University of Westminster

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наш університет має довгу і горду історію міжнародного співробітництва та глобального співробітництва з наших дослідницьких партнерств, колег, студентів та випускників з усього світу, відносин з глобальними університетами та наданням натхненних та практичних можливостей подорожей для наших студентів.

Визнання в останній світовій рейтингу університету Times Higher Education, що ми посіли 117 місце у світі за міжнародним прогнозом, крім того, що зайняла 28 місце у світі за міжнародним рейтингом у рейтингах молодих університетів Times Higher Education, є свідченням нашої прихильності до глобального залучення.

Ми є домом для передового навчального та дослідницького середовища та провідної установи, орієнтованої на практику. Протягом усієї нашої довгої історії ми вітали студентів з усіх верств суспільства з усього світу в університетську спільноту, яка прагне до академічних знань, культурної активності та особистого збагачення. Наш досвід освіти розширюється за межами аудиторії та за кордоном. Студенти мають доступ до однієї з найбільших програм навчання за кордоном, щороку приймає понад 1000 студентів з США, Японії та по всьому ЄС, а також партнерства з майже 80 університетами в 20 країнах, де наші студенти можуть навчатися як частина свого курсу. Ми прагнемо надихати наступне покоління громадян світу.

Наші провідні світові дослідження, створені в партнерстві з навчальними закладами та промисловістю в усьому світі, мають реальний вплив. З курсових модулів, які дозволяють студентам працювати з благодійними організаціями та розвивати соціальні підприємства, досліджувати нові методи для великомасштабного лісового пожежогасіння, Вестмінстер продовжує змінювати життя людей на міжнародному рівні.

Наше майбутнє як інституція є дійсно глобальним, оскільки ми гарантуємо, що вся наша Вестмінстерська спільнота колег, студентів та випускників є «глобальними громадянами», які можуть взаємодіяти і допомагати формувати майбутнє світу.

Розташування

Лондон

University Of Westminster

Address
University of Westminster
309 Regent Street

W1B 2HW Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7911 5000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA