Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в NTT Інституту міжнародної освіти, або в короткий NIIE - нової моделі міжнародної освіти тут в В'єтнамі. У NIIE, ми прагнемо, щоб надати студентам з утворенням світового класу, які будуть обладнати їх з навичками, знаннями та особистими якостями для дуже успішного майбутнього кар'єра. Студенти NIIE будуть вивчати ті ж програми, що студенти у Великобританії, Австралії та Сінгапурі буде наступним, і вони отримають цінний диплом або ступінь бакалавра, які будуть визнані у всьому світі. Крім того, студенти стануть вільно говорить англійською, найважливіший мова для бізнесу та спілкування, який відкриє двері для кращих робочих місць у В'єтнамі і в усьому світі. NIIE робитиме все можливе, щоб забезпечити студентам вчитися, розвивати і досягти успіху в навчанні. У нас є нова будівля інституту на 298A Нгуєн Тат Тхань вулиці, оснащений сучасним обладнанням, нової бібліотеки і ряд класних кімнат та інших ресурсів, щоб допомогти студентам у їхніх дослідженнях. Новий гуртожиток будується також, що пропонуватиме західні зручності стилю для студентів у міжнародних програмах. Наші викладацький склад присвячені і кваліфікований, і буде використовувати сучасні і особистісно-орієнтованих методів навчання, а також новітніх технологій, щоб надихнути студентів вчитися і вдосконалюватися у своїх дослідженнях. Ми запрошуємо всіх, щоб застосувати до NIIE - зразковий інститут, який приведе шлях у зближенні кращі аспекти міжнародної освіти в Хо Ши Мін Сіті.

VISION Щоб стати одним з провідних міжнародних навчальних закладів у В'єтнамі, пропонуючи широкий спектр якісних освітніх програм, визнаних на міжнародному рівні та які забезпечують випускників з навичками і кваліфікацією, необхідними В'єтнам для свого майбутнього росту і розвитку.

МІСІЯ Для розробки навчальний заклад, який забезпечує високоякісні програми міжнародної освіти для в'єтнамців і зарубіжних студентів для задоволення потреб випускників і націю в 21-му столітті

Розташування

Місто Хошімін

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Місто Хошімін, Місто Хошімін, Вієтнам

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: