Akrofi-Christaller Institute Of Theology, Mission And Culture

Введення

Прочитайте офіційний опис

Akrofi-Christaller Інститут Теології, місії та культуриНауковий інститут, створений в пресвітеріанської церкви Гани служити широке християнську спільноту в Гані і Африці. Інститут акредитований Національна рада з акредитації Міністерства освіти (Гана) в якості аспіранта науково-дослідної установи, з Президентським Статутом нагородити свої градуси.

The Akrofi-Christaller Інститут Теології, місії та культури є аспірантом науково-навчальний інститут повністю акредитована Національною радою з акредитації Міністерства освіти у вищому навчальному закладі до Статуту Президента нагородити свої градуси. Це дослідницький університет сприяння африканських інновацій та передовий досвід і присвячені вивченню та документацію християнської історії, думка і життя в Гані і в Африці в цілому, в зв'язку з їх африканської обстановкою і світове християнство. ACI прагне зміцнити християнське свідчення в сучасному Африці і світовому контексті через християнську науку.

ACI

Названий на честь двох останніх великих вчених мови тві і фігур піонерів в культурному свідоцтві Церкви в Гані, Климент Андерсон Akrofi і Йоганн Готліб Christaller, То Akrofi-Christaller Інститут Теології, місії та культури (ACI) (колишній Akrofi-Christaller Меморіального Центру Місії досліджень і прикладної теології, ACMC) прагне бути на передньому краї місії церкви і стикаються з суспільством і культурою в Гані , Африка і світ в цілому.

Інститут знаходиться в традиції, яка поєднує в собі благочестя, творчості та успіхів у навчанні з метою сприяння свідкові Євангелію в Гані і по всій Африці.

Це було відмінною рисою підготовки даного в історичному Akropong семінарію, чиї будівлі, (Базель будинок в Akropong-Akuapem), побудований в 1840-х і 1860-х роках, але після ремонту в 1992 році і розширена в 1996-1998, Інститут в даний час займає.

Інститут має у своєму розпорядженні сучасним і благоустроєним жилим і громадським харчуванням, значні і уточнені бібліотеками фахівця, і лекцією і дослідженням об'єкти в історичній обстановці, де питання Євангелія і культур є проблемою з день в день.

40 співробітників прагнуть змоделювати християнську громаду, зустрічаючи для щоденного поклоніння в якості супроводу наукової та пастирської діяльності.

Інститут був офіційно заснований в 1987 році як незалежний орган, компанія з обмеженою відповідальністю, зареєстрованого відповідно до Кодексу компаній в якості благодійної допомоги.

Правові та адміністративні структури інституту були розроблені з метою створення установи, яка буде стійким, самоокупність і досить відкритою, щоб служити також потребам широких християнських і академічних кіл.

Зір

Щоб бути темп встановлення академічного і пастирське установою, навчання християнських працівників і керівників для ефективної місії в африканському контексті.

Місія

Інститут прагне: 1. Розробка навчальних програм, які забезпечують адекватні інструменти для серйозного і творчого дослідження в африканському християнство і Африканський вкладу в світовому християнство, а також запропонувати нові можливості для повноцінного і відповідного богословського дослідження і публікації.

  1. Подавати широке християнську спільноту в Гані, Африці і в усьому світі, фокусуючись свої дослідження і підготовку з питань християнської місії в африканському контексті, з тим щоб більш ефективно допомогти християнської громади в Африці краще зрозуміти своє завдання і свідоцтво Королівства Бог в Африці і в усьому світі.
ACI Гана

Наші цілі

я. Для того, щоб забезпечити навчання методам дослідницької місії, записи місцевої історії, контекстуалізаціі та інших відповідних суб'єктів для тих, хто зацікавлений і займається в ситуаціях місії, євангелізації та суспільно-політичної і культурної трансформації.

II. Для того, щоб співпрацювати з іншими науковими, церковними та місії установ, установ і відомств і за її межами Гани, пов'язаних з виявленням важливих міссіологіческого питань для вивчення, дослідження і документації, а також підготовки та дій в місії.

III. Для полегшення вивчення і безперервної освіти для міністрів та інших церковних працівників, студентів і дослідників, пов'язаних з польотами предметів з як всередині, так і за її межами Гани.

внутрішньовенно Для того, щоб зібрати необхідну літературу, документацію та інформацію для теологічних роздумів про життя і місії Церкви, розвивати бібліотеки, мікрофільми та комп'ютерну техніку, поширення ідей та інформації через аудіовізуальні, публікації і журнал.

проти Для того, щоб підтримувати життя спільноти, зазначену християнського богослужіння і прихильність християнської місії та служіння.

VI. Для того, щоб бути якомога більше живої лабораторії в місії і співпрацювати з іншими установами, закладами, центрами і комітетами як всередині, так і за її межами Гани, зайнятих в міркуванні і діяльності в місії церкви, через взаємне

Розташування

Акропонг

Address
P.O. Box 76
Akropong-Akuapem

Акропонг, Східний регіон, Гана

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: