The Hong Kong Polytechnic University School of Design

Введення

Прочитайте офіційний опис


Про PolyU Design

PolyU Design є важливим центром дизайнерської освіти та досліджень для Гонконгу з 1964 року. Школа процвітає на своєму географічному положенні у поєднанні зі Сходом і Заходом, дозволяючи своїм студентам розвивати свої сильні сторони дизайну з унікальним міжнародним культурним осмисленням як у професійному і соціальний рівень.

PolyU Design / PolyU Design


Рейтинги

PolyU Design послідовно вважається однією з провідних шкіл дизайну ("Кращі школи дизайну у світі") у світі журналом BusinessWeek з 2006 року.

У 2009 році BusinessWeek оцінив наші програми розробки магістрів (Design Strategies) одним з 30 кращих у світі програм для мислення дизайну.

У 2013 році PolyU Design став єдиною в Азії школою зі списку найкращих 25 дизайнерських шкіл у світі Business Insider.

Він був зареєстрований як одна з кращих 10 кращих шкіл промислового дизайну у світі у 2015 році та одна з спеціальних шкіл графічного дизайну у світі за проектом центрів дизайнерських шкіл у 2016 році.

З 2015 року школа посідає одне з перших місць у світі за рейтингом Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings® за темою - Art and Design. В даний час вона є однією з провідних шкіл дизайну в Азії і 16-й у світі. Прочитайте звіт за 2019 рік.

Відомі випускникиІнформаційний день PolyU Design / PolyU Design

Денніс Чан 陳瑞陳 - ювелірні вироби; продукт

Ерік Чан 陳秉鵬 - продукт

Каде Чан 陳柏陳 - оригамі; продукт

Raman Hui 許 許 誠 - фільм; анімація

Keung Hung 洪 強 - медіа мистецтво; освіта

Kit Hung 洪榮杰 - фільм; освіта

Фрімен Лау 劉小康 - мистецтво; продукт; брендинг

Гігі Леунг 梁詠琪 - спів; написання пісень; діючи

Генрі Лау 劉志華 - мода

Ребекка Лі 李 樂 詩 - дослідник

Тоні Леунг 梁家輝 - фільм; діючи

Томмі Лі 李永 銓 - брендинг

Ентоні Ло - дизайн автомобіля

Аліса Мак 麥 家 碧 - художник; карикатурист

Вів'єн Там 譚燕玉 - мода

Пол Вонг 黃 貫 中 - складання; написання пісень; співати

Тіммі Йип 葉錦添 - фільм; дизайн костюмів

Кітті Юен 阮小 儀 - телебачення; радіо


Людина-центрований дизайн
Студенти рольово представили свої ідеї щодо майбутнього Південно-Східної Азії в 2025 році / PolyU Design


Ми стоїмо на стику мистецтва та науки, має філософію пропонування високоякісної дизайнерської освіти та виробництва високоякісних науково-дослідних та консультаційних робіт як у чистому, так і в прикладному характері. Хоча ми цінуємо найвищі ідеали мистецтва, ми віримо у створення продуктів, брендів та послуг, орієнтованих на людину, які відповідають потребам промислових, комерційних та громадських потреб зараз і в найближчому майбутньому. Наш підхід забезпечує надійну дослідницьку основу в дизайні для підтримки цих ідей.

Надзвичайна 55-річна спадщина школи в галузі стипендій та досліджень у розпалі динамізму Азії гарантує нам світле майбутнє. Наші дуже різноманітні дизайнерські знання включають дизайн продуктів, комунікаційний дизайн, рекламний дизайн, цифрові медіа, дизайн інтер'єру, дизайн навколишнього середовища, містобудівний дизайн, міжнародний дизайн та управління бізнесом, управління дизайном, інноваційне лідерство, дизайнерська стратегія та дизайн взаємодій.

Ми щорічно виховуємо близько 1400 студентів у широкому колі програм бакалаврату та аспірантури, з яких близько 50 студентів - аспірантів. Школа забезпечує високий рівень, добре обладнану обстановку, що включає значну дослідницьку інфраструктуру з вісьмома лабораторіями та різноманітні першокласні технічні семінари в інноваційній вежі Jockey Club - знаковому будинку, розробленому Заха Хадідом (1950-2016). Ми віримо, що нові приміщення ведуть нове мислення. Ось чому Школа запустила Інститут соціальних інновацій, який є першим у своєму роді в Азії, Інститут соціальних інновацій Jockey Club, який активно розвиває нові підходи та нові галузі дизайнерської експертизи.

Наші цінності

Наукові та академічні програми Школи керуються нашими основними цінностями:

  1. Розробка Open Mind Frame;
  2. Керування позитивними змінами;
  3. Створення візіонерського підприємництва;
  4. Практикуючи автентичне вираження; і
  5. Проектування відповідально

Розташування

Коулун

Address
General Office of School of Design
V810, 8/F, Jockey Club Innovation Tower (Block V),
The Hong Kong Polytechnic University

Коулун, Гонконг