ADEN Tegucigalpa

Введення

Прочитайте офіційний опис

АДЕН міжнародна освітня мережа акредитована ACBSP, чия основна діяльність є школа бізнесу, заснована в 1992 році. Він орієнтований на підвищення кваліфікації керівників і бізнес-менеджерів, так як модальності електронного навчання; і в даний час вона має 26 офісів, розкиданих по 17 країн в Латинській Америці і Європі.

Штаб-квартира знаходиться в столичному районі столиці Гондурасу, його головного міського та комерційного центру. Гондураська економіка займає восьмий десятої за величиною економікою в Латинській Америці.

В Аденській Business School ми прагнули розробити пропозицію з широким спектром програм, майстрів і курси для аспірантів, що відповідає розміру і для професійного використання в майбутньому Гондурасу.

МІЖНАРОДНІ КЛАСИ

В рамках освітнього пропозиції для нашого Allumni ми розробили серію міжнародних семінарів, які будуть проводитися в наступних містах: Майамі, Панамі і Боготі.

Глобалізація, конкуренція і технології розмили межі бізнесу. Протягом навчального тижня, інструменти управління, які дають гармонію і синхронізацію між різними змінними, які беруть участь в міжнародному концертному бізнесі надаються.

теорія і практика в геополітичних, комерційних, фінансових процесів інтегрований і гуманної управління міжкультурних команд. Що слід очікувати від цього курсу є бачення напрямку, тобто політичне рішення про прийняття управлінських рішень та оперативних рішень.

Курс буде проходити від впливу вели діалог з реальними прикладами і "живуть" від ідей, ситуацій і planteos породжених студентів в реальному житті, і з'єднатися з поняттями, підняті в ході тих же випадках, звичайно.

Мета полягає в тому, щоб домогтися форуму для діалогу, створення мереж та обміну нових тенденцій в діловому світі.

Семінари проводяться в різних містах і в різні місяці:

Панамамісяць липень

Боготамісяць Вересень

Майамімісяць жовтень

Розташування

Тегусігальпа

Address
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Тегусігальпа, Департамент Франциско Морасана, Гондурас

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: