RMIT Vietnam

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про RMIT Vietnam

Університет RMIT В'єтнам приносить освіту та глобальне навчальне середовище світового класу в серце Азії. Ми є членом Мельбурнського університету RMIT - найбільшого вищого навчального закладу в Австралії. Університет RMIT В'єтнам пропонує програми з бізнесу, технологій, комунікацій, дизайну та моди, і може похвалитися вражаючим спектром позакласних занять, які спонукають студентів розбити нову грунт у своїх інтересах.

123584_29374105183_5f52fbb0fb_k.jpg

Наша освіта

RMIT Vietnam прагне забезпечити трансформаційний досвід студентів шляхом інклюзивного викладання та інтерактивного навчання, орієнтованого на студентів. Модель викладання та навчання в RMIT Vietnam базується на кращих міжнародних практиках та включає досвід навчання в класі, полегшене навчання в режимі он-лайн та самостійне навчання, одноліткове навчання та розвиток навичок працевлаштування.

Ступінь, яку ви отримаєте після успішного закінчення навчання у В'єтнамі, є світовим ступенем університету RMIT. Результати навчання та оцінки для курсів, що викладаються у В'єтнамі, еквівалентні результатам, що проводяться в Мельбурні RMIT. Курси, що проводяться у RMIT Vietnam , постійно контролюються та вдосконалюються, щоб гарантувати, що вони відповідають стандартам якості для університету RMIT, а також вимог уряду В'єтнаму та Австралії.

Команда кваліфікованих, досвідчених академічних працівників, зайнятих у RMIT Vietnam працює у співпраці з викладачами з університету RMIT Мельбурна, щоб налаштувати матеріали, які готуються в Мельбурні для доставки у В'єтнам, та полегшити процеси викладання та навчання у RMIT Vietnam . RMIT Vietnam отримують постійний професійний розвиток в рамках своєї роботи.

Навчання

 • Інтерактивні навчальні заходи, які заохочують критичне мислення, творчість та навчання однолітків.
 • Автентичні оцінки, що відображають компетенції, школярам знадобляться для своєї кар’єри та вимагають від студентів застосовувати - а не просто запам’ятовувати - знання.
 • Залучення цифрових навчальних матеріалів та заходів, які дають студентам справжнє, сучасне розуміння своєї дисципліни та місцевого та глобального контексту галузі.
 • Залучення в галузь за допомогою стажувань, інтегрованого навчання в роботі та інших реальних дій, які дають студентам перевагу досвіду галузі з перших рук.
 • Комплексна підтримка академічних та життєвих навичок готують студентів до життя та роботи - від мікрокредитів та можливостей створення портфоліо до навчання та навчання.
 • Постійний фокус на володінні англійською мовою, що відповідає міжнародним стандартам участі у вищій освіті.
 • Міжнародні перспективи, які відображають глобалізацію сучасного світу та забезпечують наших студентів жити та працювати в глобальному контексті.
 • Відмінні засоби, технології, ресурси та системи, що дозволяють та покращують процеси викладання та навчання.
 • 123585_29374385493_64b5177dc9_k.jpg

Наша стратегія

Готовий до життя та праці - це наш Стратегічний план до 2020 року - він визначає нашу мету та ідентичність як інституції, а також цілі та цінності, над якими ми працюємо.

В її основі лежить наш потяг до створення життєвого досвіду для студентів та підтримки трансформаційних соціальних та економічних змін у широкій громаді.

План RMIT має три основні напрямки:

1. Зміни життєвого досвіду

RMIT присвячена створенню життєвого досвіду, що змінюється життям, завдяки змінам точки зору та амбіцій, викликаним у наших студентів навчанням, роботою та приналежністю, а також через Pathways та зв’язки, відкриті цим досвідом. Ця трансформація в перспективі та можливості лежить в основі готовності до життя і праці.

2. Пристрасть з метою

Співробітники та партнери RMIT є основоположними для досягнення нашої місії. Вони дуже талановиті та віддані: залучення їх до ефективного оновлення RMIT шляхом створення розумніших та простіших систем є критично важливим для нашого успіху як інституції.

3. Формування світу

Ми формуємо світ, розвиваючи знання та людей та застосовуючи те, що ми знаємо, до спільних проблем шляхом спільних інновацій. RMIT переслідує ці цілі завдяки глобальній групі студентів, співробітників, цифрових мереж, засобів та партнерств, розповсюджених у ключових міських центрах по всьому світу.

Ми розробили нашу стратегію завдяки відкритій, широкій співпраці з тисячами людей у спільноті RMIT. Він керує нашими рішеннями, відносинами та інвестиціями, коли ми працюємо разом з місяця в місяць і з року в рік.

123582_29917788831_d2b0fd6483_k.jpg

Наша громада

RMIT Vietnam прагне відігравати позитивну роль у широкому співтоваристві.

Останні приклади включають:

 • Повні та часткові стипендії, які надаються відмінникам та студентам, які перебувають у неблагополучному становищі, у різних містах та провінціях В'єтнаму для навчання в університеті RMIT В'єтнам.
 • За останні 14 років RMIT Vietnam присудив 700 стипендій на суму понад 150 мільярдів ВНД молодим людям з усього В'єтнаму та в усьому світі - молодим людям, які представляють типи характеристик, якими пишається RMIT Vietnam .
 • Спільний доступ до розважальних закладів RMIT Vietnam з місцевою громадою.
 • Меморандум про взаєморозуміння, підписаний у серпні 2007 року між Університетом RMIT (Австралія), Університетом RMIT В'єтнамом та Академією політичного та державного управління Хошимін про взаємну співпрацю в аспірантурі, академічному обміні та організації семінарів, семінарів та конференцій.
 • Підтримка Союзу жінок HCMC, що проводиться в рамках заходів з підвищення обізнаності щодо ВІЛ / СНІД.
 • Спільні проекти з метою залучення громадськості до роботи в галузі інформаційних технологій та бібліотеки, яскравим прикладом цього є постійне сприяння розвитку центрів навчальних ресурсів (LRC) в регіональних університетах В'єтнаму, включаючи підтримку в організації фінансів, підбору та навчання.
 • Постійна підтримка та заохочення студентів університету RMIT В'єтнам до участі у благодійних проектах, таких як навчання незрячих дітей як плавати, навчання англійської та інших навичок дітям з обмеженими можливостями, допомога літнім людям, збір коштів та пожертв на допомогу жертвам повені та інші ініціативи.
 • Сприяння розвитку кампусу, який може бути прикладом найкращої міжнародної практики в екологічному та соціальному плані.
 • Просування нових методологій викладання та навчання, пропонування підходу, орієнтованого на студентів, а також система забезпечення якості як корисна модель для Міністерства освіти та підготовки В'єтнаму та інших місцевих університетів.
 • Своєчасне виконання фінансових зобов’язань перед урядом В'єтнаму.
 • Забезпечення повної відповідності діючим законодавчим вимогам.

123589_31113300374_098d9acac7_k.jpg

Розташування

Місто Хошімін

Address
702 nguyen van linh street
Місто Хошімін, Місто Хошімін, Вієтнам

Ханой

Address
Handi Resco Building, 521 Kim Ma Street
Ханой, Ханой, Вієтнам

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: