University of Strathclyde Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стратклайдська бізнес-школа (SBS) має довгу і горду історію, що вона є інноваційною бізнес-школою - і є частиною провідного технологічного університету - з "корисним навчанням" у своєму серці. SBS було визнано бізнес-школою року у нагороді Times Higher Education 2016. Нагорода отримана в знак визнання інноваційного та підприємницького ставлення бізнес-школи та її загальної «видатної» продуктивності.

Стратклайд - це акредитована бізнес-школа з потрійною акредитацією: одна з лише 89 у світі та перша бізнес-школа в Шотландії, яка акредитована потрійно, має акредитацію міжнародних організацій, AMBA, AACSB та EQUIS. Крім потрійної акредитації. Це також перший в Європі університетський факультет, який отримає ліцензію на програму МВА в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Підрозділи та спеціалізовані підрозділи школи співпрацюють для забезпечення динамічної, повноцінної та різноманітної програми спеціалізованих та міждисциплінарних курсів для аспірантів.

Флагманська програма МВА школи була доступна за межами Великобританії з 1988 року, з тисячами учасників курсу МВА, які тепер закінчили навчання і набагато більше в даний час навчаються у своїй країні. Програма має багато шляхів дослідження, але ми наголошуємо на нашому підході до «одного МВА». Виконавча МВА, яку Ви вивчаєте через один з наших міжнародних центрів, є точно такою ж програмою, що й Ви навчалися в Глазго, а науковці, які виконують основні елементи програми у Вашій країні, також надають MBA в Глазго.

Формат програми спеціально розроблений для зайнятих керівників, які повинні поєднувати кар'єрні та сімейні зобов'язання з вимогами МВА. Гнучкість підходу за сумісництвом дозволяє учасникам закінчити навчання протягом двох років. Проте дослідження може поширюватися на більш тривалий період, якщо це необхідно, до максимум шести років.

Стратклайд Executive MBA пропонується на неповний робочий день через наші міжнародні центри в:

  • Бахрейн
  • Дубай i
  • Греція
  • Малайзія
  • Оман
  • Сінгапур

Розташування

Глазго

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Глазго, Шотландія, Великобританія

Мілан

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Мілан, Ломбардія, Італія

Мюнхен

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

Мюнхен, Баварія, Німеччина

Пекін

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Пекін, Пекін, Китай

Тулуза

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Тулуза, Occitanie, Франція

Акредитації

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: