Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в . Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у . Натисніть на "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університетах в і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетами прямо: заповнити "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

1 Результати в Вірменія

American University of Armenia

Master MSc MA Вірменія Yerevan September 2018

Про AUA Американський університет Вірменії (AUA) є приватним вищим навчальним закладом, пропонуючи глобальне освіту в Вірменії. AUA пов'язаний з Університетом Каліфорнії і акредитована коледжу і університету комісії WASC старший, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001. Заснована в 1991 році, AUA забезпечує високу якість, аспірантів і освіти, який заохочує участь громадянського суспільства і сприяє демократичні цінності, сприяючи вченість в обстановці, яка цінує і ро… [+] звиває академічне перевагу, безкоштовний запит, цілісність, стипендію, лідерство і служіння суспільству. Випускник програми AUA пропонує ступінь магістра в восьми областях навчання: управління бізнесом, промислової інженерії і систем управління, обчислювальної техніки та інформатики, політології та міжнародних відносин, економіки, охорони здоров'я, права і викладання англійської мови як іноземної. Ці програми спрямовані на розвиток критичного аналізу та глибину знання за допомогою передових курсових робіт, самостійного вивчення та дослідження. Програма бакалаврату AUA пропонує ступінь бакалавра в області англійської мови і комунікацій, обчислювальні методи і бізнесу. За допомогою своїх студентів курсів, університет пропонує студентам глибокі знання для підготовки кар'єри і подальших досліджень, а також широту і фундамент загальних знань і навичок для довічного навчання. Американський університет Вірменії зареєстрований як Американського університету Вірменії, корпорації 501 (с) 3 некомерційної в штаті Каліфорнія і також зареєстрований як Американського університету Вірменії Foundation- фонд (Հիմնադրամ) в Республіці Вірменія. [-]