ALBA Graduate Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ALBA Graduate Business School в Американському коледжі Греції була заснована в 1992 році і працює під егідою ділової спільноти, асоціації корпорацій та інституційних організацій, в даний час налічує понад 90 членів.

Альба прагне до досконалості, якості та постійних інновацій в наукових дослідженнях та викладанні. Alba пропонує випускні академічні програми, більшість з яких є міжнародними акредитованими AMBA або EFMD . Це провідна бізнес-школа в Греції на основі кар'єрного керівництва, підприємницької освіти, виконавчих програм власних компаній у провідних компаніях та видатних місць для випускників.

115520_CF110834.jpg

Професори Альби - це найкращі в усьому світі університети, такі як Йель, Лондонська бізнес-школа, IMD тощо. Близько 20% студентів, які працюють на повний робочий день, працюють у таких країнах, як Франція, Індія, Росія, Сербія, Нігерія тощо. Крім того, постійно зростаюча мережа партнерів по всьому світу за допомогою програм обміну дає студентам можливість побудувати міжнародні мережі професійних та соціальних контактів, а також отримувати вигоду від обміну знаннями, досвідом та культурою.

Щорічно Alba пропонує ряд стипендій для заявників, які демонструють високу академічну успішність та / або відмінний професійний трек. Управління кар'єри Альба надає підтримку студентам і випускникам світового рівня. Завдяки особистому коучингу, більш ніж 10 цілеспрямованих семінарів, кар'єрні панелі, відстеження роботи, стажування та незліченні візити компаній, студенти готуються шукати найкращу роботу на міжнародному рівні. Щорічний форум кар'єри привертає понад 100 рекрутерів і є підставою для більш ніж 1500 інтерв'ю менш ніж за тиждень. Alba підписується та пропонує студентам та випускникам всі основні міжнародні служби найму / працевлаштування.

Стипендії доступні для іноземних студентів. Якщо ви хотіли б дізнатися, чи маєте ви право, заповніть цю веб-сторінку форми.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

956_img2.jpgНа додаток до своїх академічних програм, Alba пропонує високоякісну виконавчу освіту з метою задоволення потреб великих вітчизняних та міжнародних корпоративних клієнтів. Ці програми варіюються від відкритих семінарів до індивідуальних рішень. Понад 11000 керівників навчаються у програмах розвитку виконавчої влади на стипендії для іноземних студентів. Якщо ви хочете дізнатися, чи підходять ви, будь ласка, заповніть цей веб-сайт форми ..

958_img3.jpgТіло випускників Альби налічує близько 3000 відомих осіб, які утворюють групу молодих і динамічних менеджерів у процесі створення складних кар'єрів, одночасно підвищуючи репутацію Альби в грецьких та міжнародних бізнес-спільнотах.

Розташування

Афіни

Alba Graduate Business School

Address
ALBA Graduate Business School
6-8 Xenias Str.

115 28 Афіни, Центральні Афіни, Греція
Веб-сайт
Телефон
+30 21 0896 4737

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації