Asian Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1959 році, AIT є провідним міжнародним, міждержавним інститутом вищої освіти в Азії. AIT працює як у державному, так і в приватному секторах у всьому регіоні та в деяких провідних університетах світу. Вона спрямована на розвиток висококваліфікованих та відданих професіоналів, які відіграватимуть провідні ролі в технологічних інноваціях та сталого розвитку регіону. Міжнародність, якість, інновації та релевантність є основними цінностями АІТ.

НАГОРОДИ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ

Премія "Наука та технологія в галузі розвитку" 1987 року представлена ​​АІТ Агентством США з міжнародного розвитку та Національною науково-дослідною радою з метою ефективного передавання промислових технологій та навичок у країнах, що розвиваються, шляхом навчання вчених та інженерів з країн Азії. 1989 р. Премія Рамона Магсайсай за міжнародну взаєморозуміння, представлена ​​АІТ для формування нового покоління інженерів та менеджерів, відданих Азії, в атмосфері академічного майстерності. 1994 р. Нагорода за розробку в галузі розвитку була представлена ​​АІТ нагородами Asian Management Award за сприяння розвитку людських ресурсів, технологічних змін та сталого розвитку регіону за допомогою вдосконаленої освіти та досліджень. 1996 DAAM International Vienna Awards, представлені Міжнародною асоціацією винаходів і промислової промисловості (DAAM) в Дунаї, Австрія, щоб висловити подяку АІТ та її високотехнологічним експертам з Індустріальної інженерної програми Школи розвинених технологій за їх значний внесок у поле технічних наук та міжнародне наукове співробітництво в рамках DAAM з нагоди 7-го міжнародного симпозіуму DAAM з нагоди 1000-річчя Австрії. Закон про дружбу 2006 р. Був призначений АІТ у сфері міжнародних відносин, які сприяли підготовці кадрів для В'єтнаму та розвитку дружніх відносин між В'єтнамом та іншими країнами.

AIT В'єтнам: Перший міжнародний навчальний заклад у В'єтнамі

AIT В'єтнам (AIT-VN) був створений у 1993 році за угодою між урядом В'єтнаму (MoET) та AIT. AITVN пишається тим, що є першим міжнародним навчальним закладом у В'єтнамі та першим центром АІТ з головного офісу в Таїланді. З 1993 року AIT випустила більше 3000 магістрів та докторів наук. власників та 20 000 професіоналів у В'єтнамі, які зараз займають важливі посади як у державному, так і в приватному секторі. AIT у В'єтнамі має три головних офіси, Ханой, Хошімін і Кан Тхо, а також декілька офісів програми (у Донг На, Вунг Тау, Тра Вінь і Да Нанг). Наша діяльність охоплює всі 61 міста та провінції В'єтнаму. Наші навчальні курси проводяться в різних країнах та регіонах світу, включаючи Таїланд, Китай, Сінгапур, Малайзію, Сінгапур, Південну Корею, Філіппіни, Лаос, Австралію, Нову Зеландію, Європу та США.

Наше завдання

Місія AITVN полягає в підготовці майбутніх лідерів, використовуючи високоякісну освіту та підготовку, дослідження (у галузі науки, освіта, інженерія та управління) та сталий розвиток В'єтнаму та регіону.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб стати престижним регіональним інститутом, який пропонує міжнародні якісні, інноваційні та дієві вищі навчальні можливості для сталого розвитку регіону.

Чому АІТ-ВН?

AIT у В'єтнамі прагне до міжнародної якості вищої освіти. Це поєднується з його багаторічною історією у В'єтнамі та поглибленою уявленнями про правовий, економічний та політичний ландшафт, соціальних та культурних тенденціях, що дають АІТ порівняльну перевагу, недоступну жодному іншому міжнародному вищому навчальному закладу у В'єтнамі. Викладачі та тренери AIT-VN - це добре відомі фахівці у своїх сферах, з багатим досвідом навчання / навчання в міжнародному середовищі. AIT-VN має широку мережу партнерів у В'єтнамі та за її межами, включаючи урядові організації, неурядові організації, посольства та підприємства як приватного, так і державного секторів для забезпечення відповідності та оперативності всіх своїх програм. Ці партнери також є цінними ресурсами для працевлаштування після того, як студенти закінчать програми AIT.

Розташування

Ханой

Address
Asian Institute of Technology in Vietnam
Address: Building B3 - University of Transport and Comunication, Lang Thuong

Ханой, Ханой, Вієтнам