American University of Armenia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про AUA

Американський університет Вірменії (AUA) є приватним вищим навчальним закладом, пропонуючи глобальне освіту в Вірменії.

AUA пов'язаний з Університетом Каліфорнії і акредитована коледжу і університету комісії WASC старший, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001.

Заснована в 1991 році, AUA забезпечує високу якість, аспірантів і освіти, який заохочує участь громадянського суспільства і сприяє демократичні цінності, сприяючи вченість в обстановці, яка цінує і розвиває академічне перевагу, безкоштовний запит, цілісність, стипендію, лідерство і служіння суспільству.

Випускник програми AUA пропонує ступінь магістра в восьми областях навчання: управління бізнесом, промислової інженерії і систем управління, обчислювальної техніки та інформатики, політології та міжнародних відносин, економіки, охорони здоров'я, права і викладання англійської мови як іноземної. Ці програми спрямовані на розвиток критичного аналізу та глибину знання за допомогою передових курсових робіт, самостійного вивчення та дослідження.

Програма бакалаврату AUA пропонує ступінь бакалавра в області англійської мови і комунікацій, обчислювальні методи і бізнесу. За допомогою своїх студентів курсів, університет пропонує студентам глибокі знання для підготовки кар'єри і подальших досліджень, а також широту і фундамент загальних знань і навичок для довічного навчання.

Американський університет Вірменії зареєстрований як Американського університету Вірменії, корпорації 501 (с) 3 некомерційної в штаті Каліфорнія і також зареєстрований як Американського університету Вірменії Foundation- фонд (Հիմնադրամ) в Республіці Вірменія.

Розташування

Єреван

American University of Armenia

Address
40 Marshal Baghramyan Ave.

0019 Єреван, Єреван, Вірменія
Веб-сайт
Телефон
(+374 60) 69 40 40