Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Університет Гонконгу

Заснована в 1911 році, ХКУ - це найстаріший і найвідоміший третинний заклад. Приймаючи наше багате надбання та традиції, ми прагнемо сприяти прикордонним дослідженням та розвивати наступне покоління лідерів у світі.

Повідомлення від декана

Простежуючи своє коріння протягом століття, університет Гонконгу (HKU) сьогодні гордо виступає одним з провідних закладів вищої освіти в Азії. І разом з цим факультет бізнесу та економіки (FBE) перетворився на широко визнану і шановану бізнес-школу в регіоні.

Факультет прагне виховувати першокласних бізнес-лідерів та сприяти науково-прикладним дослідженням для задоволення потреб Гонконгу, Китаю та решти світу у швидко мінливій світовій економіці. Ми залучаємо провідних науковців з усіх куточків світу, які прищеплюють студентам глобальні знання. З найвищою часткою студентів, які не є місцевими студентами, серед усіх факультетів ХКУ та двох наших бакалаврських програм, що входять до топ-5 та 10 кращих програм Університету, FBE залучає найкращих та найяскравіших студентів з Гонконгу та за його межами.

Повна програма MBA факультету віднесена до Азії. 1 у Всесвітньому рейтингу MBA, опублікованому відділом економістської розвідки протягом дев'яти років поспіль з 2010 по 2018 рік. Окрім того, щоб запропонувати елітну програму EMBA-Global Asia спільно з Columbia Business School та London Business School для вищих керівників та професіоналів світу, ми також співпрацюємо з вищими бізнес-школами по всьому Китаю та по всьому світу, щоб синергізувати бізнес та економічну освіту. Наша потужна та розгалужена мережа випускників, на якій лідери бізнесу та громад працюють на ключових посадах як у державних, так і в приватних сферах, розширює наше охоплення та посилює наш вплив у різних секторах та верствах суспільства.

Мені по-справжньому принижено і чесно прийняти деканат факультету в цей конкретний момент, коли світ переживає, мабуть, один з найдраматичніших соціально-економічних та політичних зрушень у новітній історії. Підйом економіки Азії також супроводжуватиметься зростаючим впливом азіатських бізнес-шкіл, що надає факультету безпрецедентну можливість завоювати унікальні переваги Гонконгу.

З його традиційною роллю як комерційного та культурного шлюзу між Сходом і Заходом, Гонконг користується явною перевагою в ці зміни часу. Як місто, яке відзначає свій підприємницький дух, різноманітний культурний мікс та унікально динамічну енергію, Гонконг постійно приваблює "найкраще з найкращих" - про що свідчать світові лідери думок та педагоги світового класу, які складають наш факультет.

Спираючись на дуже хороший фундамент, я впевнений, що факультет буде продовжувати розвиватися, просуватися та процвітати - забезпечити студентам найкращу бізнес-економічну освіту; проводити глибокі та вражаючі дослідження для просування кордонів знань; вдосконалювати державну політику шляхом залучення до інформаційних досліджень та дискусій; співпрацювати з бізнес-спільнотою шляхом навчання та виховання нинішніх та майбутніх лідерів бізнесу, а також вирішення та вирішення нагальних питань в економіці та громаді.

ХКУ прагне стати Глобальним університетом Азії в наступному десятилітті, керуючись «трьома плюс один є» з інноваційними, міжнародними, міждисциплінарними баченнями, що ведуть до більшого впливу. Наші прагнення у ФБЕ мають бути настільки ж амбітними: стати найвищою бізнес-школою в Азії зі значним місцевим, регіональним та глобальним впливом. Я запрошую вас завітати до нас, приєднатися до нас або об'єднати зусилля з нами, щоб зробити факультет бізнесу та економіки маяком у наукових колах та зробити світ кращим.

Професор Гонбін Кай - декан, кафедра економіки

Рейтинг

№1 програма МВА в Азії

Рейтинг економіст MBA 2018

№2 Спільна програма EMBA у світі

QS Global EMBA Рейтинг 2019

Бачення

Бути провідним науково-дослідним інститутом бізнесу та економіки, що впливає на світовий рівень.

Унікальна пропозиція

Факультет глибоко вкорінений у Гонконзі, повністю співпрацюючи з Китаєм та справді міжнародним.

Місія

  • Забезпечити провідну у світі бізнес та економічну освіту, яка виховує динамічних та відповідальних лідерів.
  • Просунути межі знань шляхом інноваційних та глобально значущих досліджень.
  • Створити позитивні зміни у світі шляхом партнерства з громадами.

Партнерство

Будучи самим міжнародним викладачем у ХКУ, факультет протягом багатьох років має налагоджене стратегічне партнерство з всесвітньо відомими університетами та корпоративними партнерами, забезпечуючи орієнтований на ринок контент, чудовий досвід навчання та інструментальні ресурси для наших студентів.

Програми спільної роботи

Послідовно розширюючи свою глобальну сферу, факультет поєднався з вищими бізнес-школами у всьому світі. Протягом багатьох років Факультет пропонує ряд провідних світових програм у міжнародних фінансових центрах, включаючи Гонконг, Пекін, Шанхай, Нью-Йорк та Лондон, що надають студентам глобальні перспективи з унікальним азіатським поворотом.

Програма EMBA-Global Asia

У рамках тристороннього партнерства з Columbia Business School та Лондонською бізнес-школою програма EMBA-Global Asia пропонує студентам глобально орієнтований досвід навчання, мережі та багатогранні перспективи, що поглибить їхнє розуміння західних та східних ділових практик та підготує їх до успіху в лідерстві.

Програма DBA HKU-PKU

Програма HKU-PKU Doctor of Business Administration (HKU-PKU DBA) спільно пропонується зі Школою менеджменту Гуанхуа, Пекінським університетом. Він створений для того, щоб розвивати лідерів бізнесу з прекрасними науково-дослідними знаннями та стратегічним світовим баченням, підвищувати конкурентоспроможність вітчизняних підприємств та зміцнювати реальну економіку Китаю.

Програма HKU-PKU EMBA

Застосувавши міждисциплінарний підхід із глобальною перспективою та орієнтацією на Китай, програма магістра ділового адміністрування HKU-PKU (HKU-PKU EMBA) пропонує лідерам з усіх галузей просунуту бізнес-освіту та передові знання в галузі бізнесу та фінансів. Академічне партнерство зі Школою менеджменту Гуанхуа, Пекінським університетом залучає досвід обох університетів, надаючи студентам глибоке розуміння бізнес-контексту обох регіонів.

Програма ІМБА HKU-Fudan

Починаючи з 1998 року, факультет пропонував програму магістра ділового адміністрування (міжнародна) (HKU-Fudan IMBA), яка спільно співпрацювала зі школою менеджменту, університетом Фудана в Шанхаї. Це перша спільна програма Гонконгу та установи КНР, затверджена Міністерством освіти і була визнана найкращою програмою такого роду Комітетом з питань наукових ступенів Державної ради. Протягом останніх двох десятиліть програма підтримувала понад 4500 лідерів бізнесу.

Міжнародні партнери з обміну

Факультет має розгалужену мережу з більш ніж 300 партнерами з обміну в більш ніж 40 країнах / регіонах у формі обміну студентами та стажуваннями. Щороку більше 400 студентів направляються на закордонний обмін, в той час як сотні міжнародних студентів приходять на факультет для навчання, створюючи таким чином динамічне, полікультурне середовище навчання в кампусі.

Факультет також посилається на багато установ-партнерів у Китаї. Завдяки різним культурним обмінам та досвідним програмам навчання студенти мають змогу зрозуміти ділове середовище в Китаї.

Корпоративна співпраця

Факультет прагне посилити нашу присутність у бізнесі та співпрацювати з ними, вивчаючи можливості співпраці як у державному, так і в приватному секторах. Протягом минулого року факультет створив нове партнерство з CCB, China Insurance Insurance (Overseas), China Resources, KPMG та New World Development тощо. Ми продовжуватимемо активно залучати та розширювати нашу мережу з новими корпоративними партнерами у Гонконгу, Китай і решту світу, що сприяє розвитку піонерських стратегічних кордонів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Задовольнити зростаючий попит на професіоналів, які мають спільний досвід в галузі бізнесу та аналітики, завдяки програмі магістра наук з бізнес-аналітики в Університеті ... [+]

Огляд

Задовольнити зростаючий попит на професіоналів, які мають спільний досвід в галузі бізнесу та аналітики, завдяки програмі магістра наук з бізнес-аналітики в Університеті Гонконгу.

Пропонована в режимі штатного навчання, програма HKU MSc in Business Analytics спрямована на підготовку студентів до використання основних методик та інструментів при застосуванні аналітики великих даних для прийняття стратегічних рішень для бізнесу та управління.... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Наша спеціалізована магістерська програма в Університеті Гонконгу дасть вам перевагу, щоб випереджати конкуренцію та вирішувати виклики в економіці, що швидко змінюється, ... [+]

Огляд

Наша спеціалізована магістерська програма в Університеті Гонконгу дасть вам перевагу, щоб випереджати конкуренцію та вирішувати виклики в економіці, що швидко змінюється, як професійний маркетолог.

Програма магістра наук з маркетингу HKU розрахована на молодих фахівців, які прагнуть здобути найновіші знання, управлінські уявлення та кращі галузеві практики для розробки виграшних стратегій та досконалого маркетингу та суміжних професій.... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Ви розвинете основні компетенції в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, менеджменту та бізнес-аналітики, які життєво необхідні для досягнення успіху як професійного б ... [+]

Наша програма

Пропонована в режимі повного робочого дня, програма магістра бухгалтерського обліку HKU розвине ваші основні компетенції в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, управління та бізнес-аналітики, які є життєво важливими для досягнення успіху як професійного бухгалтера, фінансового експерта та лідера бізнесу.

Наша програма забезпечує суворий досвід навчання в широкому спектрі галузей, включаючи фінансовий та управлінський облік, оподаткування, аудит, право, фінансовий менеджмент, корпоративне управління, аналітику бухгалтерського обліку, стратегічне управління та керівництво бізнесом. Навчальна програма має такі відмінні риси:... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Програма магістра економіки HKU (MEcon) спрямована на забезпечення суворого підвищення кваліфікації з економіки з акцентом на додатки в реальному світі. ... [+]

Деталі програми

Наша навчальна програма розроблена для того, щоб допомогти студентам опанувати економічний аналіз, творчо використовувати його для пошуку вирішення проблем та розвивати впевненість в аналізі питань та відповіді на питання, що стосуються їх роботи.

Гнучкість є ключовим характером програми - студенти мають на вибір кілька курсів за вибором, а також доступні курси різної суміші абстракцій та застосовності. На додаток до курсів, пропонованих програмою MEcon, студенти можуть також обирати факультативні курси від магістра бухгалтерського обліку (MAcct), магістра ділового адміністрування (MBA), магістра фінансів (MFin), магістра наук з бізнес-аналітики (MSc (BA) )) та магістр наук з маркетингу (MSc (Mktg)) за порадами та схваленням відповідних керівників програм.... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Програма магістра фінансів HKU (MFin) - це міждисциплінарна програма, яка має на меті забезпечити мотивованих людей не тільки передовою підготовкою з фінансової теорії, а ... [+]

Місія програми

Програма магістра фінансів HKU (MFin) - це міждисциплінарна програма, яка має на меті забезпечити мотивованих людей не тільки передовою підготовкою з фінансової теорії, а й необхідною математичною, статистичною та комп'ютерною підготовкою, що дозволяє їм застосовувати знання у безлічі фінансових дисципліни: ціноутворення похідних інструментів та цінних паперів, моделювання та прогнозування фінансових ринків, хеджування та управління фінансовими ризиками, управління кредитними ризиками, страхування та перестрахування, кількісне навчання та третейський тренінг, розподіл активів та управління інвестиціями та управління активами / пасивами.... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Програма магістра глобального менеджменту HKU (MGM) призначена для молодих випускників приватного та державного секторів, які мають можливості та / або прагнення вирішува ... [+]

Огляд

Програма однорічної магістерської програми з управління глобальним менеджментом (HKU) призначена для молодих випускників приватного та державного секторів, які мають можливості та / або прагнення вирішувати проблеми управління в глобальних контекстах. По всьому світу компанії розуміють, що культурне та гендерне різноманіття в робочій силі покращує ефективність роботи. Це напрямок, який вони приймають, і в 2020 році Гонконгський університет запровадить нову програму магістра глобального управління для задоволення цих змін. У цьому немає жодних сумнівів. Звіт МакКінсі за 2018 рік «Постачання через різноманіття» пов'язує різноманітність з фінансовими показниками, і компанії усвідомлюють, що різноманітність є конкурентною перевагою та ключовим фактором для зростання. Це не тільки транснаціональні організації, але й більш дрібні компанії з глобальними амбіціями, які шукають випускників, які можуть працювати з ними в цих умовах. Програма розроблена саме для нових випускників та молодих фахівців, які хочуть розпочати свою кар’єру на культурно енергійному та вимогливому робочому місці та навчитися керувати та працювати з людьми із все ширшого походження.... [-]

Гонконг Telegraph Bay
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
4/F., K. K. Leung Building, The University of Hong Kong
Telegraph Bay, Hong Kong Island, Гонконг