University of Sussex Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Sussex Business School

University of Sussex є провідним науково-дослідним університетом поблизу Брайтона. Вони мають як міжнародний, так і місцевий прогноз, з персоналом та студентами з більш ніж 100 країн та часті залучення до діяльності громад та послуг.

У University of Sussex Business School вони допоможуть вам побачити подальше. Вони не просто приймають світ як належне, як є, але думають про те, як це може бути.

Їхня робота спирається на управління, економіку, науку, технологію та інноваційні дослідження, щоб вплинути на майбутнє людей та установ у всьому світі. Вони вивчають питання, що мають значення, для того, щоб трансформувати світ і ваше майбутнє.

Бізнес-школа спирається на безліч інтелектуальних традицій Сассекса, включаючи критичну точку зору на сучасні бізнесові, політичні, економічні та соціальні проблеми, а також переконання, що основні суспільні проблеми потребують знань у багатьох наукових дисциплінах.

Бізнес та економіка в Сассексі займає 60 місце у світі (рейтинги вищих навчальних закладів Times World 2019).

Вивчення в справжньому міжнародному середовищі - ви навчитеся з людьми з усього світу, надаючи вам навички ведення глобального бізнесу, який курс ви обираєте.

Готель Sussex розташований на околиці Брайтона, неподалік від міста Лондон та великих міжнародних аеропортів в Гатвіку та Хітроу.

Розташування

Брайтон

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Брайтон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0)1273 872668

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: