Westminster Kingsway College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вестмінстерський коледж Kingsway - один з найбільших освітян у центрі Лондона та має навчальні центри по всій столиці, які пропонують широкий спектр курсів, включаючи англійську мову, курси до університету та курси базового навчання.

Кожен рік Вестмінстерський коледж Kingsway приймає запрошення іноземних студентів з усього світу . Наша космополітична колегія коледжу включає понад 60 національностей, що говорять на 54 мовах . Ми вітаємо студентів всіх національностей, які або поселилися у Великобританії або спеціально поїхали до Лондона, щоб навчатися з нами. Ви можете навчатися разом з учнями з усього світу, і ваш досвід з нами буде значно збагачений цією різноманітністю. Коледж пропонує широкий спектр курсів з можливостями прогресу в університеті. Ми маємо відмінну репутацію в індустрії гостинності, а наші відомі випускники включають телевізійний шеф-кухар Джеймі Олівер.

59923_soho.jpg

Всі курси, що пропонуються Вестмінстерським коледжом Кінгсвей , були розроблені, щоб допомогти вам максимально використати ваш навчальний досвід. Ми пропонуємо різноманітні курси для іноземних студентів, які прагнуть розвинути професійні навички або досягти академічної кваліфікації.

Вестмінстерський коледж Kingsway є акредитованим Британською Радою з викладання англійської мови та є членом англійської Великобританії. Викладання Англійської мови Вестмінстерського університету Кінгсвауда також було визнано центром досконалості у бюлетені EL Gazette, газетою з англійської мови та міжнародною освітою, що базується на нещодавній інспекції Британської Ради.

Курси спеціалістів у Вестмінстерському коледжі Кінгзюе включають:

 • Міжнародні курси англійської мови
 • Дипломи міжнародного готельного бізнесу в кулінарії
 • Професійні курси в творчих індустріях
 • Ступінь бакалавра в бізнесі та кулінарному мистецтві

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Чому навчатися з нами?

Вибравши навчання в Вестмінстерському коледжі Кінгсвія, ви зробите великий крок у напрямку створення цікавого та успішного майбутнього, навчаючись в одному з найбільш захоплюючих і живих міст у світі. Поїдьте в Лондон, Англію, і ви можете ходити по тих же вулицях, що і королі, і королеви, і князі, і принцеси, які ви навчалися в класі історії, читайте про це в газетах і дивіться на телебаченні. Від лондонського ока, до Національної галереї та Лондонського Тауна, чи ви віддаєте перевагу історії чи сучасному мистецтву, ви знайдете його тут у цьому захоплюючому місті. Ви можете піти навколо наших красивих парків та садів, відвідувати світові класові музеї та галереї та занурювати культуру, образотворче мистецтво та театр. Ви також зможете відвідати такі прилеглі місця, як узбережжя Брайтона, сади Кент, місце народження Шекспіра в Стратфорді-на-Ейвоні та знаменита королівська резиденція замку Віндзор. Готель Westminster Kingsway College розміщений у самому серці міста, поряд з основними транспортними вузлами, що дозволяють їхати до наших європейських сусідів.

Чому Вестмінстерське коледж Кінгсвей

Міжнародні студенти Вестмінстерського коледжу Kingsway мають доступ до широкого кола курсів у дружньому та професійному середовищі, щоб надати вам найкращий навчальний досвід.

Коледж запропонує вам:

 • Перше класне навчання від викладачів та тренерів, які працювали у вибраній галузі, і розробили свої навички навчання, щоб допомогти вам навчитися та отримувати максимум переваг від вибраного вами спеціаліста
 • Репетитори та співробітники служби підтримки можуть надавати вам підтримку під час навчання
 • Перехід до різноманітних університетів, включаючи університети Russell Group
 • Відмінні результати для студентів, які прагнуть навчатися, та економічно ефективні курси, які надають вам ціну за гроші
 • Першокласні об'єкти та ресурси у всіх наших коледжних центрах з безкоштовним доступом до Інтернету та членством у наших навчальних центрах. Навчальні центри були спеціально розроблені для виступаючих інших мов, крім англійської, що гарантує, що всі іноземні студенти можуть повною мірою використовувати можливості.
 • Відмінне розташування поруч із центральними вокзалами та вокзалами у центрі Лондона
 • Міжнародна команда та команда підтримки студентів, яка надає допомогу та поради під час навчання
 • Можливість взяти участь у національних змаганнях і заходах під час навчання в Вестмінстерському коледжі Кінгзвей
 • Сейф та зручне навчальне середовище, яке допоможе вам максимально використати кожну можливість для досягнення ваших особистих цілей.

Міжнародна служба підтримки

Міжнародний офіцер є першим контактом для іноземних студентів, які зацікавлені в поданні заявки на навчання в Вестмінстерському коледжі Кінгзвей. Ми також можемо запропонувати широкий спектр додаткової підтримки для міжнародних студентів у Вестмінстерському коледжі Кінгсвей, щоб допомогти вам з консультацією щодо розвитку курсу та фінансової консультації. Ми також допомагаємо іноземним студентам знайти житло через спеціалізованих постачальників житла.

Віза

Вестмінстерський коледж Kingsway є спонсором рівня 4. Наш добре обізнаний персонал допоможе вам в оформленні візового та короткотермінового візового режиму.

Розташування

Лондон

Address
Victoria Centre, Vincent Square
SW1P 2PD Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: