Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в NTT Інституту міжнародної освіти, або в короткий NIIE - нової моделі міжнародної освіти тут в В'єтнамі. У NIIE, ми прагнемо, щоб надати студентам з утворенням світового класу, які будуть обладнати їх з навичками, знаннями та особистими якостями для дуже успішного майбутнього кар'єра. Студенти NIIE будуть вивчати ті ж програми, що студенти у Великобританії, Австралії та Сінгапурі буде наступним, і вони отримають цінний диплом або ступінь бакалавра, які будуть визнані у всьому світі. Крім того, студенти стануть вільно говорить англійською, найважливіший мова для бізнесу та спілкування, який відкриє двері для кращих робочих місць у В'єтнамі і в усьому світі. NIIE робитиме все можливе, щоб забезпечити студентам вчитися, розвивати і досягти успіху в навчанні. У нас є нова будівля інституту на 298A Нгуєн Тат Тхань вулиці, оснащений сучасним обладнанням, нової бібліотеки і ряд класних кімнат та інших ресурсів, щоб допомогти студентам у їхніх дослідженнях. Новий гуртожиток будується також, що пропонуватиме західні зручності стилю для студентів у міжнародних програмах. Наші викладацький склад присвячені і кваліфікований, і буде використовувати сучасні і особистісно-орієнтованих методів навчання, а також новітніх технологій, щоб надихнути студентів вчитися і вдосконалюватися у своїх дослідженнях. Ми запрошуємо всіх, щоб застосувати до NIIE - зразковий інститут, який приведе шлях у зближенні кращі аспекти міжнародної освіти в Хо Ши Мін Сіті.

VISION Щоб стати одним з провідних міжнародних навчальних закладів у В'єтнамі, пропонуючи широкий спектр якісних освітніх програм, визнаних на міжнародному рівні та які забезпечують випускників з навичками і кваліфікацією, необхідними В'єтнам для свого майбутнього росту і розвитку.

МІСІЯ Для розробки навчальний заклад, який забезпечує високоякісні програми міжнародної освіти для в'єтнамців і зарубіжних студентів для задоволення потреб випускників і націю в 21-му столітті

Розташування

Місто Хошімін

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Місто Хошімін, Місто Хошімін, Вієтнам

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: