Warwick Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Warwick Business School - це не просто бізнес-школа світового класу в основі університету світового класу; це центр цікавості, який постійно кидає виклик статусу кво та відстоює бізнес як силу на добро.

Здоровий баланс між теорією та практикою, ми справді перетворюємо людей, розвиваючи їх як професійно, так і особисто. Ми за людей, які схвильовані всім навколо них, спонукають вчитися, ставити під сумнів, дискутувати та мати реальний вплив.

Наші студенти приїжджають вчитися до нас з усього світу і формуються цінностями нашого закладу: цікавість, неспокій, відкритість та досконалість. Наші унікальні цінності CORE забезпечують складну та інноваційну культуру навчання, яка готує наших студентів до успіху в майбутній кар’єрі.

Наш факультет виробляє трансформаційні дослідження, які спрямовані на ведення дебатів та створення результатів. Це дослідження ґрунтується на нашому вченні, допомагає розвивати допитливий та підприємницький розум, який зробить позитивний внесок у вашу організацію.

Розташований у кампусі Університету Уоріка, ми пропонуємо різноманітні курси, що охоплюють студентів, аспірантів, ступінь МВА та докторантури, тоді як з нашої лондонської бази, розташованої в The Shard, ми пропонуємо цілий ряд програм МВА та виконавчих програм .

Ми - перша бізнес-школа у Великобританії, до якої приєдналися потрійно, від AACSB, EQUIS та AMBA, і отримала срібну нагороду Athena SWAN за поліпшення ґендерної рівності.

Щоб отримати найсвіжішу інформацію про курс та плату за навчання, відвідайте наш веб-сайт: www. WBS .ac.uk

Розташування

Ковентрі

Warwick Business School

Address
Scarman Road
CV4 7AL Ковентрі, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 24 7652 4306

Лондон

Address
32 London Bridge St
SE1 9SG Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: