City University of Hong Kong

Введення

Прочитайте офіційний опис

Привітання Президента

119668_119654_campus.jpg

Ласкаво просимо до City University of Hong Kong (CityU). Ми динамічний університет, створений у 1994 році і унікально розташований у самому центрі Гонконгу, міста світу Азії. Нашими цілями є досягнення високого рівня досконалості, сприяння інноваціям та розвиток творчості з метою покращення життя людей. У місті, де Схід зустрічається із Заходом, наше бачення - стати глобальним визнанням професійної освіти, що підкреслює взаємне збагачення різних культур та інтелектуальних традицій, а також дослідження, що має реальну зміну.

CityU зростає. До його складу входять Коледж бізнесу, Інженерний коледж, Коледж вільних мистецтв та соціальних наук, Коледж наук, Коледж жокейного клубу з ветеринарної медицини та наук про життя та Школа творчих медіа, Школа науки даних, Школа енергії та навколишнього середовища та юридичної школи. Перша в історії програма «Бакалавр ветеринарної медицини» в Гонконзі в Коледжі жокейського клубу ветеринарної медицини та наук про життя розпочалася в 2017/18 навчальному році в партнерстві з Університетом Корнелл, однією з найкращих світових ветеринарних шкіл у світі. Наші навчальні програми розроблені для сприяння створенню знань, оригінальних відкриттів та інноваційного мислення шляхом інтеграції викладання та досліджень на всіх рівнях.

Наш стратегічний план на 2015–2020 рр. Під назвою «Зробити різницю завдяки досконалості в науково-дослідній та професійній освіті» слугує продовженням прагнень високого рівня, визначених у попередньому плані на 2010–2015 роки. У нашому останньому документі викладено п'ять стратегічних тем, які піднімають нашу академічну майстерність, міжнародний статус та внесок у суспільство.

Як міжнародний університет, ми наголошуємо на різноманітності, міжкультурному навчанні та глобальному баченні. Наш видатний викладач набирається з усього світу. Ми створили чудову міжнародну мережу академічної співпраці та розробили глобальні угоди з близько 450 престижними установами з більш ніж 40 країн / юрисдикцій. Наші випускники - продумані, пристосовані та відкриті професіонали, які роблять позитивний внесок у суспільство.

CityU сильно виступив у міжнародних рейтингах. За даними Quacquarelli Symonds (QS) за 2019 рік, CityU посідає 55 місце у світі та 5-е місце серед 50 найкращих світових університетів до 50 років. У Всесвітньому рейтингу університетів Times Higher Education за 2019 рік CityU займає перше місце за міжнародними прогнозами.

Запрошую вас оглянути наш веб-сайт для віртуального туру або відвідати нас особисто. Ви будете вражені гармонією нашого давньокитайського саду проти сучасної художньої архітектури.

Шлях Куо

Президент та вищий професор університету

Січень 2019 р

Вступ до CityU

З акцентом на професійну освіту та наукові дослідження, CityU виробляє випускників із можливістю передбачати та спричиняти зміни у швидко розвивається, глобалізованому світі.

В останні роки CityU сильно виступив у рейтингах університетів і в даний час входить до топ-10 в Азії та 100 найкращих у світі. Це швидкозростаюча установа, яка має студентів та аспірантів та викладачів з бізнесу, творчих засобів масової інформації, наукових даних, енергетики та навколишнього середовища, інженерії, гуманітарних та соціальних наук, права, науки та ветеринарної медицини та наук про життя.

Наша навчальна програма підкреслює інновації та креативність, і цей принцип лежить в основі всіх аспектів професійної освіти університету та проблемних досліджень. Підтримка нових навчальних приміщень та засобів у нових будівлях, навчальна програма відображає Стратегічний план CityU на нову еру зростання.

CityU зарекомендував себе як один з найбільш інноваційних університетів в Азії, піонерські дослідження в різних областях, які мають велике значення для нагальних питань. Успіх науково-дослідних програм відображається як в обсязі отриманого фінансування, так і в кількості фінансуваних проектів, а також у якості його результатів.

Близькість CityU до тісного зв’язку з Китаєм, а також його міжнародні партнерські стосунки та перспективи дають можливість університету забезпечити динамічне навчальне та дослідницьке середовище для студентів та викладачів з усього світу. Зростання і високий обсяг відносин CityU з глобальними установами продовжує зростати.

Як і неймовірне місто, в якому воно грає таку цілісну роль, CityU продовжує рухатись, впроваджувати інновації, вчитися, навчати та процвітати.

Бачення та місія

Бачення: City University of Hong Kong прагне стати провідним світовим університетом, маючи успіх у наукових дослідженнях та професійній освіті.

Місія: розвивати та розвивати таланти учнів та формувати застосовані знання для підтримки соціального та економічного прогресу.

(Рада затвердила нову Візію та Місію 26 березня 2009 р.)

Керівні принципи

 1. Успіх студентів у навчальних досягненнях та кар’єрному розвитку
 2. Досконалість у навчанні та дослідженні, інноваційних технологіях та передачі знань
 3. Переваги соціальному та економічному добробуту Гонконгу
 4. Підзвітність у використанні державних ресурсів
 5. Глобальна охорона та міжнародна конкурентоспроможність

Логотип CityU

119670_119652_logo_horizontal_cmyk.pngНаш бренд - це не просто логотип. Він представляє, хто ми, що ми робимо, і як ми змінюємо свою діяльність через пропоновані нами професійні освітні програми та ґрунтовні дослідження, які ми проводимо.

Ми надали бренду CityU повний макіяж. Він був оновлений, щоб відобразити наші основні цінності, динамічний характер наших людей і програм, наш статус, що зростає, і напрямок, спрямований вперед, як провідний світовий вищий навчальний заклад.

Рейтинги та репутація

Останні досягнення в глобальних рейтингах підкреслюють силу досліджень, інтернаціоналізацію, репутацію, викладачів, студентів та програм у City University of Hong Kong (CityU).

На додаток до наступних рейтингів, проведених Quacquarelli Symonds (QS) та Всесвітньою рейтингом університету Times Higher Education, випускники CityU протягом трьох років поспіль потрапляють до топ-150 за рівнем їх працездатності, згідно з опитуванням та рейтингом глобального університету працевлаштування. , щорічне опитування, проведене французькою консультаційною групою Emerging та німецьким науково-дослідним інститутом Trendence.

Академічна організація

П'ять коледжів: бізнес, інженерія, вільні мистецтва та суспільні науки, наука, ветеринарія та науки про життя; і Школа творчих медіа, Школа науки про дані, Школа енергетики та навколишнього середовища та Школа права пропонують академічні програми на рівні бакалаврату, аспірантури та доктора.

Школа аспірантури Chow Yei Ching зміцнює функціонування та розвиток усіх програм післядипломної освіти та сприяє створенню атмосфери для аспірантури.

Загальна структура академічної організації викладена нижче:

Коледж бізнесу

 • Бухгалтерія
 • Економіка та фінанси
 • Інформаційні системи
 • Менеджмент
 • Менеджмент наук
 • Маркетинг

Інженерний коледж

 • Архітектура та цивільне будівництво
 • Біомедична інженерія
 • Комп'ютерна наука
 • Електротехніка
 • Матеріалознавство та інженерія
 • Машинобудування
 • Системна інженерія та інженерне управління
 • Відділ будівельної науки та техніки

Коледж вільних мистецтв та соціальних наук

 • Азіатські та міжнародні дослідження
 • Китайська та історія
 • Англійська
 • Мовознавство та переклад
 • ЗМІ та комунікації
 • Державна політика
 • Соціальні та поведінкові науки
 • Чен Фен Мен-лінг Центр англійської мови Чан Шук-лін

Науковий коледж

 • Хімія
 • Математика
 • Фізика

Коледж жокейського клубу ветеринарної медицини та наук про життя

 • Біомедичні науки
 • Інфекційні хвороби та охорона здоров'я
 • Неврологія

Школа творчих медіа

Школа наукових даних

Школа енергетики та довкілля

Юридична школа

Школа аспірантури Chow Yei Ching

119669_119653_campus2.jpg

Розташування

Коулун Тонг

Address
Tat Chee Avenue,83
Коулун Тонг, Коулун, Гонконг