The Hong Kong University of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

IntroHKUST","author_url":"","source":""}" />

The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), розташований у затоці Чиста Вода в Гонконзі, є науково-дослідним закладом, який посідає перше місце серед найкращих молодих університетів у світі (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). З міжнародним світоглядом та світовою репутацією, університет прагне бути провідним університетом як на місцевому, так і на міжнародному рівні завдяки досконалому навчанню та дослідженням.

З безпрецедентним попитом на висококласні таланти на підтримку розвитку Гонконгу та світу, The Hong Kong University of Science and Technology (Гуанчжоу) ( HKUST (GZ)) буде створений в Наньші, на південь від Гуанчжоу, співпрацювати зі своїм колегою Clear Water Bay (CWB), розвиваючи таланти та сприяючи співпраці між Гонконгом, районом Великої затоки Гуандун-Гонконг-Макао (GBA) та в галузі освіти, досліджень та передачі знань.

Чому HKUST ?

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144607_WhyHKUST.JPG" alt="Why HKUST" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

HKUST академічна структура HKUST

HKUST Distinctive Academic Structure" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/143609_TheHKUSTDistinctiveAcademicStructure.jpg" alt="The HKUST Distinctive Academic Structure" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

Користуючись капіталом на усталеній дисциплінарній основі (наука, техніка, бізнес, гуманітарні та соціальні науки та міждисциплінарні програми) у кампусі Клір Уотер Бей, HKUST (GZ) окреслить нові території у педагогіці вищої освіти за допомогою унікальної та -традиційна структура концентратора, що складається з чотирьох академічних центрів ( функціональних , інформаційних , суспільних та системних ) та широкого спектру передових дослідницьких напрямків.

HKUST пропонує цілий ряд дослідницьких аспірантських програм, що ведуть до ступеня магістра філософії та доктора філософії (Ph.D.). Для отримання детальної інформації про програму відвідайте тут .

Стипендія та фінансування

ScholarshipHKUST","author_url":"","source":""}" />

HKUST надає щедрі стипендії студентам для подальшого навчання в аспірантурі, покриваючи плату за навчання студентів, плату за проживання та витрати на проживання в Гонконзі.

Студенти, які здобувають освіту за спеціальністю MPhil та Ph.D. програми матимуть гарантоване проживання в університеті протягом перших двох років навчання. Існують також інші можливості фінансування, такі як Премія за кордоном за дослідження та Премія за дослідження в районі Великої затоки тощо. Для отримання детальної інформації відвідайте тут .

Вступ до пілотної схеми HKUST (Гуанчжоу)

img 4HKUST","author_url":"","source":""}" />

Поряд з підготовчою роботою щодо створення HKUST (GZ), HKUST розгорнув пілотну схему Гуанчжоу на кампусі затоки Clear Water Bay (CWB), щоб розпочати зарахування до аспірантів (RPg) з 2019/20. Пілотна схема HKUST (GZ) 2021/22 тепер відкрита для заявок. Цільове споживання - 150 студентів, які повинні бути прийняті на денну докторську ступінь. або програми MPhil. Студентам, які приймаються за Схемою, буде надано аспірантуру та гарантоване проживання в університеті. Університет також запропонує відновлюваного кандидата наук RedBird стипендія в розмірі 40 000 гонконгських доларів на рік для чудового кандидата наук кандидатів, на знак визнання їх видатних успіхів у навчанні та дослідницьких можливостей. Для отримання детальної інформації відвідайте тут .

Зараз Університет запрошує заявки на вступний термін 2021/22 (починаючи з вересня 2021). Подайте заявку зараз !

Розташування

Гонконг

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Гонконг, Гонконг
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: