The Hong Kong University of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

img 1Розташований у центрі Азії, The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) - молодий і відомий дослідницький університет у Гонконзі. 32-е місце у світі за всесвітньою оцінкою університету QS (2019), HKUST пропонує широкий вибір аспірантур з наукових досліджень , інженерії, бізнесу та менеджменту, гуманітарних та соціальних наук, екологічних досліджень та публічної політики, що ведуть до магістра доктора філософії (MPhil) та доктор філософських наук (PhD). Усі програми викладаються англійською мовою.

Глобальна та різноманітна дослідницька спільнота

img 2 Найбільше місце завжди займають найбільші люди. HKUST є сильна команда

Досконалість досліджень у HKUST

img 3 Приєднавшись до дослідницької спільноти HKUST , ви будете одним із нас, щоб разом впроваджувати світ. З нашими відомими професорами та найсучаснішими науково-дослідними установами HKUST завжди керує великим технологічним та науковим прогресом. Його дослідницька майстерність може бути показана результатом № 1 серед усіх місцевих установ у вправі оцінювання досліджень, проведеній урядом Гонконгу в 2014 році. Також HKUST

Повна фінансова наукова аспірантура

Щоб підтримати навчання, HKUST також надає аспірантуру із щомісячною стипендією 17,3 тис. HK (~ 2200 дол. США) студентам денної форми навчання. Фінансування становить до 2 років для денної форми навчання MPhil та 4 років для денної аспірантури. Крім того, університет забезпечить гарантоване розміщення університету протягом перших двох років дослідження. Ще краще, що для підтримки ваших дослідницьких досліджень в HKUST доступні різні можливості фінансування та стипендій, включаючи заморські наукові нагороди, молодші наукові нагороди Фулбрайта, дослідницькі туристичні гранти тощо.

Зараз університет запрошує заявки на вступ до 2020/21.

Розташування

Гонконг

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Гонконг, Гонконг
Веб-сайт

Програми

Курси для топ-менеджерів
Цей навчальний заклад також пропонує: