Прочитайте офіційний опис

НАШЕ БАЧЕННЯ ЗАЯВА

Християнське служіння Університетського коледжу мети: Щоб бути першим класом Євангелічно християнський університет, який сприяє поширенню знань про Христа через навчання чоловіків і жінок з моральної правоти, академічних знань і пристрасті, щоб служити і перетворення суспільства.

Перший клас: University College прагне забезпечити перший навчальний клас, відмінні умови і в цілому хороші перспективи - оточення; тобто, перший у всьому.

Євангельський християнський університет: Під цим ми маємо на увазі Університетський коледж сповіщає благу звістку Ісуса Христа і вірить в історичних доктрин християнської віри.

Моральна Чесність: Проведення на основі християнської моралі та способу життя, який показує послідовну увагу до Слова Божого і верховенства закону.

Академічне Перевага: Професійно і академічно компетентний і вміння застосовувати знання для вирішення або обробки сучасних проблем, що впливають на церкву і суспільство.

Пристрасть до Подавати: Обслуговування з великим завзяттям і ентузіазмом.

НАША МІСІЯ

University College Християнське служіння є Академічний центр передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень і обслуговування в богослов'ї, прикладних наук і гуманітарних наук в євангельських і звук етичної середовища.

Коротка історія

Коледж почав як злиття двох концепцій в січні 1974 року. Група Ганський християн було бачення міжконфесійного, євангельського інституту високого академічного стандарту, який буде навчати чоловіків і жінок, для всіх видів християнського служіння.

Друга група включала експатріанти місіонерів, які мали бачення інституту для підготовки працівників від добре налагодженої церкви в південній частині Гани для тяги в північну частини Гани і сусідні країни, де церква була відносно дуже мало. Євангелічно християнство в Гані в кінці 1960-х і 1970-х років характеризувався, серед іншого, інтимного взаємодії і співпраці і розмивання конфесійної, місії та групових відмінностей. Всесвітня євангелізація для Христа (WEC), який був одним з місіонерських груп у другій групі місіонерів, придбали нерухомість в Кумасі, на яких вони були побудовані чотири житлових будинки та радіостудії з планами побудувати великий будинок, щоб служити початок навчального коледжу. Незабаром два бачення злилося.

У жовтні 1974 року перші житлові класи почали з чотирьох студентів і коледжу зросла від сили в силу і тепер став євангельський християнський університет Коледж.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

Університетський коледж Християнська служба плекає і підтримує такі основні цінності, які він вважатиме, як центральний і основний для установи. Вони є:

  • Панування Ісуса Христа.
  • Чесність
  • Тяжка робота
  • Добре управління ресурсами
  • Взаємна підтримка і догляд

Ми пропонуємо всі сучасні зручності для студентів:

CSUC ставить вас в академічний стимулюючої середовищі, і духовно збагачує і соціально задоволення. Наш комплексний і інноваційний підхід до освіти та досліджень допоможе внести свій вклад в ваш майбутній успіх і надихне Вас реалізувати свій потенціал в якості підприємницьких і технологічно підкованих лідерів.

Приймальне відділення знаходиться тут, щоб допомогти Вам протягом всього процесу і допоможе вам знайти свій будинок в CSUC. Наша сім'я постійно розширюється, і ми з нетерпінням чекаємо нових студентів Крістіану служби університетського коледжу CSUC.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Christian Service University College

У відповідності зі стратегічними цілями CSUC і Національної потребою в кваліфіковані й знаючі фахівець, метою магістерської програми є розвиток фахівців, які етично і має ... [+]

Огляд

У відповідності зі стратегічними цілями CSUC і Національної потребою в кваліфіковані й знаючі фахівець, метою магістерської програми є розвиток фахівців, які етично і має інтегроване знання бухгалтерського обліку та фінанси, необхідне для врядування та сталого виконання сучасних підприємств і організацій ,

Цілі програми

Цілі Магістра. Облік і програма Фінанси є:

Для того, щоб забезпечити випускників з хорошим знанням сучасних бухгалтерських і фінансових методів і моделей для ефективного та етичного менеджменту організацій. Для підвищення випускників розуміють в застосуванні емпіричних моделей, теорій і ключових концепцій в області бухгалтерського обліку і фінансів. Для розробки рішення проблем та аналітичні навички випускників, необхідних для бізнесу / фінансового аналізу і досліджень в області бухгалтерського обліку і фінансів. Для того, щоб розширити базу знань студентів в області комплексного бухгалтерського обліку та фінансів; забезпечуючи тим самим ЦКМ. Бухгалтерський облік і фінанси закінчити додаткову перевагу більш винятків курсу в програмах професійних організацій. Вимоги до вступників ... [-]
Гана Кумасі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Christian Service University College

Християнське служіння Університетський коледж є очевидним вибором для старшої ланки в керівних посадах, які розглядають можливість модернізації себе в області моніторингу ... [+]

Християнське служіння Університетський коледж є очевидним вибором для старшої ланки в керівних посадах, які розглядають можливість модернізації себе в області моніторингу та оцінки. еліта Майстер програми наук в області моніторингу та оцінки (M & E) є першим у своєму роді, який буде запущений будь-якого університету в межах Західної Африки на південь від регіону.

За словами начальника відділу планування та розвитку CSUC пан Пол Кітсон Б. Асамоа, з ростом довіри Гани на міжнародних органів та донорських організацій для фондів та інших форм підтримки для просування планів розвитку, програм і проектів, є необхідність підготовки фахівців високого калібру на рівні випускника за місцем служби в області моніторингу та оцінки. «Indepth знання в області моніторингу та оцінки мізерні і в бітах. Це далеко не вичерпаний. І коли організації необхідно персонал з великими знаннями і навичками в M & E, вони часто витрачають тисячі доларів, щоб відправити їх за кордон, щоб здобути освіту, »сказав пан Асамоа. «Ініціатива президента CSUC професора Сем Афран в результаті чого цю програму до вашого порогу похвально і стає краще і більш економічно ефективні засоби отримання якісної освіти та професійної підготовки в M & E», додав пан Асамоа. Програма, яка має як теоретичні, так і практичні компоненти, це руки на 12 місяців інтенсивного курсу роботу і наукових компоненти, а також додаткові три місяці для дисертації. Програма націлена чиновників різних урядових міністерств, відомств, міських, муніципальних і районних зборів. Він також націлені на засоби масової інформації, місцеві та іноземні неурядові організації. Для молодого випускника, який прагне застосувати, вони вимагають як мінімум два роки... [-]
Гана Кумасі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

School Video 1

School Video 2