Aristotle University of Thessaloniki - School of Geology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Лабораторія геології, петрології та мінералогії, лабораторія метеорології та кліматології є частиною фізико-математичного факультету і відкрили двері восени 1928 року.

Лабораторію геології, петрології та мінералогії потім розділили на Лабораторію геології та палеонтології та Лабораторію мінералогії та петрології, які були включені до Школи природних наук, заснованої восени 1943 року. Лабораторія метеорології та кліматології вперше була включена до складу Фізична школа, а пізніше - в Школі геології.

Школа природних наук навчала студентів у дисциплінах, пов'язаних з геологією та біологією. Нові лабораторії були засновані протягом тридцяти років, таких як Лабораторія фізичної географії, Лабораторія геофізики та Лабораторія систематичної мінералогії-Петрології. У 1973 році школа природничих наук була розділена на школу геології та школу біології.


Школа геології була заснована в 1973 році згідно з Королівським декретом 290 / 5-4-1973 та була укомплектована випускниками Школи природних наук. У 1983 році Школа геології була розділена на факультети, які координують навчання та дослідження, пропонуючи програми, які навчають студентів у різних дисциплінах, пов'язаних з їх основною галуззю навчання. Кількість курсів, що пропонувалися, зросла ще більше після заснування нових лабораторій. Палеонтологічний музей, мінералогічний і петрологічний музей, сейсмологічна станція та метеорологічний центр гора Олімп також є частиною геологічної школи.


Школа забезпечує повну і всебічну підготовку студентів з широкого кола питань в галузі наук про Землю, таких як промислові корисні копалини та скелі, географічні інформаційні системи, геотермія, геофізика, геохімія, прикладна геологія, седиментологія, кліматологія та метеорологія, геологічна рудоносність, Економічна геологія, викопне паливо, мінералогія, палеомагнетизм, палеонтологія, екологічна геологія, геохімія навколишнього середовища, петрологія, сейсмологія, стратиграфія, структурна геологія, технічна геологія, гідрогеологія, фізична географія, океанографія. Також студентам пропонуються комп'ютерні курси та курси, пов'язані з цифровими технологіями. Викладацький та дослідницький персонал школи має досвід, висококваліфікований рівень та рішуче налаштований на навчання та дослідження.

Школа геології є однією з перших десяти шкіл Університету Арістотеля в Салоніках для залучення фінансування досліджень з широкого кола джерел. Протягом багатьох років, Школа геології вдалося досягти своїх цілей, пропонуючи високоякісну освіту, посилюючи дослідження та сприяючи спільноті та суспільству у будь-якому разі.

Розташування

Салоніки

Address
Aristotle University of Thessaloniki
Faculty of Sciences
School of Geology

54124 Салоніки, Салоніки, Греція