Athens University of Economics & Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Афінський університет економіки і бізнесу (AUEB) була заснована в 1920 році і сьогодні вважається одним з найбільш конкурентоспроможних університетів, на європейському рівні, в області економіки, ділового адміністрування, інформатики, статистики, маркетингу, бухгалтерського обліку та фінансів. Майже через сто років після свого створення, AUEB продовжує передавати знання в наукових областях це сприяє, щоб заохочувати ефективні та інноваційні методи управління і внести свій внесок у розвиток грецького та міжнародної спільноти, з видом на балансі між передового досвіду і соціальний внесок. Щороку більше тисячі студентів закінчили університет.

AUEB має в цілому більше 26 000 випускників, які складають рушійну силу не тільки в грецькому, але і на міжнародній економіки та менеджменту. Крім того, AUEB займає один з найвищих в перевагах потенційних студентів щороку в дисциплінах он-адреси. Мета AUEB не тільки забезпечити своїх студентів з теоретичними знаннями в поєднанні з сучасними аналітичними інструментами, а й забезпечити їм можливість розвивати свої особисті навички, такі як критичне мислення та індивідуальної ініціативи. Поєднання традиції та інновації і дослідження із застосуванням, орієнтований на якість і екстраверсія, і бути чуйним до потреб суспільства, AUEB користується прекрасною репутацією, що випливають з високого рівня викладання він пропонує і надання сучасних навчальних програм, які включають найостаннішу розробки, засновані на вимогах сучасного ринку праці.

"... Мета нашого університету, щоб служити в якості центру освіти і наукових досягнень, демократії, меритократії, екстраверсія, прозорості та соціальної відповідальності, і як джерело інтелектуального багатства для нашої країни, особливо в ці важкі часи, що Греція збирається через. Ми хочемо, щоб наші студенти, щоб придбати кращу наукову підготовку можливого, що дозволить їм стати успішними професіоналами в Європі і по всьому світу. Водночас, незважаючи на його обмежені фінансові можливості, AUEB пропонує своїм студентам безліч культурних, спортивних та інших заходів і послуг, що сприяють максимально можливій мірі їх всебічно розвиток особистості. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб розробити на постійному зв'язку з нашими студентами. Підтримуючи і розвиваючи довгострокові і тісна співпраця з грецької ділового світу, AUEB полегшує і підтримує через свої послуги, кар'єрні розміщення своїх випускників. З сильним почуттям відповідальності, AUEB сприяє рішуче створення найбільш важливим ресурсом країна може мати: людського капіталу ... "

Професор Костянтин Gatsios, ректор

Виписка з вітання ректора

Розташування

Афіни

Address
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 Афіни, Центральні Афіни, Греція