WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Введення

Прочитайте офіційний опис

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpgПоділяючись тим самим баченням забезпечення якісної освіти та прагнення до досконалості, WMG у Університеті Уорік та Рада професійної підготовки (VTC) вирівняли себе, щоб забезпечити цінний вибір тим, хто бажає придбати цінності, знання та навички для покращення своїх можливості працевлаштування.

З утворенням школи WMG для професійного розвитку в VTC, студенти можуть отримати високоякісну освіту в Гонконгу з університету світового класу.

Про Університет Уоріка

Університет Уорік, заснований у 1965 році, є однією з провідних вищих навчальних закладів Великобританії. Це унікально успішний навчальний заклад, що має визнану репутацію передового досвіду як у дослідженні, так і в навчанні, для інновацій та зв'язків із бізнесом та промисловістю. ( Університет Уоріка ).

Університет Уоріка, Великобританія, займає 10 місце у рейтингах національних рейтингів у Великобританії та 57-м у світі.

Ranked No. 57 - QS World University Rankings, 2018

Оцінка № 8 - Повне керівництво університету 2018 року

Оцінка № 7 - The Times та The Sunday Times Good University Guide 2017

Оцінка № 8 - керівництво університету Guardian 2018

Переваги навчання в WMG

  • Навчайтесь у міжнародному космополітичному місті в Азії за більш доступними цінами
  • Програма включає в себе промисловий проект у Гонконгу / материковому Китаї
  • Майте гнучкість, щоб взяти не більше двох модулів у інших зарубіжних центрах WMG у Тайланді, Малайзії, Сінгапурі чи Великобританії.

Про навчально-методичну раду

Створена у 1982 році, Рада професійно-технічної освіти (VTC) є найбільшою групою професійної освіти, підготовки та підвищення кваліфікації в Гонконгу. VTC надає важливі повноваження для приблизно 250 000 студентів щороку завдяки повному спектру програм, що працюють на стажування та розпочинають роботу, з міжнародно визнаними кваліфікаціями.

VTC вступив у співпрацю з Університетом Уоріка, Великобританія, щоб розпочати першу програму магістра в Гонконгу в 2009 році, з метою удосконалення професіоналів високого рівня для Гонконгу, щоб стимулювати зростання галузей. ( VTC ).

Про WMG

Це мультидисциплінарний навчальний відділ Університету Уоріка, заснований професором Лордом Кумаром Бхаттачарією в 1980 році. Він пропонує неперевершену післядипломну освіту щороку понад 1500 студентів у всьому світі.

  • Дослідження та розробка проводяться у співпраці з промисловістю у Великобританії та за кордоном і присвячена пошуку шляхів вирішення реальних проблем.
  • Репетитори висококваліфіковані та мають значний досвід роботи в бізнесі або галузі.

Розташування

Гонконг

Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія