York St John University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша Стратегія

З 1841 року ми навчаємось та надихаємо студентів у нашому університетському містечку в Йорку. Наші успіхи та досягнення за ці роки частково пов'язані з нашим інституційним потенціалом для ефективного планування, встановлення чітких цілей та зосередження наших зусиль на досягненні ними.

2012-15 років був періодом зростання, успіху та збільшення зовнішнього визнання університету. Тепер у нас є більше студентів, ніж будь-коли раніше, і наші можливості продовження, досягнення та успішність працевлаштування випускників практично не були вищими. Наш профіль у секторі вищої освіти зростає завдяки нашим успіхам і зростаючою репутацією для ефективного керівництва та управління університетом. Ми наполегливо працювали над покращенням наших курсів, можливостей, академічних стандартів та управління та управління.

Працюючи в тісній співпраці з нашими губернаторами та співробітниками в університеті, ми розробили амбіційний та захоплюючий Стратегічний план на 2015-20 роки. Це структура, яка дозволяє нам порівнювати, розуміти, визначати пріоритети та відслідковувати прогрес у досягненні ключових цілей. Завдяки її впровадженню ми поставимо Університет для вирішення турбулентності у секторі вищої освіти та продовжуватиме пропонувати прекрасні можливості для навчання для всіх наших студентів та персоналу.

Переглянути повний Стратегічний план

Завантажити Стратегічний план 2015 року (PDF 5.1 MB)

Річний звіт "Йорк Сент-Джон" 2015 - 2016 рр. (PDF, 2.9 МБ)

Місія, цінності та бачення

Наш розмір, наше сильне співтовариство і наш особистий підхід до навчання зробили нас особливим місцем для навчання протягом усіх цих років.

Наші студенти та співробітники роблять вагомий внесок у структуру університету, і ми сподіваємось, що їх досвід тут спонукає їх формувати свої спільноти протягом усього життя.

Ми пропонуємо нашим студентам та персоналу особисті можливості для навчання та розвитку - як академічно, так і індивідуально - і це сприяє високий рівень взаємодії студентів та співробітників у межах нашої громади. Ми пишаємося тим, як виявляти та розвивати потенціал у всіх наших студентів та персоналу.

Наша місія

Надихати наших студентів та співробітників на досягнення повного потенціалу, поглибити знання та зробити позитивний внесок у світ.

Наші цінності

Ми - інклюзивна, інноваційна, трансформаційна та амбітна спільнота з сильним почуттям належності.

Наше бачення

Ми будемо найкращими з невеликих університетів Англії.

Завдяки нашій стратегії ми будемо:

  • Підвищуйте якість студентського досвіду, приділяючи особливу увагу вивченню, навчанню та дослідженню, щоб наші випускники розвивали навички для життя та роботи.
  • Виховуйте різноманітну і багату культурою громаду, зберігаючи почуття громади, побудованої за 175 років.
  • Забезпечити зростання наших студентів - Головна / ЄС, міжнародні та аспіранти.
  • Забезпечити нашу фінансову та організаційну стійкість.

Ви можете бачити нашу місію, цінності та бачення для себе.

Кожен, хто працює тут у Йорку Сент-Джонс, відіграє рівну роль у нашому успіху. Тому всім нам слід поважати нашу місію, цінності та бачення, поділитися відповідальністю та пишатися спільнотою університетів, покращувати роботу, створювати кращі навчальні середовища та розвивати наш успіх. Наша схема внесків (PDF, 0,4 Мб) визначає всі якості та поведінку, які ми шукаємо у всіх наших людей.

Кампус та об'єкти

Університет Йорк Сент-Джон є видатним університетом, відомим своєю академічною досконалістю та чуйним характером, завжди ставлячи учня в серце всього, що він робить. Наш чудовий кампус розташований у центрі історичного міста Йорка.

Наш одинадцятикратний сайт на вулиці Лорд-Мейор йде в приголомшливому місці, де можна зустріти всесвітньо відомий Йоркський містер через міські стіни. Наш нагородами університетський університет протягом останніх 10 років перетворився на 100 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб забезпечити студентам вигоду з правильного середовища для навчання та проживання. Спочатку побудована навколо чотирикутника, нові будівлі, включаючи Де Грей Суд та Навчальний центр фонтанів, в якому розташована бібліотека, IT-обладнання та сучасний театр лекцій. У будівлі Foss розміщений наш спортивний зал, фізіологічна лабораторія, лабораторія біомеханіки, лабораторія психології, фітнес-зал, лабораторія фізіотерапії та загальні навчальні зали.

Інші послуги включають танцювальний ансамбль, театральну студію, музичні кімнати (як практичні, так і технічні), телевізійні та кінофільми, апартаменти для редагування та спеціалізовані художньо-дизайнерські студії. Є декілька закладів громадського харчування, а Студентський Союз має бар, кафе, магазин і кабінети на кампусі.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Health BScs » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр прикладної лінгвістики: TESOL

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма August 2019 Великобританія York

Програма призначена як кваліфікованим, так і навчальним вчителям англійської для ораторів інших мов. Він приваблює студентів з різних куточків світу, які приносять з собою різноманітне поєднання виховання та досвіду. Це дає нам можливість збільшити наше міжкультурне розуміння та знання контекстів викладання та навчання в глобальному масштабі. Крім того, за допомогою онлайн-форумів ми прагнемо надати практичні можливості для спілкування з професіоналами мови у всьому світі. [+]

Огляд курсу

Програма призначена як кваліфікованим, так і навчальним вчителям англійської для ораторів інших мов. Він приваблює студентів з різних куточків світу, які приносять з собою різноманітне поєднання виховання та досвіду. Це дає нам можливість збільшити наше міжкультурне розуміння та знання контекстів викладання та навчання в глобальному масштабі. Крім того, за допомогою онлайн-форумів ми прагнемо надати практичні можливості для спілкування з професіоналами мови у всьому світі.... [-]


MSc

Магістр міжнародного бізнесу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма August 2019 Великобританія York

Навчальний план був ретельно розроблений, щоб забезпечити баланс теорії для застосування, і що існують регулярні можливості для взаємодії з світом бізнесу. Там буде регулярний гостьовий внесок від бізнес-фахівців, тематичні дослідження та проекти в модулях, які дозволять вам застосувати свої знання з теорії до ряду реальних ділових сценаріїв. [+]

Огляд курсу

Навчальний план був ретельно розроблений, щоб забезпечити баланс теорії для застосування, і що існують регулярні можливості для взаємодії з світом бізнесу. Там буде регулярний гостьовий внесок від бізнес-фахівців, тематичні дослідження та проекти в модулях, які дозволять вам застосувати свої знання з теорії до ряду реальних ділових сценаріїв.

Програма пропонує можливості поміркувати, оцінювати та застосовувати основні міжнародні теорії та концепції управління бізнесом, а також заохочувати творче та інноваційне мислення при застосуванні відповідних моделей управління. У ході ваших досліджень ви будете не просто навчатися академічної теорії, пов'язаної з предметом, вас також буде заохочувати і підтримувати, щоб розвивати навички, які підготують вас до розвитку вашої кар'єри в галузі управління, особливо пов'язані з міжнародним бізнесом.... [-]


Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Lord Mayor's Walk, York
York, England, Великобританія