York St John University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша стратегія

З 1841 року ми навчаємо та надихаємо студентів у нашому університетському містечку Йорку. Наші успіхи та досягнення за ці роки частково пов'язані з нашою інституційною спроможністю планувати ефективно, встановлювати чіткі цілі та концентрувати наші зусилля на їх досягненні.

2012-15 рік був періодом зростання, успіху та посилення зовнішнього визнання університету. Тепер у нас є більше студентів, ніж будь-коли раніше, і рівень нашого продовження, досягнення та працевлаштування випускників рідко був вищим. Наш профіль у секторі вищої освіти зростає завдяки нашим успіхам і зростаючої репутації для ефективного керівництва та управління університетом. Ми наполегливо працювали над удосконаленням наших курсів, навчальних закладів, академічних стандартів, управління та управління.

Тісно співпрацюючи з нашими керівниками та співробітниками в усьому університеті, ми розробили амбітний і захоплюючий стратегічний план на 2015-2020 роки. Це структура, яка дозволяє нам зіставляти, розуміти, визначати пріоритети та контролювати прогрес у досягненні ключових цілей. Завдяки його впровадженню, ми будемо ставити університет для вирішення турбулентності у секторі вищої освіти і продовжувати надавати чудові можливості для навчання для всіх наших студентів і співробітників.

Місія, цінності та бачення

Наш розмір, наше сильне співтовариство та особистий підхід до навчання зробили нас особливим місцем для вивчення всіх цих років.

Наші студенти та співробітники роблять вагомий внесок у роботу університету, і ми сподіваємося, що їхній досвід надихає їх на формування своїх спільнот протягом усього життя.

Ми пропонуємо нашим студентам і співробітникам особисті можливості для навчання і росту - як в академічному, так і в індивідуальному плані - і це сприяє високий рівень взаємодії студентів і персоналу в нашій громаді. Ми пишаємося тим, що ми виявляємо і розвиваємо потенціал у всіх наших студентів і співробітників.Наше завдання

Щоб надихнути наших студентів і співробітників на досягнення їхнього повного потенціалу, просунути знання і внести позитивний внесок у світ.Наші цінності

Ми є інклюзивною, інноваційною, трансформативною та амбітною спільнотою з сильним почуттям приналежності.Наше бачення

Ми будемо кращими з малих університетів Англії.

Завдяки нашій стратегії ми:

  • Підвищити якість студентського досвіду, з особливим акцентом на навчання, викладання та дослідження, щоб наші випускники розвивали навички для життя та роботи.
  • Виховуйте різноманітне і культурно багате співтовариство, зберігаючи почуття спільноти, збудованого протягом 175 років.
  • Забезпечити зростання кількості наших студентів - Home / EU, міжнародних та аспірантів.
  • Забезпечити нашу фінансову та організаційну стійкість.

Ви можете самі бачити нашу місію, цінності та бачення .

Кожен, хто працює тут у Йорк Сент-Джон, відіграє рівну роль у нашому успіху. Тому всі ми повинні поважати свою місію, цінності та бачення, розділяти відповідальність та пишатись спільнотою університету, покращуючи спосіб роботи, створюючи кращі умови навчання та будуючи свій успіх.

Кампус та об'єкти

York St John University - видатний університет, відомий своєю академічною досконалістю і чуйним характером, завжди ставлячи студента в серце всього, що він робить. Наш чудовий кампус розташований у центрі історичного міста Йорк.

Наш одинадцять акрів ділянки на ходьбі лорд-мера знаходиться в приголомшливій обстановці, що стоять перед всесвітньо відомим Йоркським собором через міські стіни. Наші відзначені нагородами кампуси зазнали 100 мільйонів фунтів стерлінгів за останні 10 років, щоб забезпечити студентам вигоду від належного середовища для навчання та життя. Спочатку побудований навколо чотирикутника, новіші будівлі, включаючи Корт Де Грей і Центр навчання Фонтанів, де розміщені бібліотека, ІТ-приміщення та сучасний лекційний театр. У будівлі Foss знаходиться наш спортивний зал, фізіологічна лабораторія, лабораторія біомеханіки, психологічна лабораторія, фітнес-зал, фізіотерапевтичні лабораторії та загальні зали для навчання.

Інші об'єкти включають танцювальну студію, театральну студію, музичні зали (як практичні, так і технічні), телевізійні та кіномистецькі приміщення, апартаменти для редагування та спеціальні студії мистецтва та дизайну. Є цілий ряд закладів громадського харчування, а у студентському союзі є бар, кафе, магазин і офіси на території кампусу.

Розташування

Йорк

Address
Lord Mayor's Walk, York
Йорк, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія