The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коли мова йде про підвищення кваліфікації в галузі туризму та гостинності, вам потрібно бути де діяти. Це Азія, світ найбільш швидко розвивається регіон для туризму. Азійська культура традиційно вітає, а уважне ставлення до деталей є відмінною рисою азіатського сервісу. Міжнародні мандрівники оцінюють авіалінії, аеропорти, атракціони та готелі серед кращих у світі. І немає кращого місця, щоб проїхати цю "Азіатську хвилю", ніж Гонконг.

Школа вищої школи та туризму

shtm20

№ 1 у світі за категорією «Управління готельного господарства та туризму» згідно з Глобальним рейтингом академічних предметів 2019 року ShanghaiRanking, що займає № 1 в усьому світі в категорії «Торгівля, управління, туризм та послуги» в рейтингу університету за академічною ефективністю у 2017/2018 роках та зайняв перше місце у світі за програмою «Гостинність, відпочинок, спорт

Навчально-дослідний готель - готель ICON

Завдяки створенню готелю ICON, нашого унікального навчального та дослідницького готелю, роль керівника SHTM у дослідженні гостинності також покращується. Дослідницькі проекти з різними вогнищами вже були реалізовані в готелі. Три спеціальні номери - "Завтрашні номери" - створені для сприяння більш глибоким дослідженням застосування передових концепцій у сфері управління готелями для розвитку всієї галузі.

shtm21

Разом з компанією ICON, наші новаторські програми надихають на нове покоління пристрасних фахівців та студентів, які вперше беруть на себе позиції лідерів у галузі гостинності та туризму. З цією метою ми переходимо від того, щоб висвітлити гостинність та туристичну освіту як справжню глобальну ікону.

Міжнародний факультет та різноманітні програми

Тож нехай наш талановитий міжнародний персонал з понад 70 науковців з 21 країни та регіону пройде ваш кар’єрний шлях до нових висот, будь то в готельному господарстві, продовольчому обслуговуванні, подорожах чи туризмі. Школа пропонує курси бакалаврату та аспірантури з готельного менеджменту та / або управління туризмом, що ведуть до доктора філософії, доктора управління готелю та туризму, магістра наук та бакалавра наук.

Приєднуйтесь до нас і відмінно!

Розташування

Коулун

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Коулун, Гонконг
Телефон
+852 3400 2200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія