Eurasia International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Ми відчуваємо пульс століття

Сам університет, EIU, забезпечує освіту на трьох рівнях Національної кваліфікаційної системи Республіки Вірменія: бакалавр (VI рівень), магістр (VII рівень), науковий співробітник (кандидат технічних наук (VIII рівень)). Основними програмами є управління, юриспруденція, іноземні мови та фармація та інформаційні технології (ІТ). З 2013 року університет пропонував програми кандидата наук у галузі економіки та менеджменту, німецьких мов та публічного права (конституційного, адміністративного, фінансового, муніципального, екологічного, європейського та урядового права). Спеціалізації на рівні магістра включають, але не обмежуються цим, конституційне право, цивільне право та процедуру, кримінальне право та процес, міжнародне та європейське право, менеджмент, управління проектами, електронний менеджмент бізнесу, управління гостинністю, англійська мова та література (TEFL), Фармація та інформаційні технології (ІТ).

Університет прийняв Європейську систему передачі та накопичення кредитів (ECTS) у 2005 році і з того часу працює над впровадженням Болонської лінії дій: університет постійно орієнтує освітні програми з університетами-партнерами ЄС для забезпечення порівнянності та гармонізації освітніх програм, а також сприяти мобільності персоналу та студентів. Працюючи з низкою університетів-партнерів ЄС у рамках програми Erasmus Mundus (EIU є членом консорціумів ALRAKIS, ALRAKIS 2 та MID), а пізніше в рамках Erasmus + KA1, EIU прийняв політику повного визнання кредитів і розробив відповідну механізми забезпечення реалізації політики. EIU входить до першої п’ятірки університетів за кількістю проектів у рамках програми Erasmus + KA1. Випускники Eurasia International University отримують доповнення до диплому відповідно до форми, розробленої Європейською Комісією, Радою Європи та ЮНЕСКО / CEPES. Кредити, отримані в університетах-партнерах, чітко вказані у додатку до диплому, який допомагає студентам розмежувати освітні шляхи та забезпечити кращі перспективи працевлаштування.

У рамках проекту, що фінансується ЄС Erasmus + HARMONY (Розробка підходів до гармонізації комплексних стратегій інтернаціоналізації у вищій освіті, наукових дослідженнях та інноваціях в університетах ЄС та партнерів) на основі рекомендацій партнерів ЄС та аналізу, проведеного під час реалізації проекту , EIU розробив окрему стратегію інтернаціоналізації, яка має назву "Розробка міжнародної ДНК EURASIA". Нова стратегія інтернаціоналізації EIU висвітлює ряд ключових показників ефективності, які лежать у п'яти основних напрямках, включаючи (i) інтернаціоналізацію керівництва та викладачів, (ii) сприяння мобільності вихідних та вхідних студентів та збільшення кількості міжнародних студентів, (iii) інтернаціоналізація навчальних програм та змісту освіти, (iv) інтернаціоналізація досліджень та сприяння міжнародному співробітництву, (v) підвищення міжнародної наочності.

455992 / Піксабай

Розташування

Єреван

Address
AZATUTYAN 24/2
Єреван, Єреван, Вірменія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми