University of Sussex Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Sussex Business School

У University of Sussex Business School ми прагнемо вирішити деякі ключові проблеми, з якими стикається сучасний світ, від кліматичних змін до нового світу праці. Сучасний діапазон та якість нашого досвіду ставить нас на перший план досліджень та викладання, що має пряме відношення до ділової практики та формування політики.

Акредитована як EQUIS, так і AMBA, University of Sussex Business School розвиває нинішніх та амбіційних лідерів, які будуть відстоювати критичне та оригінальне мислення. Наша увага зосереджена на управлінні інноваціями для соціального та економічного прогресу.

Розташований у місті Фолмер, недалеко від Брайтона, недалеко від Лондона та основних міжнародних аеропортів Гатвік та Хітроу. Ми пропонуємо цілий ряд курсів, що охоплюють управління, фінанси, бухгалтерський облік, економіку, політику, стійкість, розвиток, підприємництво та маркетинг. Наш кампус та онлайн-програми охоплюють студентів, аспірантів, MBA та докторантури.

Ми увійшли до 10 найкращих у Великобританії з питань бізнесу та економіки (Times Higher Education World University Rankings 2020) та треті у Великобританії за доходами від досліджень 2015-2019 рр. (Chartered Association of Business Schools). Ми також є 13-м у Великобританії з економіки та бізнесу за рейтингом наукових праць для світових університетів у 2020 році (рейтинг NTU).

Розташування

Брайтон

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Брайтон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0)1273 872668

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: