Lingnan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Ліньнань, Гонконг

香港嶺南大學 (званий Ліннань Ліннань, англійська: Lingnan University , LU ) в Гонконгу, Fu Tei в Tuen Mun, Castle Peak дорожнього Ліннань сегмент.

Lingda є єдиним вищим навчальним закладом у Гонконгу, який забезпечує якісну освіту в галузі ліберального мистецтва та пропонує ступінь магістра філософії, бізнесу та соціальних наук та докторський ступінь. Школа надає студентам якісне навчальне середовище, а викладачі кафедри - це видатні вчені з усього світу, вони є орієнтованими на студентів та надають студентам відповідне керівництво та підтримку, а вчителі та студенти - також друзі.

У лінгдаському університеті пропонуються такі курси магістра філософії та доктора філософії: аспіранти отримають поглиблені дослідження з конкретних областей, курс розпочнеться у вересні 2016 року.

Ліцейський коледж - китайський, культурологія, англійська мова, історія, філософія, переклади та візуальні дослідження ;

Бізнес-школа - бухгалтерський облік, фінанси, управління інформаційними системами, страхування, міжнародний бізнес, менеджмент, маркетинг, управління операціями та науки про рішення

І

Академія соціальних наук - економіка, політологія, психологія та соціологія та / або соціальна політика

Крім того, Ling більше, ніж 2016-17 років, і запропонує 8 аспірантських курсів, які дозволять студентам вивчати відповідні теорії та практики у конкретних темах.

Розташування

Туен Мун

Address
Castle Peak Road,8
Туен Мун, Нові території, Гонконг
Телефон
(852) 2616 8750

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: