської та сефардских євреїв історії, Салоніки є центром жвавої культурно-творчий рух, яке включає в себе деякі з найвідоміших груп країни, візуальних художників і дизайнери, а також всесвітньо відомих фестивалях, як взимку міжнародного кінофестивалю і весняного Салоніках фестивалю документального.

Мені потрібно взяти IELTS / TOEFL / Cambridge і т.д. іспит для моєї заяви робити? Ви повинні представити результати іспиту з англійської мови, якщо або ви ваш перший мова не є англійською весь ваш ступінь бакалавра не викладаються англійською мовою Більш детальну інформацію див англійської мови Вимоги. Зверніть увагу, що ви не повинні представити мовний тест з додатком, як селектори не братиме це до уваги при прийнятті рішення про те, чи слід рекомендувати пропозицію про допуск. Якщо ви отримаєте пропозицію про зарахування, буде додано відповідний стан мови. Ви повинні надати докази вашого володіння мовою, перш ніж ви через реєстрацію на вашій програмі.

Чи потрібно мені послати будь-які інші документи?

Адміністрація проситиме вас, щоб відправити будь-які результати іспиту, які не були включені в форму заявки, а також будь-яку іншу додаткову інформацію, яка може бути визнано за необхідне.

Що мені потрібно для моєї реєстрації?

Після того, як ви були прийняті, ми будемо знаходитися в контакті з вами про документах, які необхідно надати при реєстрації. Ці, як правило, включають в себе завірені копії вашої ступеня і вашої іспит з англійської мови результати фотокопію сторінки ідентичності вашого паспорта двох кольорових фотографій розміром ідентичністю карт

Я не з країн Європейського Союзу. Чи потрібна мені віза? Всі студенти, які не приходять з країн ЄС повинні перевірити з грецького посольства своїх країн правила, що стосуються студентських віз для Греції. Вони повинні подати заяву на отримання студентської візи в їхній рідній країні якомога раніше, тому що час обробки таких віз може бути досить довго.

Те, що я повинен зробити, щоб підготуватися до програми?

Після того, як ви були прийняті, ми будемо знаходитися в контакті з вами про деталі програми і вимог. Це гарна ідея, щоб зробити деякі підготовчу роботу напередодні запуску програми, тобто освіжити свої знання англійської мови або спеціальних знань термінології, прочитавши книгу, що має відношення до шляху ви вибрали (дивись, наприклад. Бібліографія вашого основного курсу).

Чи можу я відвідати школу журналістики і масових комунікацій?

Так, ти можеш. Будь ласка, зверніться з адміністративних питань програми (див вище) і організувати для відвідування в будь-який час до закінчення літнього періоду обстеження (30 червня), або після початку періоду падіння експертизи (1 вересня).

Розташування

Салоніки

Aristotle University of Thessaloni

Address
egnatias 46
54625 Салоніки, Салоніки, Греція
Телефон
+30 231 099 6000